AKTUALIZACJA MAP NAVIGACJI

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
Awatar użytkownika
rogiipad1
Posty: 63
Rejestracja: 13 lip 2018, 18:18

Re: AKTUALIZACJA MAP NAVIGACJI

Post autor: rogiipad1 »

dobre ;)
Nie wytrzymałem czekania bez końca, MB Cla 180
paulr
Posty: 490
Rejestracja: 25 maja 2018, 3:54

Re: AKTUALIZACJA MAP NAVIGACJI

Post autor: paulr »

najlepsze jest to że wariant 5 to jedyny, który posiada (jak widać nie) mapę Polski, chyba 3,4 i 7 mają częściowe pokrycie. Więc albo coś jest nie tak co pisałem wcześniej, bo kraje się zmieniają (wcześniej nie było mapy z Chorwacją) albo aktualizacja nie przeznaczona dla Polaków, albo ktoś to tak pomieszał że mimo iż pobrałem wariant 5 to podlinkowany był np wariant 2 bez Polski???
NIe mam czasu, chęci itp by pobierać każdy i bawić się w sprawdzanie zawartości, i tak większość czasu korzystam z nawigacji w samochodzie tylko by widzieć co się dzieje na drodze a nie jak jechać. Więc stara mapa w mojej okolicy daje radę. Poczekam może za jakiś czas dadzą "normalną" aktualizacje, bo ostatnia była chyba w czerwcu a skoro są 2 to nowa powinna być może w styczniu, trzeba by zobaczyć gdzieś jak wychodziła np na Golfa czy passata do tej wersji nawigacji.
Awatar użytkownika
rogiipad1
Posty: 63
Rejestracja: 13 lip 2018, 18:18

Re: AKTUALIZACJA MAP NAVIGACJI

Post autor: rogiipad1 »

już jest podpisana nową datą pierwsza mapa
Nie wytrzymałem czekania bez końca, MB Cla 180
paulr
Posty: 490
Rejestracja: 25 maja 2018, 3:54

Re: AKTUALIZACJA MAP NAVIGACJI

Post autor: paulr »

Narazie to im nie ufam... tym bardziej że w tym co pobrałem miała być cała Polska a okazało się że jestem w lesie. A w tej Polska jest tylko częściowo więc może się okazać że nawet lasu nie będzie a jakaś pustynia:)
Kwizz
Posty: 14
Rejestracja: 01 gru 2018, 14:17

Re: AKTUALIZACJA MAP NAVIGACJI

Post autor: Kwizz »

A ja chce zaktualizować mapy przez DiscoverCare i za każdym razem pojawia mi się błąd, już po pobraniu pliku pojawia sie "Checksum error"...
paulr
Posty: 490
Rejestracja: 25 maja 2018, 3:54

Re: AKTUALIZACJA MAP NAVIGACJI

Post autor: paulr »

mam tak samo. może wcześniej trzeba skasować to co ma karcie, ale narazie nie mam czasu na to.
Awatar użytkownika
rogiipad1
Posty: 63
Rejestracja: 13 lip 2018, 18:18

Re: AKTUALIZACJA MAP NAVIGACJI

Post autor: rogiipad1 »

też tak miałem
Nie wytrzymałem czekania bez końca, MB Cla 180
paulr
Posty: 490
Rejestracja: 25 maja 2018, 3:54

Re: AKTUALIZACJA MAP NAVIGACJI

Post autor: paulr »

no to już wiem że na pusta kartę jest to samo:) error:) ale skoro mam już pusta kartę to kopiuje ten plik ze strony cała Europa z niby częściową Polską. Zobaczymy co będzie
paulr
Posty: 490
Rejestracja: 25 maja 2018, 3:54

Re: AKTUALIZACJA MAP NAVIGACJI

Post autor: paulr »

Skopiowałem ta ze strony www i niby dziala. W swojej okolicy roznicy nie widze. Nie wiem co znaczy ze jest czesciowo ( moze blad bo na tej co miala byc cala nie ma wcale) vw zglasza wersje 1115 wiec chyba nowsza
Awatar użytkownika
rogiipad1
Posty: 63
Rejestracja: 13 lip 2018, 18:18

Re: AKTUALIZACJA MAP NAVIGACJI

Post autor: rogiipad1 »

to dobrze, że jest ok
Nie wytrzymałem czekania bez końca, MB Cla 180
ODPOWIEDZ