ubezpieczenie

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
Rybak
Posty: 62
Rejestracja: 13 gru 2020, 0:55

Re: ubezpieczenie

Post autor: Rybak »

Naprawa w warsztacie a nie ASO też dużo robi
Dezext
Posty: 74
Rejestracja: 18 lut 2020, 14:53

Re: ubezpieczenie

Post autor: Dezext »

wartość 96.000 netto
Allianz, AC, OC, NNW Assistance Plus
Na firmę 2900, max zniżki
morfeusz747
Posty: 296
Rejestracja: 26 sty 2020, 17:32

Re: ubezpieczenie

Post autor: morfeusz747 »

Rybak pisze: 20 sty 2021, 23:17 Naprawa w warsztacie a nie ASO też dużo robi
W Link4 opcja warsztat oznacza naprawę w ASO ;)

https://www.link4.pl/ubezpieczenie-samo ... -autocasco

Nie wiem czy wiecie ale nie bardzo opłaca się brać dodatkowo Assisstans jeśli auto jest na gwarancji, bo to zapewnia ASO (mobilność samochodu czy jakoś tak to się nazywa)
rabi
Posty: 142
Rejestracja: 21 kwie 2020, 12:45
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: ubezpieczenie

Post autor: rabi »

Na pewno drożej jest dla dodatkowych opcji:
1. naprawa serwisowa autoryzowany serwis na nowych częściach oryginalnych serwisowych
2. brak jakiegokolwiek udziału własnego
3. stałą kwota za samochód przez cały rok trwania ubezpieczenia.
4. nieraz ochrona zniżek
5. assistance (dodatkowy) bo jak pisze kolega powyżej mamy w ramach gwarancji, ale chyba nie tak rozszerzony bo nie zawiozą ci samochodu 500km do twojego miejsca zamieszkania. Tylko najbliższy serwis po drodze.
6. wartość samochodu oczywiście również ma wpływ na kwotę.
Nie wszyscy pewnie wiedzą o czym tu piszę i nie zwracają na to uwagi przy ubezpieczeniu. Szczególnie Ci którzy nigdy szkody nie mieli.
Problem i płacz pojawia się przy pierwszej szkodzie likwidowanej.
danrod
Posty: 39
Rejestracja: 04 gru 2020, 19:28

Re: ubezpieczenie

Post autor: danrod »

dlatego jak podalem wczesniej ja mam z wartosci 125 tysiecy oplacone ubezpieczenie za sume 2997 zl
i jest wszystko full opcja wlacznie z ochrona wartosci pojazdu przez 3 lata jak bede kontynuowal
ale z drugiej strony podawanie ile jest taniej jest po czesci bez sensu gdyz pod uwage tez brany jest rejon skad jest wlasciciel
ubezpieczenie w warszawie jednak jest droższe przy tym samomym samochodzie jak np w rejonie np wiejskim , gdzie jest mala statystyka kradziezy
oraz np czy autko jest garazowane czy stoi pod blokiem itd
stad sa pewne roznice w wysokosci polisy ubezpieczeniowej
rabi
Posty: 142
Rejestracja: 21 kwie 2020, 12:45
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: ubezpieczenie

Post autor: rabi »

Jeżeli tak to masz dobrą ofertę. W jakiej firmie ?Prywatnie?
danrod
Posty: 39
Rejestracja: 04 gru 2020, 19:28

Re: ubezpieczenie

Post autor: danrod »

rabi pisze: 21 sty 2021, 16:24 Jeżeli tak to masz dobrą ofertę. W jakiej firmie ?Prywatnie?
rejon okolic lodzi
firma warta
pelny pakiet z opcja mlody kierowca jako dodatkowy kierowca, brak udzialow w szkodach, ochron znizek, ochrona ceny zakupu czyli 125 tys, asistance jak pamietam do 400km itd
prywatnie na osobe
rabi
Posty: 142
Rejestracja: 21 kwie 2020, 12:45
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: ubezpieczenie

Post autor: rabi »

Dzięki za info. Spróbuję w takim razie zapytać w Warcie. Bo mam podobnie tylko rejon kujawsko-pomorski. A u dealera zapłaciłem 3300 od 106tys. Twoja oferta więc lepsza a firma Warta ok.
rob
Posty: 180
Rejestracja: 26 sie 2019, 3:47

Re: ubezpieczenie

Post autor: rob »

Warta, od wartości 135 tyś., opcja max tj. brak udziałów w szkodach, ochrona zniżek, ochrona wartości, assistance itp., na osobę prywatną. Zniżki max - 3350 zł rozbite na dwie raty. Okolice Krakowa.
;) Premium 2.0 TSI 4Motion DSG, pakiety: komfort, drogowy, sport, zimowy, el. pokrywa bagażnika, Beats, DAB
paulr
Posty: 490
Rejestracja: 25 maja 2018, 3:54

Re: ubezpieczenie

Post autor: paulr »

rob pisze: 23 sty 2021, 16:12 Warta, od wartości 135 tyś., opcja max tj. brak udziałów w szkodach, ochrona zniżek, ochrona wartości, assistance itp., na osobę prywatną. Zniżki max - 3350 zł rozbite na dwie raty. Okolice Krakowa.
W warcie najlepsze jest to że mi "sprzedawczyni" porownała oferty z hdi gdzie wszystko było idealnie to samo. Jeden zakład. Regulaminy itp te same. Nawet jak zglaszałem w aucie od żony szkodę z oc w hdi to i tak pisma itp wszystko było z warty. A ubezpieczenie wybierając hdi a nie wartę było kilka stowek tansze;-)
ODPOWIEDZ