Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
joand
Posty: 24
Rejestracja: 24 gru 2018, 20:06

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: joand »

Wyprodukowany faktycznie w 15 tygodniu, w zeszły poniedziałek zawitał do salonu i mogłam go teoretycznie odebrać w środę.
Zamówiony 19.12.2018
VM2CBMUY
Termin produkcji: 6 tydz. :arrow: 10 tydz. :arrow: 12 tydz. :arrow: 13 tydz. :arrow: 15 tydz. :shock: :shock:
ca5tor
Posty: 35
Rejestracja: 10 sie 2018, 15:16

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: ca5tor »

Mój zamówiony - 12 września 18 roku- Do produkcji poszedł w 16 tygodniu 19 roku. Dzisiaj dojechał do dilera / obejrzany i postawiony dzisiaj na przegląd zerowy /-jutro rejestracja a w środę odbieram.
Ethel
Posty: 12
Rejestracja: 29 sty 2019, 14:39

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Ethel »

Zamówiony w ok. 22 listopada. Produkcja zamrożona na 1 tydzień czerwca. Zobaczymy kiedy przyjedzie :)
robokk
Posty: 5
Rejestracja: 20 maja 2019, 19:45

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: robokk »

u mnie auto zostało zamówione koło 15.04 i termin produkcji na 23 tydzień. Dość szybko, spodziewałem się raczej 5 miesięcy.
Może to dlatego, że auto na firmę...
btr
Posty: 68
Rejestracja: 26 lut 2018, 17:59

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: btr »

robokk pisze: 21 maja 2019, 11:03 Może to dlatego, że auto na firmę...
To bez znaczenia. Każdy dealer ma swoje kolejki i może akurat podpasowała Twoja specyfikacja lub mogli zmodyfikować i łapiesz się na auto, która i tak byłoby wyprodukowane.
adamlo
Posty: 2
Rejestracja: 16 maja 2019, 16:05

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: adamlo »

Jeżeli ktoś nie może sobie pozwolić na długie oczekiwanie na swojego T-ROCa to zapraszam do zapoznania się z moją ofertą sprzedaży w dziale Giełda ;). Pozdrawiam


Strona główna Forum T-Roc i T-Cross Giełda
jl97
Posty: 8
Rejestracja: 22 kwie 2019, 11:45

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: jl97 »

Trochę przydrogo
T-ROC premium 1.5TSI DSG
DCC/Beats/Pakiet Komfort/Pakiet Drogowy/Pakiet siedzenia komfortowe/Grzana Kierownica/Keyless Access
spaler
Posty: 2
Rejestracja: 15 maja 2019, 20:37

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: spaler »

Zamówiony 24.01.2019
Wyprodukowany 5.06.2019

Czy ktoś z Państwa kto miał wyznaczoną datę produkcji na 23 tydzień ma już wyznaczoną datę odbioru ?
The Rock
Posty: 227
Rejestracja: 17 lut 2018, 12:37

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: The Rock »

spaler pisze: 06 cze 2019, 13:59 Czy ktoś z Państwa kto miał wyznaczoną datę produkcji na 23 tydzień ma już wyznaczoną datę odbioru ?
Pewnie pod koniec czerwca odbierzesz
adalbert68
Posty: 21
Rejestracja: 15 lut 2019, 22:39
Lokalizacja: Skoczów

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: adalbert68 »

Ale mnie dzisiaj zaskoczyło, jak zadzwoniła Pani z VW z informacją, że mój T-Rock w przyszłym tygodniu pojawi się w salonie (notabene, podobno gdyby nie fakt, że kierowca, który zwozi samochody ma w tym tygodniu urlop, to autko było by już w salonie). Może nie jest to nic wielkiego, ale jak zamawiałem w lutym, to planowana data odbioru była sierpniowa (zresztą w kwietniu mi to potwierdzano). Podobno moja 2-litrówka TSI i jeszcze jakieś 2 sztuki 1.5 TSI jakoś się "przyspieszyły" ;)
VW T-ROC 2.0 TSI Premium z paroma dodatkami :)
ODPOWIEDZ