Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
bazylosss
Posty: 138
Rejestracja: 09 wrz 2022, 14:19

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: bazylosss »

widać że parę samochodów tutaj oczekujących z forum nie zmieściło się na statek.... jakiś kibel niezły widać się zrobił. najpierw czekałem 8 tygodni na to by zakończyła się produkcja, teraz miesiąc auto już stoi wyprodukowane i czeka na transport do Emden... niezły burdel
andy1951
Posty: 215
Rejestracja: 07 cze 2022, 20:51

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: andy1951 »

Ja czekam od 20 maja
Braders
Posty: 146
Rejestracja: 22 cze 2022, 18:03

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Braders »

Trochę to jest śmieszne, bo jeżeli samochody nie znalazły się na pokładzie nie jest to wina kryzysu w łańcuchu dostaw półprzewodników. To już wewnętrzna logistyka VW, która nawala. I VW powinien dokładnie wiedzieć kiedy dostarczy poszczególne samochody. Ani, na Covid, ani na wojnę w Ukrainie, ani na brak podzespołów już nie da się tego zrzucić. To nie jest możliwe, że ERP nie działa.
Cytując Seksmisję ... .ja tu widzę niezły burdel.
randal93
Posty: 1
Rejestracja: 03 gru 2022, 12:54

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: randal93 »

Witam na forum.
Też czekam na troca dla mojej mamy. Handlowiec niestety nic nie wie, chociaż podobno samochód przemieścił się "do innego portu" (ale jakiego to nie wiem nawet...).

Ale jako ciekawostkę dodam, że rozmawiałem przy innej okazji z handlowcem z innego salonu. Podobno w przypadku opóźnień t-rocow winna jest aktualizacja systemu multimediów. Fabryka bez aktualizacji nie wypuszcza, a tempo aktualizacji jest mizerne...
Anjuna
Posty: 43
Rejestracja: 19 gru 2021, 22:35
Lokalizacja: Katowice

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Anjuna »

Aż głupio się chwalić w tłumie nerwowo oczekujących, ale wczoraj (2 grudnia) otrzymałem telefon, że mój T-Roc zamówiony pod koniec sierpnia jest już w salonie. Wow, poszło szybko jak w czasach przedpandemicznych :D
Daro2
Posty: 191
Rejestracja: 06 cze 2022, 20:03
Lokalizacja: Podbeskidzie DE

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Daro2 »

Anjuna pisze: 03 gru 2022, 13:58 Aż głupio się chwalić w tłumie nerwowo oczekujących, ale wczoraj (2 grudnia) otrzymałem telefon, że mój T-Roc zamówiony pod koniec sierpnia jest już w salonie. Wow, poszło szybko jak w czasach przedpandemicznych :D
Gratuluję, ja mam nadzieję że mój właśnie płynie, teraz pewnie ładuje Seaty w Hiszpanii
T-Roc R-Line 1.5 DSG Kolor: Ascot Gray, Kamera Cofania, Elektryczna klapa, Pakiet Black Style, IQ. LIGHT Reflektory LED Matrix, System Easy Open & Close z alarmem, Pakiet Komfort, Digital Cockpit Pro,
Galux20
Posty: 425
Rejestracja: 29 paź 2022, 9:40

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Galux20 »

Czy warto dopłacać do foteli komfortowych z reg odc ledzw.?
Przy okazji gratuluję Wam wyboru.
T roc to genialny samochód.
1.5 DSG 6,0 spalanie
Braders
Posty: 146
Rejestracja: 22 cze 2022, 18:03

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Braders »

Wydaje mi się, że warto bo wtedy możesz siedzenie pasażera złożyć na płasko. To znacznie podnosi możliwość załadunku dłuższych przedmiotów. Bez tego t-roc nada się tylko na małe zakupy w Biedronce.

Mój sprzedawca na pocieszenie powiedział, że czasem auto jest w salonie a status pokazuje Setbual. Jakoś nie wierzę patrząc na te skanery Zebry przy załadunku na statek. Wiem, że w VW IT kuleje i za to poleciał prezes, ale akurat to musi działać.
Ufek
Posty: 141
Rejestracja: 07 sie 2021, 22:54
Lokalizacja: DOL

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Ufek »

Galux20 pisze: 03 gru 2022, 15:19 Czy warto dopłacać do foteli komfortowych z reg odc ledzw.?
Warto! Mam i już kilkukrotnie przewoziłem długie przedmioty (deski, listwy, drzewka) wykorzystując po położeniu oparcia fotela pasażera w przód całą długość kabiny. Od przedniej szyby po klapę.
T-Roc Advance 1.5 TSI 150 KM manualtronic 6-biegowy - odebrany 23 grudnia 2021
Galux20
Posty: 425
Rejestracja: 29 paź 2022, 9:40

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Galux20 »

Czyli dochodzi tylko funkcja składania?.
Nie jest lepiej wyprofilowany?
1.5 DSG 6,0 spalanie
ODPOWIEDZ