Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
bazylosss
Posty: 138
Rejestracja: 09 wrz 2022, 14:19

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: bazylosss »

Trzeba czekać cierpliwie, tylko najgorsze że oni mają wyjebane, patrzą tylko w system a zeby się dowiedzieć coś więcej i dać konkretna odpowiedź klientowi, a tak auto sprzedane i czekaj w niewiedzy
andy1951
Posty: 215
Rejestracja: 07 cze 2022, 20:51

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: andy1951 »

To w Portugali musieli by mieć dodatkowych pracowników jest umowa 4 miesiące plus 2 rezerwy
Edyta
Posty: 63
Rejestracja: 22 wrz 2022, 12:25

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Edyta »

Mój na produkcję wjechał 13 września, 17 pojawił się VIN, wczoraj dostałam informację że nadal jest w produkcji - dealer twierdzi że normalnie trwa to tydzień-dwa. Dealer Cichy-Zasada Szczecin.
Karol_B5
Posty: 10
Rejestracja: 27 wrz 2022, 12:07

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Karol_B5 »

Każdemu mówią co innego. Mi powiedzieli ze taki samochod produkuje sie dzień czasu.
andy1951
Posty: 215
Rejestracja: 07 cze 2022, 20:51

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: andy1951 »

Ocywiscie vw Cady produkowny w Antoninku dzienna produkcja to 750 sztuk najprawdopodobniej brakujące części VW T ROC nie stoi na taśmie tylko na zewnetrzym parkingu
Karol_B5
Posty: 10
Rejestracja: 27 wrz 2022, 12:07

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Karol_B5 »

Stoi i czeka na jakąś pierdułke az wsadzą ;/ a potem 4 tyg zanim trafi w docelowe miejsce. Wlasnie mogli by dilerzy chociaż cos wiecej mówic co sie dzieje a nie jest vin i fantastycznie czekajcie dalej sobie
baxior
Posty: 273
Rejestracja: 30 sty 2021, 14:47
Lokalizacja: GDA
Kontakt:

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: baxior »

Diler ma sprzedawać i tak już jest, nie ma wpływu na produkcję w portugalskiej fabryce. Dobra wola tylko dilera, że czasem postara się coś dowiedzieć. Nie rozumiem Waszego zdziwienia, że diler nic nie wie. Ile jest dilerów w samej Polsce razy zamówionych pojazdów? A w skali Europy czy świata? Jakby tak każdy dopytywał o każdą sztukę to pracowników fabryki i godzin w dobie by zabrakło żeby odpowiadać na wszystkie takie pytania.
Także życzę cierpliwości😉
T-Roc Premium 1.5 TSI Manual Czarna Perła z pakietami i dodatkami😉
Maj 2021
Karol_B5
Posty: 10
Rejestracja: 27 wrz 2022, 12:07

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Karol_B5 »

A ja nie rozumiem jego dobrej woli......
c3c
Posty: 66
Rejestracja: 06 cze 2022, 23:22

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: c3c »

baxior pisze: 27 wrz 2022, 16:41 Diler ma sprzedawać i tak już jest, nie ma wpływu na produkcję w portugalskiej fabryce. Dobra wola tylko dilera, że czasem postara się coś dowiedzieć. Nie rozumiem Waszego zdziwienia, że diler nic nie wie. Ile jest dilerów w samej Polsce razy zamówionych pojazdów? A w skali Europy czy świata? Jakby tak każdy dopytywał o każdą sztukę to pracowników fabryki i godzin w dobie by zabrakło żeby odpowiadać na wszystkie takie pytania.
Także życzę cierpliwości😉
To o czym piszesz byłoby oczywiste, gdyby terminy dostawy samochodów były dotrzymywane. Nie dziwię się, że kupujący dopytują się, kiedy ich auta w końcu do nich trafią, kiedy już w momencie uiszczania zaliczki wiadomo, że może być opóźnienie. I niestety obowiązkiem dealera jest tłumaczenie się w takiej sytuacji przed klientem, choćby miał to robić za pracowników taśmy produkcyjnej, albo za chińskich dostawców części :)
Red
Posty: 5
Rejestracja: 27 wrz 2022, 18:23

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Red »

Czy w oczekiwaniu mieścicie się w terminie z umowy?
Ja w umowie mam termin odbioru do końca września i już dzwonili, że będzie na początku października. Mam nadzieję coś wynegocjować dodatkowo za opóźnienie
ODPOWIEDZ