AKTUALIZACJA MAP NAVIGACJI

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
Spinner
Posty: 680
Rejestracja: 25 cze 2020, 11:25

Re: AKTUALIZACJA MAP NAVIGACJI

Post autor: Spinner »

Drodzy, nie wklejajcie takich wielkich zdjęć bo zacznie brakować miejsca na serwerze.
elk84
Posty: 103
Rejestracja: 07 paź 2020, 15:17

Re: AKTUALIZACJA MAP NAVIGACJI

Post autor: elk84 »

Ja woziłem przez kilka tygodni pendriva wpiętego do portu na konsoli w aucie i ... nic. W końcu się wkurzyłem i zadzwoniłem do ASO i jestem umówiony na przyszły tydzień na akualizację w ASO (pewnie zaktualizują software infotaiment - ja mam 0270, ktory podobno ma problemy z aktualizacją map - ASO pewnie wgra 0278)
extreme84
Posty: 267
Rejestracja: 04 kwie 2021, 15:57

Re: AKTUALIZACJA MAP NAVIGACJI

Post autor: extreme84 »

elk84 pisze: 16 lis 2021, 16:46 pewnie zaktualizują software infotaiment - ja mam 0270, ktory podobno ma problemy z aktualizacją map - ASO pewnie wgra 0278)
To daj potem znać czy 0278 to obecnie najnowsza wersja.
T-ROC Advance Indium Grey 1.5 TSI Manual + pakiety: komfort, drogowy, zimowy, siedzenia komfortowe, kamera, ciemne szyby, hak
pawelzb11
Posty: 3
Rejestracja: 18 lut 2021, 0:07

Re: AKTUALIZACJA MAP NAVIGACJI

Post autor: pawelzb11 »

elk84 pisze: 16 lis 2021, 16:46 ja mam 0270, ktory podobno ma problemy z aktualizacją map - ASO pewnie wgra 0278)
Dzięki

Ja też mam 0270 :(
paulr
Posty: 490
Rejestracja: 25 maja 2018, 3:54

Re: AKTUALIZACJA MAP NAVIGACJI

Post autor: paulr »

Udało się może komuś sklonować w jakiś sposób swoją kartę by działała z nawigacją czy nie ma takiej możliwości? stara karta robi się za mała i albo zakup oryginalnej albo mniejsze mapy (szkoda że nie można wybierać krajów które się chce)
Pado
Posty: 594
Rejestracja: 21 maja 2019, 21:14

Re: AKTUALIZACJA MAP NAVIGACJI

Post autor: Pado »

Jest aktualizacja map z 29/11

co do karty to trzeba kupić chyba Samsunga z możliwością zmiany CID i zmienić CID...

info znalezione na necie:
DM potrzebuje karty z numerem CID akceptowanym przez VW. Można kupić kartę która daje możliwość zmiany numeru CID (ele nie jest to łatwe) na taki z puli VW albo można kupić starą oryginalną używkę VW (z tej samej serii kart) i nagrać na niej nową mapę ze strony VW.

Można także wyłączyć sprawdzanie numeru karty przez DM na stałe
paulr
Posty: 490
Rejestracja: 25 maja 2018, 3:54

Re: AKTUALIZACJA MAP NAVIGACJI

Post autor: paulr »

Znalazłem nawet na na aliexpress już przerobione karty. I już miałem w koszyku ale stwierdziłem że jak da się skasować niepotrzebne rzeczy i działa to nie ma co kupować narazie:)
Pado
Posty: 594
Rejestracja: 21 maja 2019, 21:14

Re: AKTUALIZACJA MAP NAVIGACJI

Post autor: Pado »

no nie ma sensu, skasować języki i jazda...
swoją drogą...nie widzę żadnych poprawek. Najgorsze, ze nawet nie znieśli limitu 60km/h w zabudowanym w nocy (znaki)...
Awatar użytkownika
wjabl
Posty: 22
Rejestracja: 29 gru 2020, 8:24
Lokalizacja: Wieliczka

Re: AKTUALIZACJA MAP NAVIGACJI

Post autor: wjabl »

pawelzb11 pisze: 15 lis 2021, 21:02 Aktualizował ktoś mapy w DM z 2021r. przez USB-C?
Jak się objawia instalacja?
Robię to zg. z instrukcją ale efektów nie widać :( Żadnego komunikatu, NIC.
Jak długo trwa sama aktualizacja map w aucie?
Hejka,
ja próbowałem....
a raczej dalej próbuje i niestety bez efektu :(
Nic się nie dzieje po włożeniu Pamięci USB-C.
Próbowałem formatować na obydwa formaty jak pisze instrukcja,
rozpakowywałem na kompie oraz bezpośrednio na pamięć i nic :(
Ktoś coś podpowie ???
T-Roc 1.5 Premium Manual Black & White 18" Grange Hill lato 17" Merano zima
LucyBecher
Posty: 5
Rejestracja: 10 sty 2022, 3:51

Re: AKTUALIZACJA MAP NAVIGACJI

Post autor: LucyBecher »

No napisałeś „Na co mapy jak bez płatnego pakietu danych nie można koystac z danych o korkach itd” - to wyjaśniam: płatny pakiet danych to inna usługa, niepotrzebna do działania nawigacji. No chyba ze przez „płatny pakiet danych” rozumiesz opłatę za nawigację, ale to jednak coś innego.


_________________
zapatillas adidas
ODPOWIEDZ