Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
KoxiBossV2
Posty: 10
Rejestracja: 27 paź 2021, 21:07
Lokalizacja: Łódź

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: KoxiBossV2 »

Mój 30.11 w Emden, w czwartek mam umówiony odbiór.
T-ROC Advance 1.5 TSI DSG + pakiet drogowy + pakiet komfortowy + pakiet design + elektryczna klapa + kamera cofania.
Drugie auto Passat B8 FL Elegance 2.0 TSI 190km DSG + światła matrycowe i head up display.
PotterH
Posty: 3
Rejestracja: 28 gru 2021, 13:12

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: PotterH »

Hej.
Mój wyprodukowany w tygodniu 46. 25 listopada niby został wrzucony na statek, a teraz od dwóch tygodni słyszę że jest w drodze do Polski, przez ten czas to można byłoby go dopchać do Poznania bez lawety i pociągów. Generalnie straciłem entuzjazm z zakupem nowego auta, w tym roku już go raczej nie odbiorę i już mi wszystko jedno kiedy.
gzesio2
Posty: 13
Rejestracja: 02 paź 2021, 12:31

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: gzesio2 »

Mój zamówiny 20.09, wyruszył do Polski 22.12, jeszcze 4 tyg 😀
pizzarafal
Posty: 25
Rejestracja: 29 sie 2021, 12:07

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: pizzarafal »

PotterH pisze: 28 gru 2021, 13:40 Hej.
Mój wyprodukowany w tygodniu 46. 25 listopada niby został wrzucony na statek, a teraz od dwóch tygodni słyszę że jest w drodze do Polski, przez ten czas to można byłoby go dopchać do Poznania bez lawety i pociągów. Generalnie straciłem entuzjazm z zakupem nowego auta, w tym roku już go raczej nie odbiorę i już mi wszystko jedno kiedy.
Ja raczej podchodzę do sprawy spokojnie. Czekam od końca lipca, więc poczekam te kilkanaście dni dlużej.
Mój też został wyprodukowany 21 listopada i nadal "W transporcie". Jedyne co mnie wkurza to to, że do końca roku mam urlop więc wszystko załatwiłbym. A w styczniu nie będzie to juz tak łatwe
marhal
Posty: 7
Rejestracja: 15 wrz 2021, 18:32

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: marhal »

gzesio2 pisze: 28 gru 2021, 13:49 Mój zamówiny 20.09, wyruszył do Polski 22.12, jeszcze 4 tyg 😀
tego 22.12 to wyruszył dopiero z Setubal czy już z Emden?
gzesio2
Posty: 13
Rejestracja: 02 paź 2021, 12:31

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: gzesio2 »

marhal pisze: 28 gru 2021, 15:30
gzesio2 pisze: 28 gru 2021, 13:49 Mój zamówiny 20.09, wyruszył do Polski 22.12, jeszcze 4 tyg 😀
tego 22.12 to wyruszył dopiero z Setubal czy już z Emden?
Podobno transport pociągiem to pewnie z Emden
maly_ZE
Posty: 29
Rejestracja: 28 gru 2021, 17:02

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: maly_ZE »

Gdzie sprawdzacie gdzie Wasze auto aktualnie jest? Czy to informacje od dealera?
Kumeika
Posty: 24
Rejestracja: 06 wrz 2021, 15:51

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Kumeika »

gzesio2 pisze: 28 gru 2021, 17:01
marhal pisze: 28 gru 2021, 15:30
gzesio2 pisze: 28 gru 2021, 13:49 Mój zamówiny 20.09, wyruszył do Polski 22.12, jeszcze 4 tyg 😀
tego 22.12 to wyruszył dopiero z Setubal czy już z Emden?
Podobno transport pociągiem to pewnie z Emden
Mój też podobno wyruszył z Emden 22.12, a dziś podobno już jest w Poznaniu i podobno dziś ma być wydany do transportu do dealera.
PotterH
Posty: 3
Rejestracja: 28 gru 2021, 13:12

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: PotterH »

pizzarafal pisze: 28 gru 2021, 15:02
PotterH pisze: 28 gru 2021, 13:40 Hej.
Mój wyprodukowany w tygodniu 46. 25 listopada niby został wrzucony na statek, a teraz od dwóch tygodni słyszę że jest w drodze do Polski, przez ten czas to można byłoby go dopchać do Poznania bez lawety i pociągów. Generalnie straciłem entuzjazm z zakupem nowego auta, w tym roku już go raczej nie odbiorę i już mi wszystko jedno kiedy.
Ja raczej podchodzę do sprawy spokojnie. Czekam od końca lipca, więc poczekam te kilkanaście dni dlużej.
Mój też został wyprodukowany 21 listopada i nadal "W transporcie". Jedyne co mnie wkurza to to, że do końca roku mam urlop więc wszystko załatwiłbym. A w styczniu nie będzie to juz tak łatwe
Ja mam identyczna sytuację z urlopem, po nowym roku już będzie kombinowanie - mnie najbardziej wkurza ich brak wiedzy, Sprzedawca jest mi w stanie podać status, że auto w transporcie, tyle to się mogę sam domyślić - ja bym chciał konkretnie wiedzieć nawet jakby to miało Jeszce trwać 3 tygodnie, ale "będzie miał Pan dostępne auto np. 14 stycznia ". Nie chce mi się wierzyć, że to tak wszystko bez ładu i składu jeździ i nie da się określić, kiedy, jakie auto i gdzie dojedzie (oczywiście pomijam przypadki losowe, jak np. ostatni pożar lawety z t-rocami) - to faktycznie ciężko przewidzieć.
Unrealk
Posty: 11
Rejestracja: 19 gru 2021, 13:36
Lokalizacja: Kołobrzeg
Kontakt:

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Unrealk »

Mam jak powyżej, szczęście w całej tej sytuacji, że dostanę fakturę z grudnia - bo "szykowałem" wszystko pod to że wpadnie duża fv kosztowa w grudniu i na tym mi teraz bardziej zależało niż na samym odbiorze auta. Dealer dał delikatnie do zrozumienia, że mimo że auto powinno jutro (29.12) być w salonie to i tak raczej przed sylwestrem się nie uda...
ODPOWIEDZ