Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
TomaszKierowca
Posty: 8
Rejestracja: 18 gru 2021, 11:37

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: TomaszKierowca »

Sport fan pisze: 08 sty 2022, 18:43
balon pisze: 08 sty 2022, 10:29
pizzarafal pisze: 07 sty 2022, 21:40 zamówiony pod koniec lipca 2021
odebrany 07.01.2022
Pierwsze wrażenia z jazdy? wow - tym się płynie, a nie jedzie.
z czego się przesiadłeś, że takie odczucia? :)
W oczekiwaniu na odebranie t-Roca , dostałem na dwie godziny pasata. Wrażenia takie że już nie chciałem się przesiąść do t-Roca :lol: . Ogólne wrażenia z jazdy t-Rokiem ok. No ale pasat to nie jest ;)

No nie jest bo konstrukcyjnie się różni. Więc, wszystko kwestia tego czego oczekujesz.. To jakby porównać BMW serii 1 z X1.
balon
Posty: 102
Rejestracja: 29 lip 2021, 16:17

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: balon »

TomaszKierowca pisze: 09 sty 2022, 19:09
Sport fan pisze: 08 sty 2022, 18:43
balon pisze: 08 sty 2022, 10:29

z czego się przesiadłeś, że takie odczucia? :)
W oczekiwaniu na odebranie t-Roca , dostałem na dwie godziny pasata. Wrażenia takie że już nie chciałem się przesiąść do t-Roca :lol: . Ogólne wrażenia z jazdy t-Rokiem ok. No ale pasat to nie jest ;)

No nie jest bo konstrukcyjnie się różni. Więc, wszystko kwestia tego czego oczekujesz.. To jakby porównać BMW serii 1 z X1.
No nie do końca takie porównanie. Jak zestawiasz BMW 1 z X1 to bardziej golf z troc. Passat to wyższa klasa auta i komfortu jak troc. Coś jakby zestawiać x1 z bmw3, albo x2 z bmw5.
Troc Premium indium grey 1.5 + dsg + pakiet sport + pakiet drogowy + keyless + automatyczny bagażnik + kamera cofania + felgi szare Kolumbus 17 - zamówiony 11.06 - wyprodukowany 14.10. Odbiór 23.11.
Passaretti B8 2021 Business z pakietami + dsg
LucyBecher
Posty: 5
Rejestracja: 10 sty 2022, 3:51

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: LucyBecher »

Mam jak powyżej, szczęście w całej tej sytuacji, że dostanę fakturę z grudnia - bo "szykowałem" wszystko pod to że wpadnie duża fv kosztowa w grudniu i na tym mi teraz bardziej zależało niż na samym odbiorze auta. Dealer dał delikatnie do zrozumienia, że mimo że auto powinno jutro (29.12) być w salonie to i tak raczej przed sylwestrem się nie uda...



_________________
ray ban round
Umberto
Posty: 33
Rejestracja: 03 gru 2021, 20:06

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Umberto »

LucyBecher pisze: 10 sty 2022, 8:24 Mam jak powyżej, szczęście w całej tej sytuacji, że dostanę fakturę z grudnia - bo "szykowałem" wszystko pod to że wpadnie duża fv kosztowa w grudniu i na tym mi teraz bardziej zależało niż na samym odbiorze auta. Dealer dał delikatnie do zrozumienia, że mimo że auto powinno jutro (29.12) być w salonie to i tak raczej przed sylwestrem się nie uda...


Jutro to już 11.01.
_________________
ray ban round
Misha91
Posty: 85
Rejestracja: 19 wrz 2021, 19:52
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Misha91 »

Hej.
Zbliża się czas że i my z żoną odbierzemy swojego troca.
Powiedzcie mi, auto zjeżdża na letnich oponach.
Jakie polecacie założyć zimówki? Muszę coś kupić, w rozsądnej cenie. Zastanawiam się czy kupić jedynie same opony i co sezon przekładać opony na felgi ( tylko obawiam się że mogą się zniszczyc ) czy kupić cały zestaw opony + felgi tylko tu jest pytanie czy stalówki czy aluminiowe. Co polecilibyście i jakiej marki (opony i felgi)?
baxior
Posty: 273
Rejestracja: 30 sty 2021, 14:47
Lokalizacja: GDA
Kontakt:

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: baxior »

Z tego co wiem to na letnich. Wszystko zależy od Twojego budżetu, ja kupiłem dodatkowo felgi aluminiowe i sam sobie przekładam koła.
T-Roc Premium 1.5 TSI Manual Czarna Perła z pakietami i dodatkami😉
Maj 2021
Sport fan
Posty: 39
Rejestracja: 14 paź 2021, 16:24

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Sport fan »

Misha91 pisze: 11 sty 2022, 13:25 Hej.
Zbliża się czas że i my z żoną odbierzemy swojego troca.
Powiedzcie mi, auto zjeżdża na letnich oponach.
Jakie polecacie założyć zimówki? Muszę coś kupić, w rozsądnej cenie. Zastanawiam się czy kupić jedynie same opony i co sezon przekładać opony na felgi ( tylko obawiam się że mogą się zniszczyc ) czy kupić cały zestaw opony + felgi tylko tu jest pytanie czy stalówki czy aluminiowe. Co polecilibyście i jakiej marki (opony i felgi)?
Zdecydowanie dokup opony z kołami. Przekładanie opon na aluminiowych felgach dwa razy w roku to koszt pewnie grubo ponad 150zł
Umberto
Posty: 33
Rejestracja: 03 gru 2021, 20:06

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Umberto »

Sport fan pisze: 11 sty 2022, 16:37
Misha91 pisze: 11 sty 2022, 13:25 Hej.
Zbliża się czas że i my z żoną odbierzemy swojego troca.
Powiedzcie mi, auto zjeżdża na letnich oponach.
Jakie polecacie założyć zimówki? Muszę coś kupić, w rozsądnej cenie. Zastanawiam się czy kupić jedynie same opony i co sezon przekładać opony na felgi ( tylko obawiam się że mogą się zniszczyc ) czy kupić cały zestaw opony + felgi tylko tu jest pytanie czy stalówki czy aluminiowe. Co polecilibyście i jakiej marki (opony i felgi)?
Zdecydowanie dokup opony z kołami. Przekładanie opon na aluminiowych felgach dwa razy w roku to koszt pewnie grubo ponad 150zł
Przekładka samych kół też kosztuje. A nowe felgi to ok 2400 (można taniej, można drożej). Oczywiście alu. Stalowych nie bierz pod uwagę. Opony-średnia półka to np. Kleber, trochę drożej będzie Goodyear, nokian, najdrożej Michelin.
baxior
Posty: 273
Rejestracja: 30 sty 2021, 14:47
Lokalizacja: GDA
Kontakt:

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: baxior »

Wątek o oponach i felgach, wystarczy poszukać😉
viewtopic.php?f=2&t=877
T-Roc Premium 1.5 TSI Manual Czarna Perła z pakietami i dodatkami😉
Maj 2021
juszczynka
Posty: 8
Rejestracja: 15 paź 2021, 10:51

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: juszczynka »

Wątek ucichł, czyżby wszyscy poza mną już odebrali? Ktoś jeszcze cierpliwie czeka i ma jakieś nowe info?
ODPOWIEDZ