Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
Daro2
Posty: 191
Rejestracja: 06 cze 2022, 20:03
Lokalizacja: Podbeskidzie DE

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Daro2 »

Mun pisze: 09 lut 2023, 7:35 31.01.br sprzedawca zapodał mi nr listu przewozowego. Prom PATARA dziś zacumowal w Setubal. Ciekawe czy załaduje się mój Wymiatacz dróg krajowych 😜 ? Śledzę promy oba ( Parana ). Od zgrzytania mam skrócone zęby 😡.
Jak mu nic nie będzie brakować to pewnie się załapie, a jak mu brakuje czujnika martwego pola to trochę postoi w porcie
T-Roc R-Line 1.5 DSG Kolor: Ascot Gray, Kamera Cofania, Elektryczna klapa, Pakiet Black Style, IQ. LIGHT Reflektory LED Matrix, System Easy Open & Close z alarmem, Pakiet Komfort, Digital Cockpit Pro,
Mun
Posty: 138
Rejestracja: 28 cze 2022, 19:35
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Mun »

Daro2 pisze: 09 lut 2023, 10:39
Mun pisze: 09 lut 2023, 7:35 31.01.br sprzedawca zapodał mi nr listu przewozowego. Prom PATARA dziś zacumowal w Setubal. Ciekawe czy załaduje się mój Wymiatacz dróg krajowych 😜 ? Śledzę promy oba ( Parana ). Od zgrzytania mam skrócone zęby 😡.
Jak mu nic nie będzie brakować to pewnie się załapie, a jak mu brakuje czujnika martwego pola to trochę postoi w porcie
Logika podpowiada, że nie wystawia się listu przewozowego w sytuacji kiedy auto jest niekompletne, bo gdyby tak było a autko czekało z brakiem czegokolwiek to ów list byłby wystawiony tuż po zjechaniu z linii produkcyjnej a było to w połowie października.
Nr listu daje zielone światło logistyce że można wysyłać. Problemem może być jedynie brak dostępu na placu składowym a tu już inna para butów.
1.5 150KM FL Style DSG odebrany 03.03.2023 :lol:
Daro2
Posty: 191
Rejestracja: 06 cze 2022, 20:03
Lokalizacja: Podbeskidzie DE

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Daro2 »

Mun pisze: 09 lut 2023, 14:27
Daro2 pisze: 09 lut 2023, 10:39
Mun pisze: 09 lut 2023, 7:35 31.01.br sprzedawca zapodał mi nr listu przewozowego. Prom PATARA dziś zacumowal w Setubal. Ciekawe czy załaduje się mój Wymiatacz dróg krajowych 😜 ? Śledzę promy oba ( Parana ). Od zgrzytania mam skrócone zęby 😡.
Jak mu nic nie będzie brakować to pewnie się załapie, a jak mu brakuje czujnika martwego pola to trochę postoi w porcie
Logika podpowiada, że nie wystawia się listu przewozowego w sytuacji kiedy auto jest niekompletne, bo gdyby tak było a autko czekało z brakiem czegokolwiek to ów list byłby wystawiony tuż po zjechaniu z linii produkcyjnej a było to w połowie października.
Nr listu daje zielone światło logistyce że można wysyłać. Problemem może być jedynie brak dostępu na placu składowym a tu już inna para butów.
No i tu się niestety mylisz, i VW robi to wbrew logice, ja mam list przewozowy wystawiony 24 listopada, auto przetransportowane do portu, po wielu interwencjach teraz dowiedziałem się że brakuje mu czegoś i sobie spokojnie czeka na to coś, po czym jak to coś zamontują to auto zostanie skierowane do transportu, więc list przewozowy o niczym nie świadczy, dopiero jak na liście będzie że opuściło Setubal to będzie oznaczało że jest w transporcie.
T-Roc R-Line 1.5 DSG Kolor: Ascot Gray, Kamera Cofania, Elektryczna klapa, Pakiet Black Style, IQ. LIGHT Reflektory LED Matrix, System Easy Open & Close z alarmem, Pakiet Komfort, Digital Cockpit Pro,
bazylosss
Posty: 138
Rejestracja: 09 wrz 2022, 14:19

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: bazylosss »

Moje od listopada było na jakimś parkingu Siva Azambuja stało tam dwa miesiące i ostatnio pojechało do Setubal, mam nadzieje ze już kompletne i w kolejce do wyslania
Daro2
Posty: 191
Rejestracja: 06 cze 2022, 20:03
Lokalizacja: Podbeskidzie DE

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Daro2 »

bazylosss pisze: 09 lut 2023, 15:50 Moje od listopada było na jakimś parkingu Siva Azambuja stało tam dwa miesiące i ostatnio pojechało do Setubal, mam nadzieje ze już kompletne i w kolejce do wyslania
Trzymam kciuki😁
T-Roc R-Line 1.5 DSG Kolor: Ascot Gray, Kamera Cofania, Elektryczna klapa, Pakiet Black Style, IQ. LIGHT Reflektory LED Matrix, System Easy Open & Close z alarmem, Pakiet Komfort, Digital Cockpit Pro,
bazylosss
Posty: 138
Rejestracja: 09 wrz 2022, 14:19

