T-ROC - kilka pytań.

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
Pado
Posty: 594
Rejestracja: 21 maja 2019, 21:14

Re: T-ROC - kilka pytań.

Post autor: Pado »

Nie, serwis nic ci nie zamontuje
Kwizz
Posty: 14
Rejestracja: 01 gru 2018, 14:17

Re: T-ROC - kilka pytań.

Post autor: Kwizz »

Ja mam Troca już ponad 2 lata. Jak dla mnie jego wielkość, prześwit i design są idealne.

Przyczepić się mogę do trzeszczących plastików, szczególnie na desce rozdzielczej. Czasami jest tak, że podczas podróży po kilkuset kilometrach coś zaczyna trzeszczeć. Następnie na krótszych dystansach tego nie ma.

Ogólnie lubię nim jeździć, prowadzi się jak niższe auto. Służbowo jeżdżę skodą fabią też 2 letnią - nigdy czegoś tak niskiego nie kupię ;)

Jedynie brakuje mi trochę mocy - mam 1.5 TSI i do 100 jest fajnie, ale potem jakby tracił siły. Zrobili wersję R ale to już inna półka cenowa ;) Chociaż jeździłem Seatem Leonem Cuprą z silnikiem 2.0 300KM - i nie powiem, wrażenia są niesamowite więc pewnie T-ROC R znajdzie swoich nabywców :)
morfeusz747
Posty: 296
Rejestracja: 26 sty 2020, 17:32

Re: T-ROC - kilka pytań.

Post autor: morfeusz747 »

Walnij sobie chipa i będziesz zadowolony :D
Ale to fakt czasem brakuje mocy w 1.5TSI, generalnie góry są dobre, bo turbinka popycha ale doły trochę za słabe. Nie wyobrażam sobie 1.0TSI w tym aucie.
Dezext
Posty: 74
Rejestracja: 18 lut 2020, 14:53

Re: T-ROC - kilka pytań.

Post autor: Dezext »

morfeusz747 pisze: 21 kwie 2020, 12:36 Walnij sobie chipa i będziesz zadowolony :D
Ale to fakt czasem brakuje mocy w 1.5TSI, generalnie góry są dobre, bo turbinka popycha ale doły trochę za słabe. Nie wyobrażam sobie 1.0TSI w tym aucie.
Ja czekam na koniec gwarancji i też chipował będę... ale do końca gwarancji jeszcze 5 lat :D
morfeusz747
Posty: 296
Rejestracja: 26 sty 2020, 17:32

Re: T-ROC - kilka pytań.

Post autor: morfeusz747 »

Ogólnie działają u Was te loga od radia? Ciągle mam problem z RMF Max, które nie wyświetla się na Active Display info załączy się na 1sek i znika, w radiu pokazuje dobrze. Z resztą nie mam problemów. Trochę mnie to irytuje :D
Dezext
Posty: 74
Rejestracja: 18 lut 2020, 14:53

Re: T-ROC - kilka pytań.

Post autor: Dezext »

morfeusz747 pisze: 21 kwie 2020, 14:50 Ogólnie działają u Was te loga od radia? Ciągle mam problem z RMF Max, które nie wyświetla się na Active Display info załączy się na 1sek i znika, w radiu pokazuje dobrze. Z resztą nie mam problemów. Trochę mnie to irytuje :D
Mi działają bez problemu, maxx też.

Kiedyś widziałem że u kogoś wyświetlała się okładka płyty ze spotify lub Tidal. U mnie za cholerę nie potrafię tego zrobić.
morfeusz747
Posty: 296
Rejestracja: 26 sty 2020, 17:32

Re: T-ROC - kilka pytań.

Post autor: morfeusz747 »

A co uwazacie na temat automatycznego włączania świateł? Mam wrażenie, że włączają się za wcześnie i wyłączają za późno.
Pado
Posty: 594
Rejestracja: 21 maja 2019, 21:14

Re: T-ROC - kilka pytań.

Post autor: Pado »

morfeusz747 pisze: 21 kwie 2020, 21:15 A co uwazacie na temat automatycznego włączania świateł? Mam wrażenie, że włączają się za wcześnie i wyłączają za późno.
Zgadza się - ja zmodyfikowałem włączenie na późniejsze (kodowanie)
morfeusz747
Posty: 296
Rejestracja: 26 sty 2020, 17:32

Re: T-ROC - kilka pytań.

Post autor: morfeusz747 »

Ciekawe czy w ASO by to zrobili :roll:
Pado
Posty: 594
Rejestracja: 21 maja 2019, 21:14

Re: T-ROC - kilka pytań.

Post autor: Pado »

Nie, oficjalnie nic ci nie zrobią. Może jakbys miał znajomości,, to jak jest elektryk co sie zna na kodowaniu...
ODPOWIEDZ