Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
jacoob
Posty: 38
Rejestracja: 28 gru 2022, 19:41
Lokalizacja: EL

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: jacoob »

mrkpolr pisze: 11 kwie 2023, 8:56 Czy ktoś wie kiedy teraz będzie transport z Emden do Poznania?
Pytałem się - nie wiadomo, najczęściej stoi tam około miesiąca od ostatniego transportu i czeka na full załadowanie
baxior
Posty: 273
Rejestracja: 30 sty 2021, 14:47
Lokalizacja: GDA
Kontakt:

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: baxior »

Jakieś t-roczki pojawiły się dziś u Plichty w Gdańsku, wszystkie szare.
T-Roc Premium 1.5 TSI Manual Czarna Perła z pakietami i dodatkami😉
Maj 2021
morfeusz747
Posty: 296
Rejestracja: 26 sty 2020, 17:32

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: morfeusz747 »

baxior pisze: 11 kwie 2023, 13:08 Jakieś t-roczki pojawiły się dziś u Plichty w Gdańsku, wszystkie szare.
Ten Plichta to jakiś boss na Polskę, bo wszędzie widzę ich auta :D
baxior
Posty: 273
Rejestracja: 30 sty 2021, 14:47
Lokalizacja: GDA
Kontakt:

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: baxior »

Nie ma co ukrywać, że jest potentatem na pn Polskę🤣 Niezłe pole ma przy obwodnicy Trójmiasta (Audi, VW, Skoda i Seat).
T-Roc Premium 1.5 TSI Manual Czarna Perła z pakietami i dodatkami😉
Maj 2021
VDR
Posty: 132
Rejestracja: 23 lut 2023, 18:01

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: VDR »

jacoob pisze: 11 kwie 2023, 13:00 Dzisiaj dostałem informację od swojego sprzedawcy, że 7 kwietnia z Sebualu z T-Rocami wypłynął poza PARANĄ, statek SFL CONDUCTOR, który na ten moment stoi w Holandii.
SFL Conductor już się przemieszcza - ale systemy wskazują na DE EMS - cokolwiek by to znaczyło gdzies w DE na pewno ;) Parana wpływa dzisiaj do Emden. Patara zresztą tez ale płynie z Halmstad w Szwecji.
JJCC
Posty: 74
Rejestracja: 02 kwie 2023, 11:16

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: JJCC »

Skąd macie info gdzie dokładnie znajduje się Wasz T-Roc jeśli chodzi o transport? Mój ma zaplanowaną produkcję na 22 tydzień, a potem chciałbym śledzić gdzie dokładnie się znajduje. Podpowie mi ktoś jak można to zrobić?
JACK
ZdWi
Posty: 15
Rejestracja: 11 kwie 2023, 21:21

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: ZdWi »

Czy ktoś z Państwa również ma status auta: Wyprodukowany bez faktury? Auto wyprodukowane na początku lutego i wciąż podobno ma ten status, już ponad dwa miesiące, dodam, że auto w wersji bez problematycznych dodatków. Zastanawiam się ile czasu jeszcze może to potrwać (zamówienie z listopada 2022) i co tak naprawdę oznacza ten status.
kr112
Posty: 10
Rejestracja: 07 kwie 2023, 13:18

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: kr112 »

ZdWi pisze: 11 kwie 2023, 21:26 Czy ktoś z Państwa również ma status auta: Wyprodukowany bez faktury? Auto wyprodukowane na początku lutego i wciąż podobno ma ten status, już ponad dwa miesiące, dodam, że auto w wersji bez problematycznych dodatków. Zastanawiam się ile czasu jeszcze może to potrwać (zamówienie z listopada 2022) i co tak naprawdę oznacza ten status.
Prawdopodobnie jedzie do Polski. Co mówi dealer?
ZdWi
Posty: 15
Rejestracja: 11 kwie 2023, 21:21

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: ZdWi »

Dealer mówi właśnie, że status to wyprodukowany bez faktury, a to oznacza, że nie może trafić do importera i transportu i prawdopodobnie na coś czeka, przy czym osobiście cieżko mi wymyślić na co może czekać, ponieważ to wersja life, z kamera cofania, więc praktycznie podstawa.
VDR
Posty: 132
Rejestracja: 23 lut 2023, 18:01

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: VDR »

ZdWi pisze: 11 kwie 2023, 21:39 Dealer mówi właśnie, że status to wyprodukowany bez faktury, a to oznacza, że nie może trafić do importera i transportu i prawdopodobnie na coś czeka, przy czym osobiście cieżko mi wymyślić na co może czekać, ponieważ to wersja life, z kamera cofania, więc praktycznie podstawa.
Próbowałeś u importera pytać albo bezpośrednio w VW DE ?
ODPOWIEDZ