ACC i Line asyst. wyłączone

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
pawelp
Posty: 37
Rejestracja: 08 paź 2018, 22:08

ACC i Line asyst. wyłączone

Post autor: pawelp »

Od kilku dni nie działa mi ACC i line asystent.

LINE asystent nie działa - jest włączony w menu asystentów ( a znacznik na zegarach - mam analogowe - nie pali się, ani na żółto ani na zielono , jakby był wyłączony )

Przy próbie włączenia ACC komunikat, że ACC i Line asyst. wyłączone (pojawia się na krótko komunikat, a na zegarach biały (nie żółty jak w mojej instrukcji str 167) znaczek "System ACC niedostępny" .

Przeczyściłem znaczek z przodu, odśnieżyłem porządnie przednią szybę, w żadną zaspę nie wjechałem, stłuczki nie miałem, jest dość duży mróz a samochód stoi o na zewnątrz.
To jest jednak jego trzecia zima, wcześniej nie miałem podobnych problemów.

Ktoś ma podobny problem?
1.5 TSI ACT Manual; kolor energetic orange + czarny dach; Advance + pakiety drogowy, komfort, design, zimowy, podgrzewana kierownica, nawigacja.
Awatar użytkownika
stlag
Posty: 22
Rejestracja: 27 lip 2023, 11:08

Re: ACC i Line asyst. wyłączone

Post autor: stlag »

pawelp pisze: 12 lut 2021, 16:38 Od kilku dni nie działa mi ACC i line asystent.

LINE asystent nie działa - jest włączony w menu asystentów ( a znacznik na zegarach - mam analogowe - nie pali się, ani na żółto ani na zielono , jakby był wyłączony )

Przy próbie włączenia ACC komunikat, że ACC i Line asyst. wyłączone (pojawia się na krótko komunikat, a na zegarach biały (nie żółty jak w mojej instrukcji str 167) znaczek "System ACC niedostępny" .

Przeczyściłem znaczek z przodu, odśnieżyłem porządnie przednią szybę, w żadną zaspę nie wjechałem, stłuczki nie miałem, jest dość duży mróz a samochód stoi o na zewnątrz.
To jest jednak jego trzecia zima, wcześniej nie miałem podobnych problemów.

Ktoś ma podobny problem?
Też mi się to dziś pojawiło, czy ktoś też tak miał, albo ma?
kityn
Posty: 2
Rejestracja: 24 paź 2023, 9:37

Re: ACC i Line asyst. wyłączone

Post autor: kityn »

Potrzebna jest adaptacja radaru
marcin255
Posty: 486
Rejestracja: 09 cze 2021, 20:04
Lokalizacja: Wrocław

Re: ACC i Line asyst. wyłączone

Post autor: marcin255 »

Miałem wczoraj przez 15 minut i samo się naprawiło. Może była jakaś aktualizacja w tle
Zamówiony 09.06 -T-Roc 2.0 TSI Premium Sport+ bajery
12.10 produkcja 13.10 na statek 25.10 w Poznaniu. 29.10 dostarczony pod salon.
Odebrany 08.11.21
204 KM 360 Nm DSG mod
Obrazek
ODPOWIEDZ