Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
ZdWi
Posty: 15
Rejestracja: 11 kwie 2023, 21:21

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: ZdWi »

Czy może ktoś z Was ma informacje kiedy najbliższy pociąg wyrusza z Emden do Poznania? A może coś w ostatnich dniach wyjechało z Emden?
Indi
Posty: 57
Rejestracja: 11 sie 2022, 21:05

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Indi »

ZdWi pisze: 05 cze 2023, 10:01 Czy może ktoś z Was ma informacje kiedy najbliższy pociąg wyrusza z Emden do Poznania? A może coś w ostatnich dniach wyjechało z Emden?
W zeszłym tygodniu w Poznaniu zameldował się pociąg z Emden. Moje "cudo" nim przyjechało i teraz stoi na celnym.
T-Roc Style 1.5 DSG Ascot Gray+Czarny, Pakiet Komfort, System Easy Open & Close z alarmem, Szyby przyciemniane, Kierownica podgrzewana, Kamera Cofania, Travel Assist High. Zamówiony 27.06.2022r., produkcja 19tydz.2023 r., odebrany 23.06.2023 r.
Ala
Posty: 9
Rejestracja: 08 maja 2023, 17:47

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Ala »

Wyposażenie: T rock style, automat, DSG 7 stopniowa, czarna perła(pakiet Black style) , kamera cofania, kierownica multifunkcyjna skóra z Tiptronic, fotel ergoactiv, system Easy Open &Close, bezdotykowe otwieranie i zamykanie bagażnika, keyless Access .
Driver
Posty: 27
Rejestracja: 02 mar 2023, 11:24

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Driver »

Ala pisze: 05 cze 2023, 17:11 Wyposażenie: T rock style, automat, DSG 7 stopniowa, czarna perła(pakiet Black style) , kamera cofania, kierownica multifunkcyjna skóra z Tiptronic, fotel ergoactiv, system Easy Open &Close, bezdotykowe otwieranie i zamykanie bagażnika, keyless Access .
Zazdroszczę, że u ciebie zamówienie dosyć szybko poszło i jest na etapie transportu. Mój wyprodukowany 2 maja i do dnia dzisiejszego status wyprodukowany bez faktury bo czeka na jakiś komponent. Pomimo tych wszystkich opóźnień liczyłem, że na wakacje się doczekam ale widzę, że nic z tego także teraz już tylko czekam bez większych emocji , kiedyś przyjedzie 😉
Vw T-roc FL Style 1.5 TSI DSG, Indium Grey. Wyposażenie ( Pakiet Comfort, hak, kamera, elektryczna klapa, System Easy Open & Close z alarmem, side assist). Zamówiony 09.09.2022
Ala
Posty: 9
Rejestracja: 08 maja 2023, 17:47

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Ala »

Ja tylko mam nadzieję że nie utknie gdzie niewiadomo gdzie i prze kolejne tygodnie cały czas będzie w transporcie...
JJCC
Posty: 74
Rejestracja: 02 kwie 2023, 11:16

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: JJCC »

Indi pisze: 05 cze 2023, 16:18
ZdWi pisze: 05 cze 2023, 10:01 Czy może ktoś z Was ma informacje kiedy najbliższy pociąg wyrusza z Emden do Poznania? A może coś w ostatnich dniach wyjechało z Emden?
W zeszłym tygodniu w Poznaniu zameldował się pociąg z Emden. Moje "cudo" nim przyjechało i teraz stoi na celnym.
Skąd wiesz, że jest już w Poznaniu? Można to jakoś gdzieś śledzić? Czy info masz od dealera?
JACK
Indi
Posty: 57
Rejestracja: 11 sie 2022, 21:05

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Indi »

JJCC pisze: 05 cze 2023, 21:27
Indi pisze: 05 cze 2023, 16:18
ZdWi pisze: 05 cze 2023, 10:01 Czy może ktoś z Was ma informacje kiedy najbliższy pociąg wyrusza z Emden do Poznania? A może coś w ostatnich dniach wyjechało z Emden?
W zeszłym tygodniu w Poznaniu zameldował się pociąg z Emden. Moje "cudo" nim przyjechało i teraz stoi na celnym.
Skąd wiesz, że jest już w Poznaniu? Można to jakoś gdzieś śledzić? Czy info masz od dealera?
Dealer dzwonił z informacją.
T-Roc Style 1.5 DSG Ascot Gray+Czarny, Pakiet Komfort, System Easy Open & Close z alarmem, Szyby przyciemniane, Kierownica podgrzewana, Kamera Cofania, Travel Assist High. Zamówiony 27.06.2022r., produkcja 19tydz.2023 r., odebrany 23.06.2023 r.
okomaroko
Posty: 27
Rejestracja: 12 kwie 2023, 11:01

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: okomaroko »

Ala pisze: 05 cze 2023, 17:11 Wyposażenie: T rock style, automat, DSG 7 stopniowa, czarna perła(pakiet Black style) , kamera cofania, kierownica multifunkcyjna skóra z Tiptronic, fotel ergoactiv, system Easy Open &Close, bezdotykowe otwieranie i zamykanie bagażnika, keyless Access .
Prawie identyczne wyposażenie, bez black style, zamówiony ok 15 kwietnia, produkcja planowa na ost tydzień sierpnia, więc odbiór pewnie około listopada. U jakiego dealera zamówiony? Ja Łódź Krotoski.
:arrow: T-ROC LIFT STYLE 1.5 DSG
pshemus
Posty: 271
Rejestracja: 16 lut 2023, 19:23

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: pshemus »

Nie wiem czy to przypadek, ale właśnie mnie tknęło, że to już chyba 3 albo 4 Ascot Grey (w tym mój) który ma największą obsuwę. Może robią to za karę bo się nie dopłaciło za lepszy lakier? ;)
JJCC
Posty: 74
Rejestracja: 02 kwie 2023, 11:16

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: JJCC »

Indi pisze: 05 cze 2023, 22:14
JJCC pisze: 05 cze 2023, 21:27
Indi pisze: 05 cze 2023, 16:18

W zeszłym tygodniu w Poznaniu zameldował się pociąg z Emden. Moje "cudo" nim przyjechało i teraz stoi na celnym.
Skąd wiesz, że jest już w Poznaniu? Można to jakoś gdzieś śledzić? Czy info masz od dealera?
Dealer dzwonił z informacją.
Dzięki za info, ja właśnie czekam na swojego T-roca. W zeszłym tygodniu był w produkcji, ale nic nie mogę się dowiedzieć bo pracownik dealera jest na urlopie, a tylko on wie co się dzieje z autem. Więc czekam. Jak czytałem wcześniejsze posty to tak wychodzi, że ok 4-5 tyg. czeka się na transport, ale też widziałem, że niektórzy czekają bardzoooo długoooo... Jestem ciekawy do której szufladki z czekaniem ja trafię.
JACK
ODPOWIEDZ