Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
Marcin1
Posty: 27
Rejestracja: 11 kwie 2022, 9:30

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Marcin1 »

andy1951 pisze: 29 cze 2022, 18:11 Kiedy zamawiałeś
1 kwietnia
Marcin1
Posty: 27
Rejestracja: 11 kwie 2022, 9:30

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Marcin1 »

Goldstar pisze: 30 cze 2022, 2:20 U nas jest jakaś dziwna sytuacja.
Auto zamówione pod koniec lutego. R-Line z dodatkami.
Dealer przekazał że wyprodukowano je pod koniec maja i od tego czasu jedyną informację jaką posiada to przekazane do transportu. Już odvponad miesiąca ten sam status. Niby nawet jego interwencje o aktualizację statusu nie pomogły. Nikt nie wie gdzie jest auto. Jak to możliwe ? 🤔
Podobno wczoraj była aktualizacja statusów
Goldstar
Posty: 6
Rejestracja: 30 cze 2022, 2:16

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Goldstar »

Niestety dalej nic nie wiadomo. Najbardziej zastanawia fakt, że dealer nie jest w stanie dowiedzieć się gdzie jest auto. Zamawiając jakieś badziewie z Chin możesz sprawdzić gdzie jest na każdym etapie, a tutaj nie są w stanie znaleźć samochodu.....jakiś dramat.
Tuktus
Posty: 67
Rejestracja: 03 lip 2022, 12:36

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Tuktus »

Kupiony w piatek 1 lipca ,odbiór dzisiaj t.j. 5 lipca 👍
Braders
Posty: 142
Rejestracja: 22 cze 2022, 18:03

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Braders »

Rozumiem, że stockowy?
Tuktus
Posty: 67
Rejestracja: 03 lip 2022, 12:36

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Tuktus »

Braders pisze: 05 lip 2022, 16:23 Rozumiem, że stockowy?
Tak
Goldstar
Posty: 6
Rejestracja: 30 cze 2022, 2:16

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Goldstar »

Czy ktoś z was ostatnio odbierał zamówione auto ? U nas jest jakiś absurd, dealer nie jest w stanie powiedzieć gdzie jest samochód wyprodukowany pod koniec maja. Z tego co widziałem to aktualizowali was na bieżąco na jakim etapie jest zamówienie, ja wręcz muszę się o to prosić i ciągle słyszę "nie wiemy".
Balatazar_gąbka
Posty: 1
Rejestracja: 12 lip 2022, 13:40

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Balatazar_gąbka »

Goldstar pisze: 12 lip 2022, 7:14 Czy ktoś z was ostatnio odbierał zamówione auto ? U nas jest jakiś absurd, dealer nie jest w stanie powiedzieć gdzie jest samochód wyprodukowany pod koniec maja. Z tego co widziałem to aktualizowali was na bieżąco na jakim etapie jest zamówienie, ja wręcz muszę się o to prosić i ciągle słyszę "nie wiemy".
Mój T-Roc zamówiony koniec kwietnia, wyprodukowany 10 czerwca. W Emden pojawił się pod koniec czerwca i nadal tam stoi...
Goldstar
Posty: 6
Rejestracja: 30 cze 2022, 2:16

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Goldstar »

Balatazar_gąbka pisze: 12 lip 2022, 14:47
Goldstar pisze: 12 lip 2022, 7:14 Czy ktoś z was ostatnio odbierał zamówione auto ? U nas jest jakiś absurd, dealer nie jest w stanie powiedzieć gdzie jest samochód wyprodukowany pod koniec maja. Z tego co widziałem to aktualizowali was na bieżąco na jakim etapie jest zamówienie, ja wręcz muszę się o to prosić i ciągle słyszę "nie wiemy".
Mój T-Roc zamówiony koniec kwietnia, wyprodukowany 10 czerwca. W Emden pojawił się pod koniec czerwca i nadal tam stoi...
Ja nawet nie mam info czy jest jeszcze w Portugalii, Emden czy Polsce. Czy to możliwe że dealer nie jest w stanie dowiedzieć się gdzie jest zamówione auto ? Jakaś przesada.
José
Posty: 8
Rejestracja: 19 lip 2022, 15:18

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: José »

Witam wszystkich 🖐️ to mój post nr 1 dlatego proszę Was o wyrozumiałość :) przeglądam forum od kilkunastu dni, przychodzę z zapytaniem w którym miejscu po zalogowaniu do MyVolkswagen wyświetlana jest informacja o aktualnych danych transportowych auta? Produkcja zakończona 15 lipca.
Będę wdzięczny za wszelkie informacje
Pozdrawiam Was 🖐️🖐️
ODPOWIEDZ