Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
rudyt
Posty: 5
Rejestracja: 23 lis 2022, 22:39

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: rudyt »

Z tego co dostałem to wynika że 27 października. Tylko trzy dni czekał na transport statkiem.
Braders
Posty: 146
Rejestracja: 22 cze 2022, 18:03

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Braders »

W niedzielę Parana zawinie do Setbual więc jest nadzieja, że nasze samochody załadują.
bazylosss
Posty: 138
Rejestracja: 09 wrz 2022, 14:19

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: bazylosss »

A No właśnie widzę… daj pan spokój zeby już statki śledzić i mieć nadzieje ze na nim znajdzie się auto na które się czeka… 🤣🤣
Awatar użytkownika
chris
Posty: 268
Rejestracja: 07 paź 2019, 13:46

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: chris »

Dla mie bomba :)
bazylosss
Posty: 138
Rejestracja: 09 wrz 2022, 14:19

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: bazylosss »

Braders pisze: 24 lis 2022, 11:48 W niedzielę Parana zawinie do Setbual więc jest nadzieja, że nasze samochody załadują.
Orzeł wylądował w porcie 😉 teraz czekanie na załadunek i oby były te egzemplarze na które się czeka 😀

Ciekawe ile takich aut mieści sie na taki statek… bo z tego Setubal to płyną tylko T-Roc do tego Emden? Wie ktoś może
Braders
Posty: 146
Rejestracja: 22 cze 2022, 18:03

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Braders »

Ale terminal auto Europa robi wrażenie .... Właśnie z kolegą z Lisbony rozmawiałem i mówi, że tydzień temu, parking nie był nawet w połowie zajęty.
andy1951
Posty: 215
Rejestracja: 07 cze 2022, 20:51

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: andy1951 »

Statek Felicty Ace miał rozmiar 200 X 32 m i zabierał 4000 samochodow Parana jest krótrza ma 183 X 32 m
Tak dla przypomnienia Felicyty Ace to statek na którym paliły się Bentleje Porche i VW .
Też czekam od 20 mają może w końcu dotrze T ROC.
Pozdrawiam
annaoj305
Posty: 8
Rejestracja: 12 mar 2022, 13:06

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: annaoj305 »

Ja tu tyle przycupnę i powiem, że od dnia zamówienia do dnia odbioru czekałam 8 miesięcy i 13 dni na samochód.
Daro2
Posty: 191
Rejestracja: 06 cze 2022, 20:03
Lokalizacja: Podbeskidzie DE

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Daro2 »

Ja czekam od kwietnia i właśnie dostałem informację że auto już stoi i czeka na załadunek. Planowany odbiór pierwsza polowa stycznia. Jestem ciekaw czy się mój załapie na ten transport?
T-Roc R-Line 1.5 DSG Kolor: Ascot Gray, Kamera Cofania, Elektryczna klapa, Pakiet Black Style, IQ. LIGHT Reflektory LED Matrix, System Easy Open & Close z alarmem, Pakiet Komfort, Digital Cockpit Pro,
Braders
Posty: 146
Rejestracja: 22 cze 2022, 18:03

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Braders »

Jeżeli dziś po 18 wypłynie to za 9 dni będzie w Emden. Czyli 8 grudnia, ~14 dni do Poznania, 22 grudnia więc raczej w tym roku nie dotrą nawet jeżeli załadują.
ODPOWIEDZ