Jak oglądać YouTube na ekranie ?

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
Alan1994
Posty: 28
Rejestracja: 16 gru 2020, 10:47

Jak oglądać YouTube na ekranie ?

Post autor: Alan1994 »

Witam, czy ktoś wie jak odblokowac i oglądać np. YouTube na ekranie jak na filmiku niżej :
https://youtu.be/JaR2SDXz7Gc
Awatar użytkownika
EDO
Posty: 7
Rejestracja: 15 lip 2020, 9:15

Re: Jak oglądać YouTube na ekranie ?

Post autor: EDO »

Proponuje dokupic takie urzadzenie i problem sie sam rozwiazuje łącznie z Netflixem.
https://pl.aliexpress.com/item/10050020 ... 5c0fYEtvcj
Awatar użytkownika
EDO
Posty: 7
Rejestracja: 15 lip 2020, 9:15

Re: Jak oglądać YouTube na ekranie ?

Post autor: EDO »

Jesli masz teleon z androidem wyzszym niż 9,0 to pozostaje ci tylko Android Auto bo Mirror link został zablokowany. To urzadzenie pozwala na odtwarzanie wszystkiego co masz w telefonie zarówno z androidem jaki Iphone. Gośc na tym filmie uzywa telefonu Sony własnei z funkcja Mirror Link.
Alan1994
Posty: 28
Rejestracja: 16 gru 2020, 10:47

Re: Jak oglądać YouTube na ekranie ?

Post autor: Alan1994 »

Ale czy czasami nasze t-rocki nie maja mirrorlinka ? Wydawało mi się, ze maja ... eh sam się już gubię co maja a co nie :D
Pado
Posty: 595
Rejestracja: 21 maja 2019, 21:14

Re: Jak oglądać YouTube na ekranie ?

Post autor: Pado »

Mają, ale mirrorlinka maja stare telefony i w dodatku niewiele modeli... Niestety rozwiązanie zapomniane, chyba sie nie przyjęło
Awatar użytkownika
EDO
Posty: 7
Rejestracja: 15 lip 2020, 9:15

Re: Jak oglądać YouTube na ekranie ?

Post autor: EDO »

Nasze T-ROC maja wszytskie trzy mozliwości podłączenia praktycznie dla kazdego telefonu starszego i tych najnowszych. Przy czym wydaje i sie ze jednak Android Auto jest z nich wszyskich rozbudowany i z perspektywa dalszej rzbudowy o kolejne nowe mozliwosci. Niestety poszedł w strone obrazów statecznych i muzyki wiec filmy sa zablokowane w tym systemie.
Alan1994
Posty: 28
Rejestracja: 16 gru 2020, 10:47

Re: Jak oglądać YouTube na ekranie ?

Post autor: Alan1994 »

Hehe, dzięki Panowi za odpowiedz. Człowiek nie nadąża za ta technologią :D
mr.mister
Posty: 17
Rejestracja: 06 mar 2021, 21:00

Re: Jak oglądać YouTube na ekranie ?

Post autor: mr.mister »

Panowie, a co jesli mam androida 8 bo mam troche starszy tel i android auto nie wyszukuje mi auta i zostaje mi tylko samo polaczenie telefonu przez bluetooth i tylko wykonywanie polaczen i sluchanie muzyki gdzie tak po prawdzie liczylem na nawigacje ktorej nie idzie odpalic?
Spinner
Posty: 691
Rejestracja: 25 cze 2020, 11:25

Re: Jak oglądać YouTube na ekranie ?

Post autor: Spinner »

mr.mister pisze: 06 mar 2021, 21:36 Panowie, a co jesli mam androida 8 bo mam troche starszy tel i android auto nie wyszukuje mi auta i zostaje mi tylko samo polaczenie telefonu przez bluetooth i tylko wykonywanie polaczen i sluchanie muzyki gdzie tak po prawdzie liczylem na nawigacje ktorej nie idzie odpalic?
W android 10 masz android auto zaimplementowany (chociaż niewidoczny) i wszystko działa na zasadzie plug & play + kilka zgód. Dla starszej wersji spróbuj tego https://www.youtube.com/watch?v=gpXHBZr6MeI
Spinner
Posty: 691
Rejestracja: 25 cze 2020, 11:25

Re: Jak oglądać YouTube na ekranie ?

Post autor: Spinner »

mr.mister pisze: 06 mar 2021, 21:36 Panowie, a co jesli mam androida 8 bo mam troche starszy tel i android auto nie wyszukuje mi auta i zostaje mi tylko samo polaczenie telefonu przez bluetooth i tylko wykonywanie polaczen i sluchanie muzyki gdzie tak po prawdzie liczylem na nawigacje ktorej nie idzie odpalic?
Na marginesie. U dealera u którego odbierałem w ub. roku auto, sprzedawcy przy odbiorze, podczas instruktażu, omawiając temat infotaiment'u, nijako standardowo instalowali android auto klientom, którzy mieli starsze wersje androida. I to było fajne, bo oszczędzali klientowi poszukiwań, dobierania wersji czy grzebania w opcjach programisty itp.. No, chyba że ktoś sobie nie życzył. Mało tego, jak mnie sprzedawca umawiał na odbiór to doradził mi np. że gdybym chciał podłączać się kabelkiem, to żebym przypadkiem nie kupował kabelka w sklepach volkswagena tylko oryginalny, w moim przypadku samsunga, bo jest cztery razy tańszy i o wiele lepszy.
ODPOWIEDZ