Jaki rabat na T-Roca do produkcji?

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
eddy
Posty: 4
Rejestracja: 11 maja 2020, 13:45

Jaki rabat na T-Roca do produkcji?

Post autor: eddy »

Cześć!

Czy ktoś może negocjował ostatnio albo wie jaki jest obecnie do uzyskania rabat na nowego T-Roca pod zamówienie do produkcji? Kwotowy albo procentowy, oczywiście chodzi o rabat spoza oficjalnego cennika tylko taki co daje dodatkowo dealer.

Pozdro all
lukaszc.89
Posty: 36
Rejestracja: 17 mar 2020, 20:12

Re: Jaki rabat na T-Roca do produkcji?

Post autor: lukaszc.89 »

Cześć, mnie się nie udało nic wynegocjować.
Próbowałem jakiś dodatkowy pakiet - też nie.

Dostałem komplet gumowych dywaników gratis, tyle od dealera :D
Tomek
Posty: 16
Rejestracja: 16 wrz 2019, 8:37

Re: Jaki rabat na T-Roca do produkcji?

Post autor: Tomek »

dywaniki dają zawsze :-) ktoś chyba za dużo kiedyś zamówił i im zostały :-)
paulr
Posty: 490
Rejestracja: 25 maja 2018, 3:54

Re: Jaki rabat na T-Roca do produkcji?

Post autor: paulr »

Dziwna sytuacja;-) niby nie ma sprzedaży a rabatu brak, normalnie w takiej sytuacji dało by sie sporo wynegocjować, teraz chyba zdaja sobie sprawe że sprzedaży nie ma i trzeba zarabiać na każdym strzale:-(
lukaszc.89
Posty: 36
Rejestracja: 17 mar 2020, 20:12

Re: Jaki rabat na T-Roca do produkcji?

Post autor: lukaszc.89 »

Tomek pisze: 11 maja 2020, 14:26 dywaniki dają zawsze :-) ktoś chyba za dużo kiedyś zamówił i im zostały :-)
Tutaj Cię zaskoczę, obiecali dywaniki i przy odbiorze okazało się że zapomnieli :D
Dobrze, że stał inny troc na salonie i z niego wyciągnęli i mi dali :D :lol:
btr
Posty: 68
Rejestracja: 26 lut 2018, 17:59

Re: Jaki rabat na T-Roca do produkcji?

Post autor: btr »

Rabat jest możliwy do uzyskania na T-Roca do zamówienia, ale jego wysokość zależy kto kupuje (osoba prywatna, czy firma), czy jest jakaś grupa zawodowa, jaka jest forma finansowania (gotówka, leasing, najem) i parę innych, więc nie da się podać konkretnych procentów, bo dla każdego może być trochę inny.

Ale same dywaniki to trochę za mało
martinc
Posty: 3
Rejestracja: 03 sie 2019, 13:11

Re: Jaki rabat na T-Roca do produkcji?

Post autor: martinc »

Ja w ubiegłym roku zbiłem cenę auta o 1000 zł (przy bardzo dobrej cenie wyjściowej), 500 zł zbiłem z pakietu przeglądów i rozszerzonej gwarancji, oraz dostałem dywaniki gumowe i matę do bagażnika. Auto kupowane w leasingu na firmę.

Teraz patrzę, to T-Roc jest kilka tysięcy tańszy, niż był w ubiegłym roku. Pewnie dlatego jest ciężko o rabat i jakieś gratisy.
funtchomas
Posty: 85
Rejestracja: 06 mar 2019, 22:55

Re: Jaki rabat na T-Roca do produkcji?

Post autor: funtchomas »

Ja rok temu dostałem rabat 20.000 ale nie dostałem już dywaników :roll:
2.0 TSI DSG 4Motion Indium Grey 8-)
Tomek
Posty: 16
Rejestracja: 16 wrz 2019, 8:37

Re: Jaki rabat na T-Roca do produkcji?

Post autor: Tomek »

funtchomas pisze: 12 maja 2020, 20:04 Ja rok temu dostałem rabat 20.000 ale nie dostałem już dywaników :roll:
bez dywaników???? ja bym nie brał :lol:
rabi
Posty: 142
Rejestracja: 21 kwie 2020, 12:45
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Jaki rabat na T-Roca do produkcji?

Post autor: rabi »

Przecież 1000zł to grosze przy 125tys zł zakupu. Na waciki. W skodzie zbiłem 10tys rabatu + 2 komplety dywaników +mata bagażnika. Oczywiście musiałem się napracować zeby to wywalczyć.
A Skoda KAmiq dużo bardziej pożądana niz T-ROC, Dużo. T-Roca nawet nie ma w pierwszej 20-tce zainteresowań.
ODPOWIEDZ