Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
finex13
Posty: 26
Rejestracja: 17 sty 2023, 13:00

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: finex13 »

jacoob pisze: 29 sty 2023, 13:10
finex13 pisze: 29 sty 2023, 11:37
jacoob pisze: 29 sty 2023, 11:22

Najpierw złożyłem zamówienie 1 grudnia, lecz 27 grudnia dokonałem zmiany konfiguracji i został nadany nowy numer zamówienia, więc przypuszczam, że wyleciałem z kolejki.

Także mój zamówiony został 27 grudnia. Przewidywana produkcja - jeszcze nic nie wiadomo, nie kontaktował się nikt ze mną. W poniedziałek przy okazji odwiedzę salon dowiedzieć się czy wiadomo już coś więcej na temat t-roca.

Cały czas na stronie polskiej nie mam jakichkolwiek informacji (wcześniej podstawowe dane auta były pokazane).

W takim razie przypuszczam, że mój, który został zamówiony 2 tyg później po Twoim, będzie wyprodukowany w okolicy 20-26 lutego. Moja specyfikacja nie jest jakaś skomplikowana, więc przypuszczam, że nie będzie jakiś opóźnień.
Tak przyspieszony termin bo wczesniej miałem na marzec produkcje, okaże to sięwszystko za tydzień
Życzę, żeby został wyprodukowany w terminie i jak najszybciej trafił do Polski 😁
A w jakiej wersji zamówiłeś auto? Mój to Style 1.5 TSI automat + kamera cofania + koło zapasowe. Być może przyśpieszony termin ma związek z wersją jaka została zamówiona.
Mój prawie podstawa 1,5 style ale manual...z dodatków hak koło zapasowe autoalarm i kamera cofania a tydzien produkcji z automatu się zmienił od dealera bo miał być marzec. Powiem cos wiecej za tydzien
Mun
Posty: 138
Rejestracja: 28 cze 2022, 19:35
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Mun »

Dziś otrzymałem nr listu przewozowego😊. Zamówienie złożone 14.05.2022. Zobaczymy kiedy będzie odbiór.
1.5 150KM FL Style DSG odebrany 03.03.2023 :lol:
andy1951
Posty: 214
Rejestracja: 07 cze 2022, 20:51

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: andy1951 »

Mun pisze: 31 sty 2023, 14:37 Dziś otrzymałem nr listu przewozowego😊. Zamówienie złożone 14.05.2022. Zobaczymy kiedy będzie odbiór.
Ja już jeżdżę 2 tygodnie a zamówienie składałem 20 mają trochę przesady z dostawami.
Pozdrawiam
Daro2
Posty: 191
Rejestracja: 06 cze 2022, 20:03
Lokalizacja: Podbeskidzie DE

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Daro2 »

Mun pisze: 31 sty 2023, 14:37 Dziś otrzymałem nr listu przewozowego😊. Zamówienie złożone 14.05.2022. Zobaczymy kiedy będzie odbiór.
Ja list dostałem miesiąc temu a auto stoi w porcie i niestety brakuje mu jakiejś części, rozwiewa to wątpliwości wszystkich którzy czekają na transport że jednak odstawiają do portu nie kompletne samochody
T-Roc R-Line 1.5 DSG Kolor: Ascot Gray, Kamera Cofania, Elektryczna klapa, Pakiet Black Style, IQ. LIGHT Reflektory LED Matrix, System Easy Open & Close z alarmem, Pakiet Komfort, Digital Cockpit Pro,
bazylosss
Posty: 138
Rejestracja: 09 wrz 2022, 14:19

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: bazylosss »

Nie wiem czy w porcie stoją niekompletne auta, moje po zejściu z linii stało dwa miesiące ponad na jakimś parkingu Azambuja, ostatnio przetransportowane do Setubal i może już czeka na transport…
Galux20
Posty: 413
Rejestracja: 29 paź 2022, 9:40

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Galux20 »

Ja zamówiłem w grudniu, będę się cieszył jeśli auto będzie na wakacje.

