Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
maly_ZE
Posty: 29
Rejestracja: 28 gru 2021, 17:02

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: maly_ZE »

maly_ZE pisze: 28 gru 2021, 17:03 Gdzie sprawdzacie gdzie Wasze auto aktualnie jest? Czy to informacje od dealera?
Podbijam pytanie
gzesio2
Posty: 13
Rejestracja: 02 paź 2021, 12:31

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: gzesio2 »

maly_ZE pisze: 28 gru 2021, 20:05
maly_ZE pisze: 28 gru 2021, 17:03 Gdzie sprawdzacie gdzie Wasze auto aktualnie jest? Czy to informacje od dealera?
Podbijam pytanie
Tel do dealera
PotterH
Posty: 3
Rejestracja: 28 gru 2021, 13:12

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: PotterH »

gzesio2 pisze: 28 gru 2021, 20:06
maly_ZE pisze: 28 gru 2021, 20:05
maly_ZE pisze: 28 gru 2021, 17:03 Gdzie sprawdzacie gdzie Wasze auto aktualnie jest? Czy to informacje od dealera?
Podbijam pytanie
Tel do dealera
Nie wiem czy to zależy personalnie od sprzedawcy, ale mój akurat ma bardzo ograniczoną wiedzę na temat tego co się dzieje z autem - ale spróbować zawsze można.
juszczynka
Posty: 8
Rejestracja: 15 paź 2021, 10:51

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: juszczynka »

Ktoś jeszcze czeka na ostatnie egzemplarze z tego roku? Mój się wyprodukował tuż przed świętami i mam nadzieję że szybko dotrze 🙄
Unrealk
Posty: 11
Rejestracja: 19 gru 2021, 13:36
Lokalizacja: Kołobrzeg
Kontakt:

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Unrealk »

juszczynka pisze: 29 gru 2021, 10:16 Ktoś jeszcze czeka na ostatnie egzemplarze z tego roku? Mój się wyprodukował tuż przed świętami i mam nadzieję że szybko dotrze 🙄
To raczej styczeń i to druga połowa, teraz odbierane są auta z końca listopada
Aga
Posty: 6
Rejestracja: 21 gru 2021, 16:00

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Aga »

juszczynka pisze: 29 gru 2021, 10:16 Ktoś jeszcze czeka na ostatnie egzemplarze z tego roku? Mój się wyprodukował tuż przed świętami i mam nadzieję że szybko dotrze 🙄
Nasz był produkowany druga połowa listopada, mial być przed świętami, w umowie odbiór do końca roku A już w salonie powiedzieli że odbiór będzie w styczniu
Kumeika
Posty: 24
Rejestracja: 06 wrz 2021, 15:51

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Kumeika »

Kumeika pisze: 28 gru 2021, 17:17
gzesio2 pisze: 28 gru 2021, 17:01
marhal pisze: 28 gru 2021, 15:30

tego 22.12 to wyruszył dopiero z Setubal czy już z Emden?
Podobno transport pociągiem to pewnie z Emden
Mój też podobno wyruszył z Emden 22.12, a dziś podobno już jest w Poznaniu i podobno dziś ma być wydany do transportu do dealera.
Dealer właśnie pisał, że auto dotarło do salonu.
TomaszKierowca
Posty: 8
Rejestracja: 18 gru 2021, 11:37

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: TomaszKierowca »

Anjuna pisze: 23 gru 2021, 12:34
TomaszKierowca pisze: 20 gru 2021, 21:21
Unrealk pisze: 19 gru 2021, 13:41 Tak jak wyżej, sam podpisywałem umowę zanim odebrałem auto (ciagle czekam i liczę ze do świąt się uda). Dealer sam zaproponował spisanie papierów teraz żeby uniknąć zmiany ceny kolejny raz, bo cena podskoczyła w grudniu już. Zmieniam auto w ramach leasingu easy drive, wiec różnica w cenie odbiła się na wartości wykupu, co mnie zupełnie nie interesuje bo za 3 lata oddaje trocka. Widać co dealer to inna taktyka, jeden skubie ile się da, drugi probuje być pomocny.
Mi zaproponowano spisanie wszystkich dokumentów ale jak do końca roku auto nie zjedzie do Polski to można te kwity dot. leasingu wyrzucić do kosza i trzeba tworzyć na nowo. Zaznaczam, nie chodzi o wartość auta tylko o warunki leasingu.
Mówisz o leasingu w przypadku działalności gospodarczej, si?

Si
TomaszKierowca
Posty: 8
Rejestracja: 18 gru 2021, 11:37

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: TomaszKierowca »

Handlowiec mnie okłamał na moją niekorzyść z tym co powyżej ale już się z tego delikatnie i skutecznie wycofał po tym jak się zorientował, że jednak jestem bystrzejszy od niego. Warunki przechodzą i będą do końca marca 2022 roku. Salony nie wiedzą, kiedy będzie auto. Widzą tylko kiedy auto wyruszyło. Czasem jest tak, że jak wypłynie promem z Portugalii to potrafi statek zahaczyć Wielką Brytanie i z tamtąd dopiero do Niemiec. Dlatego, z tym jest różnie.
Umberto
Posty: 33
Rejestracja: 03 gru 2021, 20:06

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Umberto »

TomaszKierowca pisze: 29 gru 2021, 18:11 Handlowiec mnie okłamał na moją niekorzyść z tym co powyżej ale już się z tego delikatnie i skutecznie wycofał po tym jak się zorientował, że jednak jestem bystrzejszy od niego. Warunki przechodzą i będą do końca marca 2022 roku.
Czy piszesz tu o ich promocyjnym leasingu 101%,który to od nowego roku ma być 103%?
Stare warunki pozostają do marca? Gdzie o tym piszą?
ODPOWIEDZ