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: bazylosss »

Dokładnie tobie również Daro szczęśliwego rozwiązania 🤣🤣

Emocje jak przed narodzinami dziecka oczekiwanie na szczęśliwe rozwiązanie 😂😂
Asureus
Posty: 19
Rejestracja: 09 gru 2022, 11:39

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Asureus »

U mnie produkcja zakończona pod koniec listopada 2022, potem zupełny brak informacji i dopiero w tym tygodniu informacja od dilera, że auto od 01 lutego jest w Emden.
Galux20
Posty: 413
Rejestracja: 29 paź 2022, 9:40

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Galux20 »

Auto zamawialiśmy w okolicach
20 grudnia.
Przed chwilą dealer dzwonił , że auto jest już wyprodukowane.
Zobaczymy co dalej.
1.5 DSG 6,0 spalanie
Mun
Posty: 138
Rejestracja: 28 cze 2022, 19:35
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Mun »

Daro2 pisze: 09 lut 2023, 15:21
Mun pisze: 09 lut 2023, 14:27
Daro2 pisze: 09 lut 2023, 10:39
Jak mu nic nie będzie brakować to pewnie się załapie, a jak mu brakuje czujnika martwego pola to trochę postoi w porcie
Logika podpowiada, że nie wystawia się listu przewozowego w sytuacji kiedy auto jest niekompletne, bo gdyby tak było a autko czekało z brakiem czegokolwiek to ów list byłby wystawiony tuż po zjechaniu z linii produkcyjnej a było to w połowie października.
Nr listu daje zielone światło logistyce że można wysyłać. Problemem może być jedynie brak dostępu na placu składowym a tu już inna para butów.
No i tu się niestety mylisz, i VW robi to wbrew logice, ja mam list przewozowy wystawiony 24 listopada, auto przetransportowane do portu, po wielu interwencjach teraz dowiedziałem się że brakuje mu czegoś i sobie spokojnie czeka na to coś, po czym jak to coś zamontują to auto zostanie skierowane do transportu, więc list przewozowy o niczym nie świadczy, dopiero jak na liście będzie że opuściło Setubal to będzie oznaczało że jest w transporcie.
Drogi Przyjacielu
Poruszamy się w temacie oczekiwania w ogromnych domniemaniach. Ani ja nie mam pewności swoich teorii ani Ty ani ktokolwiek a Ty Przyjacielu Drogi definitywnie przekreślasz moje teorie pisząc o braku racji.To, że sprzedawcy opowiadają różne dyrdymały ( mój w momencie przekazywania nr listu przewozowego również mówił, że możliwe że moje auto płynie już promem 🤦) i tak jak wcześniej teoretyzowałem, kolejność jest następująca: nadanie nr listu , oczekiwanie na załadunek a nie odwrotnie. Więc sugerowanie się słowami sprzedawców nie podpierał bym swoich teorii bo dilerzy łagodzą temat " słodkimi kłamstewkami " i cyganianią bo nie mają innego wyjścia 😡.
Pozdrawiam oczekujących 👋
1.5 150KM FL Style DSG odebrany 03.03.2023 :lol:
Daro2
Posty: 191
Rejestracja: 06 cze 2022, 20:03
Lokalizacja: Podbeskidzie DE

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Daro2 »

Mun pisze: 09 lut 2023, 19:56
Daro2 pisze: 09 lut 2023, 15:21
Drogi Przyjacielu
Poruszamy się w temacie oczekiwania w ogromnych domniemaniach. Ani ja nie mam pewności swoich teorii ani Ty ani ktokolwiek a Ty Przyjacielu Drogi definitywnie przekreślasz moje teorie pisząc o braku racji.To, że sprzedawcy opowiadają różne dyrdymały ( mój w momencie przekazywania nr listu przewozowego również mówił, że możliwe że moje auto płynie już promem 🤦) i tak jak wcześniej teoretyzowałem, kolejność jest następująca: nadanie nr listu , oczekiwanie na załadunek a nie odwrotnie. Więc sugerowanie się słowami sprzedawców nie podpierał bym swoich teorii bo dilerzy łagodzą temat " słodkimi kłamstewkami " i cyganianią bo nie mają innego wyjścia 😡.
Pozdrawiam oczekujących 👋

Bardzo ładnie to wszystko napusaleś tylko nie wiem po co, przecież napisałem wyraźnie że otrzymałem cały list przewozowy od dilera, auto zjechało z taśmy 23 a 24 stało już w porcie, po kilku interwencjach z mojej strony dostałem informację od importera że w aucie czegoś brakuje i dlatego nie może być przekazane do transportu, oczywiście nie wiem czy importer kłamie czy nie, piszę tylko że otrzymanie listu przewozowego o niczym nie świadczy, i nie ma tu żadnej kolejności o której wspomniałeś.
Może go tu wkleić? Nie wiem czy wypada😉
T-Roc R-Line 1.5 DSG Kolor: Ascot Gray, Kamera Cofania, Elektryczna klapa, Pakiet Black Style, IQ. LIGHT Reflektory LED Matrix, System Easy Open & Close z alarmem, Pakiet Komfort, Digital Cockpit Pro,
ODPOWIEDZ