Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
VDR
Posty: 132
Rejestracja: 23 lut 2023, 18:01

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: VDR »

Na myvolkswagen nie ma żadnych statusów związanych z produkcją. Od zamówienia do dostarczenia do salonu 66 dni + tydzień do finalnego odbioru.
Na myvolkswagen udało mi się dodać auto po nr importera, po czym wszystkie dane znikneły. VIN się tam nie pojawił. Jak zjechał z taśmy, musiałem dodać ręcznie po VIN.
Na polskiej stronie poza informacja o roczniku, modelu, kolorze nie ma nic wiecej. Mozemy co najwyzej sobie ustawic pewne kwestie zwiazane z WeConnect - wylogować urządzenie mobilne, ustawić powiadomienia, zmienić S-Pin, usunać klucz mobilny etc, oraz podejrzeć to co we connect oferuje - czyli spalanie ostatniej podrózy, ilosc przejechanych km etc, status pojazdu, zarzadzac uzytkownikami czy sprawdzic date przegladu/serwisu.
Na niemieckiej dodatkowo mozna pobrac manul i sprawdzic kwestie wyposazenia (po aktywowaniu We Connect).
Ogólnie rzecz biorąc nic ciekawego tam nie ma.
Luna
Posty: 6
Rejestracja: 01 maja 2023, 14:25

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Luna »

Ja dzis dostałam informację od dealera że auto wypłynęło 27 maja, więc niedlugo będę testować nowe autko :)
Driver
Posty: 27
Rejestracja: 02 mar 2023, 11:24

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Driver »

Luna pisze: 30 maja 2023, 10:55 Ja dzis dostałam informację od dealera że auto wypłynęło 27 maja, więc niedlugo będę testować nowe autko :)
Super :) A długo czekałeś od wyprodukowania do załadunku ?
Vw T-roc FL Style 1.5 TSI DSG, Indium Grey. Wyposażenie ( Pakiet Comfort, hak, kamera, elektryczna klapa, System Easy Open & Close z alarmem, side assist). Zamówiony 09.09.2022
andy1951
Posty: 214
Rejestracja: 07 cze 2022, 20:51

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: andy1951 »

Też czekałem na Troc-a z podobnym wyposażeniem 242 dni od 20 mają 2022 do 16 stycznia 2023
Luna
Posty: 6
Rejestracja: 01 maja 2023, 14:25

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Luna »

Driver pisze: 30 maja 2023, 11:18
Luna pisze: 30 maja 2023, 10:55 Ja dzis dostałam informację od dealera że auto wypłynęło 27 maja, więc niedlugo będę testować nowe autko :)
Super :) A długo czekałeś od wyprodukowania do załadunku ?
Zamawiałam w połowie lutego, 28 marca podobno zakończona została produkcja... 27 maja wypłynął statkiem i teraz dealer mowi ze zostało jeszcze od 2 tyg do miesiaca oczekiwania aż dojedzie do salonu...
andy1951
Posty: 214
Rejestracja: 07 cze 2022, 20:51

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: andy1951 »

Wszystko zależy od wyposażenia skrzynia ręczna czy dsg nie wspomnę o dodatkach
VDR
Posty: 132
Rejestracja: 23 lut 2023, 18:01

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: VDR »

Luna pisze: 30 maja 2023, 13:35
Driver pisze: 30 maja 2023, 11:18
Luna pisze: 30 maja 2023, 10:55 Ja dzis dostałam informację od dealera że auto wypłynęło 27 maja, więc niedlugo będę testować nowe autko :)
Super :) A długo czekałeś od wyprodukowania do załadunku ?
Zamawiałam w połowie lutego, 28 marca podobno zakończona została produkcja... 27 maja wypłynął statkiem i teraz dealer mowi ze zostało jeszcze od 2 tyg do miesiaca oczekiwania aż dojedzie do salonu...
Wpływa do Emden ;)
https://www.vesselfinder.com/pl/?imo=9293583
Wojas
Posty: 3
Rejestracja: 03 cze 2023, 9:45

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Wojas »

Witam wszystkich oczekujących na t-roca.
Mój egzemplarz zamówiłem 08.05, aktualnie planowany termin produkcji mam na ostatni tydzień września.
Na zamówieniu dealer wpisał datę odbioru 15.08 :lol:
T-Roc Style, 1.5TSI 110kW/150KM, manual, lakier srebrny „Pyrit”z czarnym dachem, Pakiet Comfort, zamówiony 08.05.23
Ala
Posty: 9
Rejestracja: 08 maja 2023, 17:47

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Ala »

Witam,
zamówiłam dwie autko 6 marca. Dealer potwierdził, że 9 maja został wyprodukowany i jest w transporcie...
Podobno mam odebrać w czerwcu. Mam nadzieję, że tak będzie, bo jak czytam niektóre wpisy to aż strach się bać.
Driver
Posty: 27
Rejestracja: 02 mar 2023, 11:24

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Driver »

Ala pisze: 04 cze 2023, 12:04 Witam,
zamówiłam dwie autko 6 marca. Dealer potwierdził, że 9 maja został wyprodukowany i jest w transporcie...
Podobno mam odebrać w czerwcu. Mam nadzieję, że tak będzie, bo jak czytam niektóre wpisy to aż strach się bać.
Całkiem sprawnie idzie twoje zamówienie. A jaką konfiguracje zamawiałaś ?
Vw T-roc FL Style 1.5 TSI DSG, Indium Grey. Wyposażenie ( Pakiet Comfort, hak, kamera, elektryczna klapa, System Easy Open & Close z alarmem, side assist). Zamówiony 09.09.2022
ODPOWIEDZ