troc model 2021

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
danrod
Posty: 39
Rejestracja: 04 gru 2020, 19:28

troc model 2021

Post autor: danrod »

witam i mam pytanie - jestem w trakcie realizacji zakupu troc wersja rline ktory znalazlem na stanie u dealera w Radomiu
przejechalem kawalek Polski obejrzalem- i zapomnialem spojrzec poniewaz jest to model juz 2021 czy ma on stacje CD w schowku ?
według zamowienia ktore mam to juz mam ta nowa wersje radia mb3 i usb-c . jesli nie ma odtwarzacza co w taki m razie jestw w tym miejscu zaslepka ?
moze ktos juz ujezdza nowy model i raczy spojrzec
Spinner
Posty: 691
Rejestracja: 25 cze 2020, 11:25

Re: troc model 2021

Post autor: Spinner »

danrod pisze: 13 gru 2020, 12:32 witam i mam pytanie - jestem w trakcie realizacji zakupu troc wersja rline ktory znalazlem na stanie u dealera w Radomiu
przejechalem kawalek Polski obejrzalem- i zapomnialem spojrzec poniewaz jest to model juz 2021 czy ma on stacje CD w schowku ?
według zamowienia ktore mam to juz mam ta nowa wersje radia mb3 i usb-c . jesli nie ma odtwarzacza co w taki m razie jestw w tym miejscu zaslepka ?
moze ktos juz ujezdza nowy model i raczy spojrzec
Nie ma odtwarzacz CD. Jest zaślepka. Ma 2 x usb-c w konsoli środkowej.
danrod
Posty: 39
Rejestracja: 04 gru 2020, 19:28

Re: troc model 2021

Post autor: danrod »

ok i wszystko jasne. z jednej strony szkoda - troszke plyt zawsze wozilem ze soba przyzwyczajenie
ale trzeba bedzie sie przerzucic w strone nowych trendow
Spinner
Posty: 691
Rejestracja: 25 cze 2020, 11:25

Re: troc model 2021

Post autor: Spinner »

danrod pisze: 13 gru 2020, 13:03 ok i wszystko jasne. z jednej strony szkoda - troszke plyt zawsze wozilem ze soba przyzwyczajenie
ale trzeba bedzie sie przerzucic w strone nowych trendow
Wygląd zaślepki sugeruje, że jakby napęd za nią był bo są prostokątne wycięcia w miejscach diod. Tak mi się przynajmniej wydawało jak pierwszy raz manipulowałem przy tym w ciemnym garażu i "udało" mi się nawet kawałek plastiku ułamać.
Kupiłem sobie sprytny pendrive sandiska, który jednym na jednym końcu ma standard usb-c a na drugim usb-a i nie taszczę już żadnych cd, które zawsze rozsypywały się po samochodzie albo dzwoniły w schowku.

Pozdrawiam
danrod
Posty: 39
Rejestracja: 04 gru 2020, 19:28

Re: troc model 2021

Post autor: danrod »

ok dzieki zrobie tak jak ty
Spinner
Posty: 691
Rejestracja: 25 cze 2020, 11:25

Re: troc model 2021

Post autor: Spinner »

danrod pisze: 13 gru 2020, 15:06 ok dzieki zrobie tak jak ty
Nie zapominaj, oczywiście, o android-auto. Wtedy nie ma już żadnych ograniczeń. Jeżeli masz smartfona z androidem 10 to nic nie musisz kombinować - w androidzie 10 jest już zaimplementowany android auto. Jednym słowem, no może dwoma, plug & play. Kup tylko dobry kabelek usb c- usb c. Jeżeli masz samsunga to kupujesz firmowy za 45 zł i nie wywalasz na volkswagenowski za 145, który może być gorszy. Ponadto bluetooth też działa bardzo dobrze. Nie musisz nawet wyjmować smartfona z kieszeni.
danrod
Posty: 39
Rejestracja: 04 gru 2020, 19:28

Re: troc model 2021

Post autor: danrod »

ok dzieki jeszcze raz za rade :)
danrod
Posty: 39
Rejestracja: 04 gru 2020, 19:28

Re: troc model 2021

Post autor: danrod »

mam jeszcze jedno pytanie - przeglad pierwszy jest po 2 latach albo 30 tys przebiegu , jak to sie ma do wymiany filtra kabinowego ktory wymienia sie co roku czy to wchodzi w zakres przegladow ? wykłócac sie w serwisie jak przyjdzie czas ?
czy warto wogole zakupic pakiet tych przegladow serwisowych ?
bo przedluzenie gwarancji z racji skrzyni dsg zapewne wezme na nastepne 3 lata
akurat w przyszłym tygodniu jade juz z tablicami po odbior samochodu
paulr
Posty: 490
Rejestracja: 25 maja 2018, 3:54

Re: troc model 2021

Post autor: paulr »

danrod pisze: 13 gru 2020, 20:01 mam jeszcze jedno pytanie - przeglad pierwszy jest po 2 latach albo 30 tys przebiegu , jak to sie ma do wymiany filtra kabinowego ktory wymienia sie co roku czy to wchodzi w zakres przegladow ? wykłócac sie w serwisie jak przyjdzie czas ?
czy warto wogole zakupic pakiet tych przegladow serwisowych ?
bo przedluzenie gwarancji z racji skrzyni dsg zapewne wezme na nastepne 3 lata
akurat w przyszłym tygodniu jade juz z tablicami po odbior samochodu
Kup filtr kabinowy i wymień samemu. To zajmuje jakies 1-2 minuty;-) ja kupiłem hurtowo na allegrogo kilka i sam co poł roku wynieniam. Mieszkam przy lesie i niestety to co leci z drzew mam w fitrze;-)
Pch71
Posty: 6
Rejestracja: 24 paź 2020, 13:06

Re: troc model 2021

Post autor: Pch71 »

Czy w wersji Advance Troc model 2021 posiadają boczki miękkie ,?
ODPOWIEDZ