Autoalarm

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
Wahacz
Posty: 233
Rejestracja: 23 maja 2021, 19:12

Re: Autoalarm

Post autor: Wahacz »

Ja u siebie tego nie widzę w smartfonie ani nic nie ma na maila może nie mam tego aktywowanego ? Chociaż a salonie vw przy odbiorze auta 19.05. pracownik skonfigurował mi telefon z systemem w samochodzie nie wiem czy o to chodzi ???.
Spinner
Posty: 694
Rejestracja: 25 cze 2020, 11:25

Re: Autoalarm

Post autor: Spinner »

Wahacz pisze: 17 cze 2021, 22:49 Ja u siebie tego nie widzę w smartfonie ani nic nie ma na maila może nie mam tego aktywowanego ? Chociaż a salonie vw przy odbiorze auta 19.05. pracownik skonfigurował mi telefon z systemem w samochodzie nie wiem czy o to chodzi ???.
Połączenie smartfona z samochodem przez android-auto, które skonfigurował sprzedawca nie ma nic wspólnego z We Connect. Jak masz już konto i ID na my volkswagen to musisz sobie ściągnąć, zainstalować na smartfonie i skonfigurować ,zgodnie z procedurą, apkę We Connect. Dopiero teraz możesz korzystać z usługi We Connect czy też We Connect Plus. Jak odbierałem auto w październiku ub.r. to dawali We Connect Plus, bez dopłaty na rok czasu.
Wahacz
Posty: 233
Rejestracja: 23 maja 2021, 19:12

Re: Autoalarm

Post autor: Wahacz »

Ja mam tak samo też dopłaty na rok czasu dzięki że mi to wyjaśniłeś i tak będę musiał zadziałać z oblatanym w tych tematach.
Spinner
Posty: 694
Rejestracja: 25 cze 2020, 11:25

Re: Autoalarm

Post autor: Spinner »

Wahacz pisze: 18 cze 2021, 11:28 Ja mam tak samo też dopłaty na rok czasu dzięki że mi to wyjaśniłeś i tak będę musiał zadziałać z oblatanym w tych tematach.
Z żadnym "oblatanym" nie gadaj tylko przeczytaj sobie o usłudze We Connect na stronie vw , co i jak, krok po kroku i w kwadrans masz sprawę załatwioną.
Wahacz
Posty: 233
Rejestracja: 23 maja 2021, 19:12

Re: Autoalarm

Post autor: Wahacz »

I tak zrobię mam książkę obsługi dzięki.
ODPOWIEDZ