AKTUALIZACJA MAP NAVIGACJI

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
adrian-24
Posty: 43
Rejestracja: 10 gru 2018, 8:00

Re: AKTUALIZACJA MAP NAVIGACJI

Post autor: adrian-24 »

Jak to w końcu jest z tymi aktualizacjami? Ściągnąłem wariant 5 (jeszcze nie aktualizowałem) ale wchodzę w pliczek maps i niby są wymienione kraje ale PL nie widzę.
Która mapa jest niby z PL? Czy ktoś aktualizował, jak tak to którą i czy działa?
paulr
Posty: 490
Rejestracja: 25 maja 2018, 3:54

Re: AKTUALIZACJA MAP NAVIGACJI

Post autor: paulr »

W tej "cala" europa jest Polska. Niby z * że częściowe. Ale na 99% jestem pewien ze jest cała. Wiec bardziej jest cos pomieszane z oznaczeniami niż czesciowe pokrycie. Bo tak jak wspominasz ja chyba tez pobralem 5 i Polski nie bylo mimo że miala byc cala
adrian-24
Posty: 43
Rejestracja: 10 gru 2018, 8:00

Re: AKTUALIZACJA MAP NAVIGACJI

Post autor: adrian-24 »

Czyli ‘Europäische Länder – Paket 1.‘? Czy o innym mówisz?
paulr
Posty: 490
Rejestracja: 25 maja 2018, 3:54

Re: AKTUALIZACJA MAP NAVIGACJI

Post autor: paulr »

Tak. Tylko ten jest jako cala europa.
adrian-24
Posty: 43
Rejestracja: 10 gru 2018, 8:00

Re: AKTUALIZACJA MAP NAVIGACJI

Post autor: adrian-24 »

Zaktualizowana i działa przyzwoicie.
paulr
Posty: 490
Rejestracja: 25 maja 2018, 3:54

Re: AKTUALIZACJA MAP NAVIGACJI

Post autor: paulr »

Mam pytanie. mało korzystam z nawigacji, bo zazwyczaj wiem gdzie jadę to i po co, mam kilka tras wysłanych przez CAR-NET, i jechałem jakąś trasą dobrze pokazywało itp. Ostatnio chciałem ją znowu wybrać, ale niestety podczas wyznaczania trasy pojawia się błąd w dostępie do danych nawigacyjnych. Od czasu gdy ostatni raz jechałem tą trasą była ostatnia aktualizacja, czyli mam nową mapę, ale mam też niby dokonaną przez ASO aktualizacje całego systemu podczas niedawnej wizyty. Możecie ktoś sprawdzić czy to wina nowej mapy, i czy wyznacza wam waszą trasę wysłaną przez CAR net czy to wina tej asowskiej aktualizacji.
pawelp
Posty: 37
Rejestracja: 08 paź 2018, 22:08

Re: AKTUALIZACJA MAP NAVIGACJI

Post autor: pawelp »

Czy ktoś wygrał 'własną ' bazę fotoradarów oraz odcinkowego pomiaru prędkości?
Jeśli tak to jak to się sprawdza?
1.5 TSI ACT Manual; kolor energetic orange + czarny dach; Advance + pakiety drogowy, komfort, design, zimowy, podgrzewana kierownica, nawigacja.
paulr
Posty: 490
Rejestracja: 25 maja 2018, 3:54

Re: AKTUALIZACJA MAP NAVIGACJI

Post autor: paulr »

Jest cos takiego? Jak masz jakis link to podaj jutro jade ze slaska na wekend nad morze to moge sprawdzic;-)
pawelp
Posty: 37
Rejestracja: 08 paź 2018, 22:08

Re: AKTUALIZACJA MAP NAVIGACJI

Post autor: pawelp »

1.5 TSI ACT Manual; kolor energetic orange + czarny dach; Advance + pakiety drogowy, komfort, design, zimowy, podgrzewana kierownica, nawigacja.
paulr
Posty: 490
Rejestracja: 25 maja 2018, 3:54

Re: AKTUALIZACJA MAP NAVIGACJI

Post autor: paulr »

czytałem to juz nawet wcześniej, nawet znalazłem pełno stron gdzie można te poi kupić, ale jakoś nigdy nie miałem do nich przekonania, i jak już wolę yanosika, więc jak by kupować nie bardzo mam ochotę nawet jak to tylko 5zł;)
ODPOWIEDZ