Dla mnie to nie problem, rozumiem problem osób , którym auto jest potrzebne .

Dziś , gdzieś czytałem ,że skoda ma problem z brakiem części do kamiga.
Czyli troc też pewnie .
1.5 DSG 6,0 spalanie
Daro2
Posty: 191
Rejestracja: 06 cze 2022, 20:03
Lokalizacja: Podbeskidzie DE

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Daro2 »

bazylosss pisze: 01 lut 2023, 18:26 Nie wiem czy w porcie stoją niekompletne auta, moje po zejściu z linii stało dwa miesiące ponad na jakimś parkingu Azambuja, ostatnio przetransportowane do Setubal i może już czeka na transport…
Po interwencji importera do producenta dlaczego moje auto tak długo czeka w porcie na transport wyszło na jaw że jest nie kompletne, nie podali dokładnie o jaką część chodzi ale że czeka na jakiś komponent i jak tylko go założą, zainstalują auto trafi na statek. Też myślałem że jak już jest list przewozowy i auto przewiezione do portu to myślalem że to kwestia załadunku a tu taka niespodzianka
T-Roc R-Line 1.5 DSG Kolor: Ascot Gray, Kamera Cofania, Elektryczna klapa, Pakiet Black Style, IQ. LIGHT Reflektory LED Matrix, System Easy Open & Close z alarmem, Pakiet Komfort, Digital Cockpit Pro,
Indi
Posty: 54
Rejestracja: 11 sie 2022, 21:05

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Indi »

Daro2 pisze: 01 lut 2023, 19:48
Po interwencji importera do producenta dlaczego moje auto tak długo czeka w porcie na transport wyszło na jaw że jest nie kompletne, nie podali dokładnie o jaką część chodzi ale że czeka na jakiś komponent i jak tylko go założą, zainstalują auto trafi na statek. Też myślałem że jak już jest list przewozowy i auto przewiezione do portu to myślalem że to kwestia załadunku a tu taka niespodzianka
Czyli niestety miałem rację:
Indi pisze: 25 sty 2023, 18:39
może auto stoi jednak na parkingu przy fabryce i na "coś" czeka, natomiast, żeby był jakiś tam ruch w interesie diler dostał info z fabry , że auto już jest na parkingu w porcie i oczekuje na ??????? No właśnie czy faktycznie tam oczekuje, przecież to absolutny brak logiki.
....
nie zrozumiem, że auto wyprodukowane, kompletne, przesunięte do portu czeka na załadunek i czeka i czeka ..... hmmmmm ...
Oczywiście nie mam z tego powodu żadnej satysfakcji.
T-Roc Style 1.5 DSG Ascot Gray+Czarny, Pakiet Komfort, System Easy Open & Close z alarmem, Szyby przyciemniane, Kierownica podgrzewana, Kamera Cofania, Travel Assist High. Zamówiony 27.06.2022r., produkcja 19tydz.2023 r., odebrany 23.06.2023 r.
Daro2
Posty: 191
Rejestracja: 06 cze 2022, 20:03
Lokalizacja: Podbeskidzie DE

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Daro2 »

Tak Indi muszę ci przyznać rację, niestety😉
T-Roc R-Line 1.5 DSG Kolor: Ascot Gray, Kamera Cofania, Elektryczna klapa, Pakiet Black Style, IQ. LIGHT Reflektory LED Matrix, System Easy Open & Close z alarmem, Pakiet Komfort, Digital Cockpit Pro,
Mun
Posty: 138
Rejestracja: 28 cze 2022, 19:35
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Mun »

Daro2 , coś czuję że Twój diler ściemnia temat , bo rzeczywiście logiki w tym nie ma absolutnie żadnej. Zgadzam się z Indi. A że zapytam, masz ten nr listu przewozowego czy jedynie diler oznajmił Ci że jest nie podając go ?
1.5 150KM FL Style DSG odebrany 03.03.2023 :lol:
ODPOWIEDZ