Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
Goldstar
Posty: 6
Rejestracja: 30 cze 2022, 2:16

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Goldstar »

To ja się podłącze do pytania i dołożę dodatkowo jak w ogóle z tego korzystać, jakie dane mogę uzyskać bo nie posiadam żadnych informacji od dealera, a on sam ciągle się tłumaczy brakiem danych. Jedynie co wiemy to że auto wyprodukowane na koniec maja i od tego czasu w transporcie.......i nie wiadomo gdzie jest aktualnie.
manus
Posty: 10
Rejestracja: 12 mar 2022, 22:58

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: manus »

Też jestem wkurzony tym czekaniem i niewiedzą dealera. Mój wyprodukowany i podobno stoi na placu, czyli „coś mu brakuje” … Wczoraj znalazłem już ofertę Toyoty Corolli Cross… odbiór w listopadzie i się zastanawiam…
mskrapi1980
Posty: 67
Rejestracja: 21 kwie 2021, 21:16

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: mskrapi1980 »

manus pisze: 20 lip 2022, 8:30 Też jestem wkurzony tym czekaniem i niewiedzą dealera. Mój wyprodukowany i podobno stoi na placu, czyli „coś mu brakuje” … Wczoraj znalazłem już ofertę Toyoty Corolli Cross… odbiór w listopadzie i się zastanawiam…
Powodzenia z Corollą. Na forum Corolli dokładnie te same problemy,, brak informacji konkretnych terminów. Mam zamówione kilkanaście Corolli (flota) i jest jeden wielki sajgon i dezinformacja kiedy będą auta.
1.5 DSG + pakiety
Marcin1
Posty: 27
Rejestracja: 11 kwie 2022, 9:30

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Marcin1 »

Mój t-roc w Emeden był 29.06 dzisiaj już jest w Poznaniu. W przyszłym tygodniu odbiór. Trzymam kciuki Panowie, że wasze t-rocki też już są w Poznaniu :)
andy1951
Posty: 214
Rejestracja: 07 cze 2022, 20:51

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: andy1951 »

Witam ja czekam już dwa miesiące jak długo Pan czekał Panie Marcinie też mam odbiór w Poznaniu dziękuję za odpowiedz
Goldstar
Posty: 6
Rejestracja: 30 cze 2022, 2:16

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Goldstar »

Marcin1 pisze: 20 lip 2022, 10:19 Mój t-roc w Emeden był 29.06 dzisiaj już jest w Poznaniu. W przyszłym tygodniu odbiór. Trzymam kciuki Panowie, że wasze t-rocki też już są w Poznaniu :)
Kiedy zamawiany ? Mój zamowiony pod koniec lutego, a wyprodukowany podobno pod koniec maja......i go wcięło.
Marcin1
Posty: 27
Rejestracja: 11 kwie 2022, 9:30

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Marcin1 »

Zamawiałem 1.04, wyprodukowany w połowie czerwca, w Emeden był 29.06, w Poznaniu 20.07
marko_o
Posty: 19
Rejestracja: 18 lip 2022, 7:12

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: marko_o »

Dołączam do oczekujacych na T-Roc ;) Zakupiony na początku maja. Ciekawi mnie jakie inne auta rozważacie czekając tak bez końca. Mam nadzieję, że w związku z niedoborami komponentów w naszych T-Rocach nie ma cześci od pralek czy odkurzaczy ;)
andy1951
Posty: 214
Rejestracja: 07 cze 2022, 20:51

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: andy1951 »

Zamówienie 25 mają pewnie poczekam do końca wrzesnia
andy1951
Posty: 214
Rejestracja: 07 cze 2022, 20:51

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: andy1951 »

Mam pytanie czy nr zamówienia u dilera po wyprodukowaniu mogę otrzymać nr VIN na stronie myvolkswagen
ODPOWIEDZ