Jak oglądać YouTube na ekranie ?

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
mr.mister
Posty: 17
Rejestracja: 06 mar 2021, 21:00

Re: Jak oglądać YouTube na ekranie ?

Post autor: mr.mister »

Mala aktualizacja z mojej strony i takie spostrzeżenie mam nadzieje ze sie nie myle, telefony z android 10 i lepszym raczej nie maja problemu z polaczeniem bezprzewodowym z poziomu android auto, lecz starsze wesje jak moja android 8 laczy sie tylko kablem (i faktycznie dziala bez zarzutow tylko fakt kabel a nie bezprzewodowo) oczywiscie bezprzewodowo tez da sie polaczyc ale zastanawia fakt laczenia przez wifi co utrudnia w innych miejscach niz pod domem laczenie z calym systemem. Mam sciagniety najnowszy android auto czyli 6.1 i android 8 na telefonie przez kabel smiga, a bezprzewodowo jest problem takze musze radzic sobie kablem lub zmienic telefon 😜🤣🤣
Spinner
Posty: 691
Rejestracja: 25 cze 2020, 11:25

Re: Jak oglądać YouTube na ekranie ?

Post autor: Spinner »

mr.mister pisze: 09 mar 2021, 8:11 Mala aktualizacja z mojej strony i takie spostrzeżenie mam nadzieje ze sie nie myle, telefony z android 10 i lepszym raczej nie maja problemu z polaczeniem bezprzewodowym z poziomu android auto, lecz starsze wesje jak moja android 8 laczy sie tylko kablem (i faktycznie dziala bez zarzutow tylko fakt kabel a nie bezprzewodowo) oczywiscie bezprzewodowo tez da sie polaczyc ale zastanawia fakt laczenia przez wifi co utrudnia w innych miejscach niz pod domem laczenie z calym systemem. Mam sciagniety najnowszy android auto czyli 6.1 i android 8 na telefonie przez kabel smiga, a bezprzewodowo jest problem takze musze radzic sobie kablem lub zmienic telefon 😜🤣🤣
U mnie akurat zbiegł się termin zakupu auta i zmiany telefonu (android 10). Jeżeli zdecydujesz się na nowy telefon to trochę się popytaj bo są sygnały z niemieckiego forum T-Roca, że po aktualizacji na android 11 również pojawiły się problemy z bezprzewodowym łączeniem się z internetem przez Discover Media (Cyt: "Seit dem Update auf Android 11, kann ich über den Hotspot keine Internetverbindung über Discover Media herstellen. Liegt dies an VW oder am Android 11 von Google? Wer weiß Abhilfe? Ich habe ein Samsung Galaxy S10e. Seit dem Update auf Android 11 liegt der Fehler vor"). Liczne komentarze potwierdzają powyższe. Może trzeba trochę odczekać aż poprawią błąd. Pojawiają się też głosy że błąd leży po stronie nowych egzemplarzy VW.
Endriu
Posty: 54
Rejestracja: 27 lis 2023, 10:48

Re: Jak oglądać YouTube na ekranie ?

Post autor: Endriu »

Instrukcja jak odpalić Youtube, tv online i własne filmy na Android auto, sprawdziłem i działa
https://youtu.be/T3abj_XnoAQ?si=dsJmwuaVnTdjpwsJ
T-Roc 2.0 TSI 4Motion R-line Sport
Zolwik
Posty: 12
Rejestracja: 06 wrz 2023, 8:28

Re: Jak oglądać YouTube na ekranie ?

Post autor: Zolwik »

Zrobiłem jak na filmiku, niestety u mnie nie działa:/ (Troc 2023)
Być może ważna jest kolejność instalowania aplikacji? Jest gdzieś bardziej szczegółowa instalacja?
Sebas
Posty: 74
Rejestracja: 26 gru 2022, 11:51

Re: Jak oglądać YouTube na ekranie ?

Post autor: Sebas »

mr.mister pisze: 06 mar 2021, 21:36 ...Mało tego, jak mnie sprzedawca umawiał na odbiór to doradził mi np. że gdybym chciał podłączać się kabelkiem, to żebym przypadkiem nie kupował kabelka w sklepach volkswagena tylko oryginalny, w moim przypadku samsunga, bo jest cztery razy tańszy i o wiele lepszy.
Tańszy na pewno, ale jakość tych kabli VW jest na prawdę top, przynajmniej 2 lata temu jak kupowałem. One są z takiej plecionki i mają końcówki metalowe, praktycznie po tych dwóch latach nie widać jakichkolwiek oznak zużycia.

P.S. Ja kupowałem w promocji na wyprzedaży i cena była śmiesznie niska.
ODPOWIEDZ