T-ROC - kilka pytań.

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
lukaszc.89
Posty: 36
Rejestracja: 17 mar 2020, 20:12

Re: T-ROC - kilka pytań.

Post autor: lukaszc.89 »

morfeusz747 pisze: 23 kwie 2020, 10:31 Jakby komuś nie chciało się czekać:
https://allegro.pl/oferta/uchwyt-do-gas ... 7151828204
Przetestuj :) czekamy na informację
paulr
Posty: 490
Rejestracja: 25 maja 2018, 3:54

Re: T-ROC - kilka pytań.

Post autor: paulr »

Pado pisze: 22 kwie 2020, 14:07
paulr pisze: 22 kwie 2020, 11:22 Ale swiata można zmieniac samemu mam w ustwieniach 3 opcje do wyboru..
Sorry, nie doprecyzowałem - zmienilem czułość czujnika światła. Sa także 3 opcje w kodowaniu. To co jest w menu auta to wg mnie żadnej różnicy nie widziałem
Roznica jest;-) jade pod wiaduktem kolejowym dziennie. Na wczesniej nawet w najbardziej jasny dzien włączy mijania. Na srednim poziome roznie. A wczesniej zawsze;-)
rabi
Posty: 142
Rejestracja: 21 kwie 2020, 12:45
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: T-ROC - kilka pytań.

Post autor: rabi »

A tak co to wile zmienia że czasami zmieni częściej ? Od razu aku nie padnie od tego. Nie widzę osobiście sensu z zabawą tego ustawienia. Lepiej żeby częściej niż mniej ze względu na bezpieczeństwo. Bo ktoś w tyłek wjedzie w końcu.
morfeusz747
Posty: 296
Rejestracja: 26 sty 2020, 17:32

Re: T-ROC - kilka pytań.

Post autor: morfeusz747 »

Zmieniłem ustawienie świateł na późno i chyba jest lepiej. Będę jeszcze testował.
rabi
Posty: 142
Rejestracja: 21 kwie 2020, 12:45
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: T-ROC - kilka pytań.

Post autor: rabi »

morfeusz747 pisze: 23 kwie 2020, 20:29 Zmieniłem ustawienie świateł na późno i chyba jest lepiej. Będę jeszcze testował.
Czemu służą te zabawy z tym ustawieniem ? Pytam z czystej ciekawości.
morfeusz747
Posty: 296
Rejestracja: 26 sty 2020, 17:32

Re: T-ROC - kilka pytań.

Post autor: morfeusz747 »

Słońce świeci a człowiek jedzie na światłach mijania jakby noc była :D
montray
Posty: 8
Rejestracja: 15 kwie 2020, 15:15

Re: T-ROC - kilka pytań.

Post autor: montray »

Po ciężkich bojach zdecydowałem się w końcu na T ROC w wersji :
- premium,1.5 w automacie
autko takie jak chciałem - kolor itd - z fabryki w Bremen czeka na transport do PL.

Oby jak najszybciej! :)
rabi
Posty: 142
Rejestracja: 21 kwie 2020, 12:45
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: T-ROC - kilka pytań.

Post autor: rabi »

montray pisze: 24 kwie 2020, 14:46 Po ciężkich bojach zdecydowałem się w końcu na T ROC w wersji :
- premium,1.5 w automacie
autko takie jak chciałem - kolor itd - z fabryki w Bremen czeka na transport do PL.

Oby jak najszybciej! :)
gratulacje. Czas pokaże czy dobry wybór. Ja również miałem ten sam dylemat. T-Roc wybrałem ze względu na wsiadanie. Golf na pewno lepiej wykonany. Miałem już zamówionego Kamiqa, który lepiej jest wykonany w środku i lżejszy masą, co przełoży się na spalanie i dynamikę troszkę. Więcej miejsca w środku z tyłu. Do tego tańszy. Szkoda tylko że nie ma auto-hold. Lepsze martwe pole niż w T-ROC. Reszta podobnie. Skoda ma kilka gadżetów. Dobrym konkurentem jest Renault Captur co by kto nie mówił. Świetnie wyposażony za mniejsze pieniądze. Bardzo dobry silnik i niezła skrzynia. Nie miałem jeszcze Renault i dlatego miałem wątpliwości o marce. Mialem Nissana za to i silnik mogę polecić. Żwawy, spalanie na pewno nie większe niż w T-ROC.
paulr
Posty: 490
Rejestracja: 25 maja 2018, 3:54

Re: T-ROC - kilka pytań.

Post autor: paulr »

rabi pisze: 23 kwie 2020, 19:29 A tak co to wile zmienia że czasami zmieni częściej ? Od razu aku nie padnie od tego. Nie widzę osobiście sensu z zabawą tego ustawienia. Lepiej żeby częściej niż mniej zewzględu na bezpieczeństwo. Bo ktoś w tyłek wjedzie w końcu.
Są sytuacje ze te ustawienie szybko w moim przypadku sie nie sprawdza. Bo jest np most 10m i miga swiatłami. Zdażyło mi sie też jechac krętą drogą za tirem i tez migałem co jakis czas w zaleznosci jak sie cien wieczorem ustawił. W innych przypadkach to faktycznie nie ma wiekszego znaczenia;-)
Pawels07
Posty: 36
Rejestracja: 01 cze 2020, 12:25
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: T-ROC - kilka pytań.

Post autor: Pawels07 »

Ja miałem dylemat między t-roc, karoq i Gla, kiedyś złożyło się, że wszystkie stały na jednym parkingu. Jeden luk do środka i ...od marca mam T-roc. Kupiłem bo mi sie podobał. Teraz mam 2.0 Tsi premium, podokładałem jeszcze kilka rzeczy pod siebie i jestem z niego bardzo zadowolony, czuje się w nim dobrze, mam czym pocisnąć , ale nie robię tego bo chce by mi służył kilka lat. Ot taka to historia.
2.0 Tsi premium
ODPOWIEDZ