Trzaski w tylnej kanapie

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
anna
Posty: 15
Rejestracja: 22 sty 2020, 7:51

Trzaski w tylnej kanapie

Post autor: anna »

Witam czy ktos zauważył trzaski w tylnej kanapie od strony pasażera? Chyba musi być coś z zamkiem ponieważ przy złożonych siedzeniach mnie się tłucze
paulr
Posty: 490
Rejestracja: 25 maja 2018, 3:54

Re: Trzaski w tylnej kanapie

Post autor: paulr »

mi wymienili tylny podłokietnik bo na wybojach własnie hałasował:)
adam_aa22
Posty: 15
Rejestracja: 19 paź 2020, 8:11

Re: Trzaski w tylnej kanapie

Post autor: adam_aa22 »

anna pisze: 06 lip 2020, 16:50 Witam czy ktos zauważył trzaski w tylnej kanapie od strony pasażera? Chyba musi być coś z zamkiem ponieważ przy złożonych siedzeniach mnie się tłucze
Ja zauważyłem.
Tylna kanapa trzeszczała. Posmarowałem zamek białym suchym smarem i po problemie co nie znaczy że niesmak pozostał...
Zaczęło trzeszczec przy 10 tyś km!!
Mariusz2019
Posty: 4
Rejestracja: 13 lut 2020, 23:12

Re: Trzaski w tylnej kanapie

Post autor: Mariusz2019 »

Cześć.

Miałem to samo. Okleili mi miętą taśmą pałąki do których wpina się zamek oparcia. Temat znałem z mercedesa CLA więc przy okazji poprosiłem o oklejenie i puki co cisza.
adam_aa22
Posty: 15
Rejestracja: 19 paź 2020, 8:11

Re: Trzaski w tylnej kanapie

Post autor: adam_aa22 »

Mariusz2019 pisze: 03 lis 2020, 18:51 Cześć.

Miałem to samo. Okleili mi miętą taśmą pałąki do których wpina się zamek oparcia. Temat znałem z mercedesa CLA więc przy okazji poprosiłem o oklejenie i puki co cisza.
Z Mercedesa CLA?
Widać że wszystkie te nowe auta nie grzeszą jakością wykonania...
Dezext
Posty: 74
Rejestracja: 18 lut 2020, 14:53

Re: Trzaski w tylnej kanapie

Post autor: Dezext »

U mnie też coś trzeszczało i w serwisie robili coś z zatrzaskiem kanapy.

Mam jeszcze jeden problem, w tylnych oknach wygięły mi się uszczelki i wyglądają brzydko. w Serwisie mi powiedzieli że to przez używanie karchera... czyli uwaga samochodów marki VW się nie myje. Kurtyna.
ODPOWIEDZ