Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
sectumsempra
Posty: 8
Rejestracja: 09 lis 2023, 0:04

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: sectumsempra »

Robak92 pisze: 14 lis 2023, 17:42 Statek Patara z Setubal przez Santander (+T-Cross) płynie do Emden od 12 listopada... Jest szansa, że ma na pokładzie także i mojego T-Roc'a... 17 listopada planowo w Emden, a 4-5 dni później powinien być w Poznaniu... Od info o wyprodukowaniu pojawiła się większa adrenalina ;) niemalże jak na samym początku gdy zgłębiałem się w lekturę tego forum
Już się zmienił ETA dopłynięcia statku na 20 listopada, a sam też mam nadzieję, że mój t-roc tam płynie 😁
T-Roc 1.5 TSI Style DSG;
Robak92
Posty: 23
Rejestracja: 17 kwie 2023, 20:09

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Robak92 »

sectumsempra pisze: 16 lis 2023, 9:38
Już się zmienił ETA dopłynięcia statku na 20 listopada, a sam też mam nadzieję, że mój t-roc tam płynie 😁
Faktycznie... Choć ufam, że to jakiś błąd... Niby pokazuje 20 listopada, ale Patara jest już jakieś 120 km od Emden. Statek powinien dopłynąć tam za jakieś 5-6 h.... Chyba że chodzi jeszcze o jakieś kwestie logistyczne i będzie gdzieś czekał w porcie...
VW T-Roc Style 1.5 TSI DSG (Pakiet Comfort, Pakiet Style, Black style, Easy open, ergoActive, IQ.LIGHT LED Matrix, Drive Travel Assist, kamera cofania, zapasowe koło). Zamówiony: 14.04.2023 produkcja: 09.11.2023 odebrany: 15.01.2024
Gorre
Posty: 20
Rejestracja: 29 cze 2023, 10:26

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Gorre »

No to trzymam kciuki... Mam podobną datę zamówienia i dużo uboższą wersję. Może mój też będzie w tej dostawie.
Zbigniew L
Posty: 102
Rejestracja: 09 cze 2023, 14:48

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Zbigniew L »

Gorre pisze: 17 lis 2023, 12:54 No to trzymam kciuki... Mam podobną datę zamówienia i dużo uboższą wersję. Może mój też będzie w tej dostawie.
„Może…” jednego klienta diler informuje o stanie zamówienia a pana nie informował, że jest w transporcie ?
Wszystko to działa na zasadzie „wolnej anerykanki”
Ja mam w zamówieniu z maja termin odbioru 30 listopada i tego się na ten czas trzymam.
Iskra
Posty: 3
Rejestracja: 21 lis 2023, 14:30

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Iskra »

Nasz statek nadziei m/s Patara 21-11-2023 o 4:08 zacumował w Emden w DE.
Nie wiem ile trwa wyładunek, ale na myshiptracking.com wskoczyło, że 26-11-2023 o 11:00 ma być w Dublinie.
Może w przyszłym tygodniu auta by były w PL. Jakby co dajcie proszę znać, że odebraliście.
T-Roc 2023, 1.5 TSI, DSG 7, Ascot z czarnym dachem
sectumsempra
Posty: 8
Rejestracja: 09 lis 2023, 0:04

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: sectumsempra »

Dość długo stoi w porcie statek, wcześniej koło 2 dni stal, teraz już prawie 3.
Jak będziecie mieli jakieś info, czy transport ruszył już do Polski to też dajcie znać
T-Roc 1.5 TSI Style DSG;
Zbigniew L
Posty: 102
Rejestracja: 09 cze 2023, 14:48

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Zbigniew L »

Proszę piszcie daty zamówień, ciężko znaleść w historii forum.
Pozdrawiam i czekam na info
Gorre
Posty: 20
Rejestracja: 29 cze 2023, 10:26

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Gorre »

Data zamówienia połowa kwietnia, wersja Life, DSG 1.5 z zaledwie paroma dodatkami, tylko pakiet winter i radio 8". W Sobotę auto zostało dostarczone do Dealera w Warszawie. W piątek planowany odbiór.
Zbigniew L
Posty: 102
Rejestracja: 09 cze 2023, 14:48

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Zbigniew L »

Dziękuję za informację, ciekawe ile aut dostarczono tym transportem. Dobrego ma pan dilera, że informuje klienta na bieżąco. Nie wszyscy mają tę dogodność.
Gratulacje.
pshemus
Posty: 276
Rejestracja: 16 lut 2023, 19:23

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: pshemus »

Robi sie coraz ciekawiej - za chwilę się czekanie jeszcze wydłuży albo z oferty wypadnie połowa opcji:
https://businessinsider.com.pl/gospodar ... na/gz71d8b
ODPOWIEDZ