Opóżnienie odbioru T-Roc - covid

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
Pch71
Posty: 6
Rejestracja: 24 paź 2020, 13:06

Re: Opóżnienie odbioru T-Roc - covid

Post autor: Pch71 »

Witam
Dziś otrzymalem od sprzedawcy nr. Vinu. Wchodze na stronę myVolkswagen i wpisałem nr. (to nie jest znany dla systemu numer Vin lub numer zamówienia ???. Jak mam sprawdzić ? Pozdrawiam
Mat89
Posty: 12
Rejestracja: 27 lis 2020, 23:34

Re: Opóżnienie odbioru T-Roc - covid

Post autor: Mat89 »

Spinner pisze: 12 gru 2020, 11:21
Mat89 pisze: 12 gru 2020, 9:47 Mój zamówiony w październiku, właśnie trafił na produkcję i dopiero od tego tygodnia było też widać jego wyposażenie w my volkswagen, wcześniej po nr zamówienia pokazywał się błąd, nie odnajdywał takiego. Na tą chwilę nie widać jeszcze vin i nie widać żadnych informacji o dostawie.
Super, ale jak tego dokonałeś? Do niedawna polskie numery, ani numery komisji, ani zamówienia nie "wchodziły" na my volkswagen. Może sytuacja się poprawiła podobnie jak z polską wersją instrukcji do T-Roc'a na userguide.volkswagen, której długi czas nie było.

Pozdrawiam
Wszedł jakoś ten numer (2020 i sześć cyfr) tylko i tak nie ma tam za wiele informacji. Kolor, wyposażenie i właściwie nic więcej. 23.12. przypłynął jeden statek z samochodami z Setubal do Emden ale nie wiadomo czy są tam T-Roc'ki
Spinner
Posty: 691
Rejestracja: 25 cze 2020, 11:25

Re: Opóżnienie odbioru T-Roc - covid

Post autor: Spinner »

Mat89 pisze: 24 gru 2020, 0:08
Spinner pisze: 12 gru 2020, 11:21
Mat89 pisze: 12 gru 2020, 9:47 Mój zamówiony w październiku, właśnie trafił na produkcję i dopiero od tego tygodnia było też widać jego wyposażenie w my volkswagen, wcześniej po nr zamówienia pokazywał się błąd, nie odnajdywał takiego. Na tą chwilę nie widać jeszcze vin i nie widać żadnych informacji o dostawie.
Super, ale jak tego dokonałeś? Do niedawna polskie numery, ani numery komisji, ani zamówienia nie "wchodziły" na my volkswagen. Może sytuacja się poprawiła podobnie jak z polską wersją instrukcji do T-Roc'a na userguide.volkswagen, której długi czas nie było.

Pozdrawiam
Wszedł jakoś ten numer (2020 i sześć cyfr) tylko i tak nie ma tam za wiele informacji. Kolor, wyposażenie i właściwie nic więcej. 23.12. przypłynął jeden statek z samochodami z Setubal do Emden ale nie wiadomo czy są tam T-Roc'ki
W moim przypadku wszedł dopiero VIN ale jak piszesz, mało szczegółów. Z dyskusji na t-roc.de wynika, że w wypadku aut na ten rynek, informacji jest znacznie więcej + geneza produkcji. Jesteśmy traktowani jak zwykle, trochę po macoszemu, mimo, że płacimy "więcej za mniej". Chociaż trzeba przyznać, że jak w DE obniżyli ichni vat to i u nas dealerzy zwiększyli rabat o 4 tysiące (nawet wstecz, mimo, że umowy tego nie przewidywały), a myślałem, że nasze "sprytki" przemilczą temat.
ODPOWIEDZ