AKTUALIZACJA MAP NAVIGACJI

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
rabi
Posty: 142
Rejestracja: 21 kwie 2020, 12:45
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: AKTUALIZACJA MAP NAVIGACJI

Post autor: rabi »

Jakiego masz Windowsa ? Dysk sformatowany NTFS ? Zapisujesz na dysku czy próbujesz od razu na karcie ?
Spróbuj na innym komputerze.
EdRoc
Posty: 61
Rejestracja: 21 wrz 2020, 20:08

Re: AKTUALIZACJA MAP NAVIGACJI

Post autor: EdRoc »

rabi pisze: 03 gru 2020, 11:23 Jakiego masz Windowsa ? Dysk sformatowany NTFS ? Zapisujesz na dysku czy próbujesz od razu na karcie ?
Spróbuj na innym komputerze.
WIN 10 , NTFS , itp. sprzęt biurowy na bieżąco nadzorowany przez sztab IT ... wszystkie inne działania biurowe śmigają OK (przy nich to pobranie aktualizacji z VW to drobiazg) ... .
rabi
Posty: 142
Rejestracja: 21 kwie 2020, 12:45
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: AKTUALIZACJA MAP NAVIGACJI

Post autor: rabi »

Moze Twoja firma oganicza
MarioMc
Posty: 86
Rejestracja: 15 paź 2018, 20:04

Re: AKTUALIZACJA MAP NAVIGACJI

Post autor: MarioMc »

EdRoc
Wszystko ładnie się ściąga. Może tak jak pisze rabi IT ogranicza pobieranie danych do określonej ilości I przerywa download ;-)
Zam 12.10.2018 - Odbiór 12.07.2019
1.5 TSI DADA DSG Premium/17"/Pakiet Komfort/Drogowy/Sport/Siedzenia komfort/Podgrzewana Tiptronic/Park Assist/Rear Assist/El Bagaznik/Keyless Full/Phone Comfort/Beats.
EdRoc
Posty: 61
Rejestracja: 21 wrz 2020, 20:08

Re: AKTUALIZACJA MAP NAVIGACJI

Post autor: EdRoc »

Już jest OK. Faktycznie na sztywnym necie pliki max. 4 GB .
Prościej i bez problemu poszło po LTE (niż chwilowa zmiana konfiguracji w sieci przez IT).
Marcin25
Posty: 20
Rejestracja: 23 gru 2020, 17:36
Lokalizacja: Poznań

Re: AKTUALIZACJA MAP NAVIGACJI

Post autor: Marcin25 »

Szanowni,
jestem użytkownikiem T-Roca od 2 tygodni, chciałem zaktualizować mapy, gdyż na trasie z Wrocławia do Poznania nawigacja ciągle kierowała mnie na starą "S5". Manual załączony na stronie https://app-connect.volkswagen.com/mapu ... index.html sugeruje ściągnąć plik ma komp, rozpakować go, przegrać na pendrive i potem już w aucie z niego zainicjować aktualizację map. Z kolei kilka postów wcześniej wspomniano o aplikacji Discover Care. Która metoda jest najlepsza, bezpieczna? Chciałbym przedtem zrobić backup bo wiadomo, może być różnie. Jeśli takie info przeoczyłem na forum to przepraszam za spam. Prośba o Wasze wskazówki.
rabi
Posty: 142
Rejestracja: 21 kwie 2020, 12:45
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: AKTUALIZACJA MAP NAVIGACJI

Post autor: rabi »

Nie wiem który masz rocznik. W mapach od 2019 jest to ściągnięcie na dysk-rozpakowanie na dysku - kopia tego co na karcie SD GDZIEŚ NA DYSKU- usunięcie katalogu maps z karty SD oraz wgranie dokładnie tego samego katalogu który rozpakowales wcześniej na dysku. I działa. nic więcej. W tym roczniku na tym polega aktualizacja. W nowszych 2020 nie wiem.
Marcin25
Posty: 20
Rejestracja: 23 gru 2020, 17:36
Lokalizacja: Poznań

Re: AKTUALIZACJA MAP NAVIGACJI

Post autor: Marcin25 »

Auto jest nowe, produkcja z listopada 2020.
Tomekk73
Posty: 41
Rejestracja: 09 paź 2020, 13:32

Re: AKTUALIZACJA MAP NAVIGACJI

Post autor: Tomekk73 »

Marcin25 pisze: 29 gru 2020, 19:36 Auto jest nowe, produkcja z listopada 2020.
a masz wejście na kartę SD w schowku przed fotelem pasażera? Jeśli nie to aktualizacja będzie się robić online, za pomocą wbudowanej karty e-sim, chyba też można za pomocą neta, z mobilnego wi-fi. Przynajmniej tak czytałem, ja mam T-Roca od 7 godzin i nie sprawdzałem aktualności map
danrod
Posty: 39
Rejestracja: 04 gru 2020, 19:28

Re: AKTUALIZACJA MAP NAVIGACJI

Post autor: danrod »

u nie pojawila sie informacja na wyswietlaczu o aktualizacji sama. samochod z pazdziernika 2020 roku i zaslepka w miejscu cd
ODPOWIEDZ