AKTUALIZACJA MAP NAVIGACJI

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
paulr
Posty: 490
Rejestracja: 25 maja 2018, 3:54

Re: AKTUALIZACJA MAP NAVIGACJI

Post autor: paulr »

co można skasować by zmieścić się z nową aktualizacją na 16GB?:)
Radio
Posty: 143
Rejestracja: 28 wrz 2022, 18:49
Lokalizacja: Małe senne miasteczko na Pomorzu Zachodnim.

Re: AKTUALIZACJA MAP NAVIGACJI

Post autor: Radio »

Zapisałem nową mapę na kompie, skopiowałem na kompa starą mapę z karty, następnie usunąłem wszystko z karty, i wgrałem nową mapę.... szybko, sprawnie i bezproblemowo.
paulr
Posty: 490
Rejestracja: 25 maja 2018, 3:54

Re: AKTUALIZACJA MAP NAVIGACJI

Post autor: paulr »

Radio pisze: 04 gru 2022, 13:31 Zapisałem nową mapę na kompie, skopiowałem na kompa starą mapę z karty, następnie usunąłem wszystko z karty, i wgrałem nową mapę.... szybko, sprawnie i bezproblemowo.
Ja auto kupowałem w 2018. Dali za mała kartę na nowe mapy.
Braders
Posty: 146
Rejestracja: 22 cze 2022, 18:03

Re: AKTUALIZACJA MAP NAVIGACJI

Post autor: Braders »

Nie wiem jak w vw ale w seacie wywalasz stare i ściągasz nowe. Podmieniasz tylko jeden plik na oryginalny żeby zrobił aktualizację. Potem niestety ale w logu jest błąd karty ale navi działa z nowymi mapami. Zawsze możesz nową kartę z tym samy cid zamówić. Ale jeżeli Ci się nie mieści weź zestaw obejmujący mniejszą ilosć państw.
Radio
Posty: 143
Rejestracja: 28 wrz 2022, 18:49
Lokalizacja: Małe senne miasteczko na Pomorzu Zachodnim.

Re: AKTUALIZACJA MAP NAVIGACJI

Post autor: Radio »

paulr pisze: 04 gru 2022, 14:29 Ja auto kupowałem w 2018. Dali za mała kartę na nowe mapy.
W Tigu mam 32GB i robię aktualizację, ale w Trocku mam 16GB i musiałem wywalić starą mapę aby wgrać nową, także norma.
paulr
Posty: 490
Rejestracja: 25 maja 2018, 3:54

Re: AKTUALIZACJA MAP NAVIGACJI

Post autor: paulr »

Wiadomym jest ze jak mam kartę 16 i mapa ma 16 to muszę skasować starą by wgrać nową. Jednak nowa mimo skasowania starej się nie mieści. Rozwiązaniem problemu jest oczywiście wgranie mniejszej ilości map. Niestety ale mniejszą mapa ma tak podzielone kraje że niekoniecznie mi pasuje. A vw niestety nie pozwala wybierać krajów i wgrać tego jako swoją paczka. By się nie zastanawiać więc co akurat potrzebuje a co nie wgrywa się całą Europe. ( mimo iż szansa że pojadę teraz do Rosji, hiszpani czy portugli jest zerowa) Ale cała Europa by się zmieściła na karcie 16 trzeba skasować kila niepotrzebnych rzeczy. Skasowałem wskazówki w innych językach i jeszcze było coś i zapomniałem. Bo nadal się nie mieści.
Radio
Posty: 143
Rejestracja: 28 wrz 2022, 18:49
Lokalizacja: Małe senne miasteczko na Pomorzu Zachodnim.

Re: AKTUALIZACJA MAP NAVIGACJI

Post autor: Radio »

Skasuj wszystkie języki oprócz PL i wejdzie.
paulr
Posty: 490
Rejestracja: 25 maja 2018, 3:54

Re: AKTUALIZACJA MAP NAVIGACJI

Post autor: paulr »

chciałem to jeszcze raz skopiować bo chwila czasu, a więc skasowałem języki wszystkie nie licząc polskiego, skasowałem te pliki SKODA + seat a i tak pokazuje zę brakuje 28MB :( co jeszcze można skasować?
Radio
Posty: 143
Rejestracja: 28 wrz 2022, 18:49
Lokalizacja: Małe senne miasteczko na Pomorzu Zachodnim.

Re: AKTUALIZACJA MAP NAVIGACJI

Post autor: Radio »

Wywaliłeś starą mapę? jeżeli tak i nadal nie mieści się nowa po skasowaniu języków to musisz ściągnąć okrojoną mapę, jeżeli nadal to nie pomaga to proponuję zakupić na alle kartę 32GB z mapami, cena bdb.
https://allegro.pl/oferta/vw-volkswagen ... 2900129106
paulr
Posty: 490
Rejestracja: 25 maja 2018, 3:54

Re: AKTUALIZACJA MAP NAVIGACJI

Post autor: paulr »

Radio pisze: 28 gru 2022, 23:27 Wywaliłeś starą mapę? jeżeli tak i nadal nie mieści się nowa po skasowaniu języków to musisz ściągnąć okrojoną mapę, jeżeli nadal to nie pomaga to proponuję zakupić na alle kartę 32GB z mapami, cena bdb.
https://allegro.pl/oferta/vw-volkswagen ... 2900129106
Nie no zostawiłem starą mapę która zajmuje całą kartę i chce skopiować nową. ,mimo iż mam auto od 2018r i kilka aktualizacji robiłem. To że mogę kupić kartę to wiem, mniejsze mapy mają niby Polskę okrojoną według opisu. Dlatego pytam bo może jeszcze da się jakoś te 30mb skasować a niekoniecznie kupować nową kartę.
ODPOWIEDZ