Jak oglądać YouTube na ekranie ?

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
mr.mister
Posty: 17
Rejestracja: 06 mar 2021, 21:00

Re: Jak oglądać YouTube na ekranie ?

Post autor: mr.mister »

Spinner pisze: 07 mar 2021, 9:33
mr.mister pisze: 06 mar 2021, 21:36 Panowie, a co jesli mam androida 8 bo mam troche starszy tel i android auto nie wyszukuje mi auta i zostaje mi tylko samo polaczenie telefonu przez bluetooth i tylko wykonywanie polaczen i sluchanie muzyki gdzie tak po prawdzie liczylem na nawigacje ktorej nie idzie odpalic?
Na marginesie. U dealera u którego odbierałem w ub. roku auto, sprzedawcy przy odbiorze, podczas instruktażu, omawiając temat infotaiment'u, nijako standardowo instalowali android auto klientom, którzy mieli starsze wersje androida. I to było fajne, bo oszczędzali klientowi poszukiwań, dobierania wersji czy grzebania w opcjach programisty itp.. No, chyba że ktoś sobie nie życzył. Mało tego, jak mnie sprzedawca umawiał na odbiór to doradził mi np. że gdybym chciał podłączać się kabelkiem, to żebym przypadkiem nie kupował kabelka w sklepach volkswagena tylko oryginalny, w moim przypadku samsunga, bo jest cztery razy tańszy i o wiele lepszy.
Ja gdy odbieralem auto to tylko zonie bo miala apple polaczyli z autem a jak poprosilem by zerkneli na mojego androida to powiedzieli ze sie slabo laczy i nie bedzie rewelacji, a przez kabel nie laczy mi sie wgl takze sprobuje zrobic jak kolega wyzej wrzucil link i sprobowac jeszcze raz
mr.mister
Posty: 17
Rejestracja: 06 mar 2021, 21:00

Re: Jak oglądać YouTube na ekranie ?

Post autor: mr.mister »

Spinner pisze: 06 mar 2021, 21:55
mr.mister pisze: 06 mar 2021, 21:36 Panowie, a co jesli mam androida 8 bo mam troche starszy tel i android auto nie wyszukuje mi auta i zostaje mi tylko samo polaczenie telefonu przez bluetooth i tylko wykonywanie polaczen i sluchanie muzyki gdzie tak po prawdzie liczylem na nawigacje ktorej nie idzie odpalic?
W android 10 masz android auto zaimplementowany (chociaż niewidoczny) i wszystko działa na zasadzie plug & play + kilka zgód. Dla starszej wersji spróbuj tego https://www.youtube.com/watch?v=gpXHBZr6MeI
Dzieki kolego za link, wszystko dziala i z kabla i bezprzewodowo, lecz zastanawia mnie rzecz taka, ze niby auto nie moze polaczyc sie z telefonem bo jest komunikat, a jednak sie laczy i troche to mu zajmuje i używa sieci wifi, tylko ze siec wifi pokazuje mi jako moje auto... Moze jestem zielony w tym temacie :mrgreen:
Awatar użytkownika
EDO
Posty: 7
Rejestracja: 15 lip 2020, 9:15

Re: Jak oglądać YouTube na ekranie ?

Post autor: EDO »

Kolega myli dwie rzeczy. Zamieszczony link dotyczył połączenia telefonu ze stacja multimedialna zapewne Discovery Media z Android Auto czyli aby miec mozliwośc dostepu do programów z teleonu takich jak np Google maps i do tego wifi nie jest potrzebne bo korzystasz z telefonu. Wi-fi jest potrzebne aby połaczyć sięz We Connect czyli usługi Wv która cie informuje o pewnych rzeczach oczywiście jak sie wczesniej zarejestrowałeś i wtedy uzywasz swojego telefonu jak rutera. Mysle ze prościej sie nie da. pozdrawiam
Spinner
Posty: 691
Rejestracja: 25 cze 2020, 11:25

Re: Jak oglądać YouTube na ekranie ?

Post autor: Spinner »

mr.mister pisze: 07 mar 2021, 20:30
Spinner pisze: 06 mar 2021, 21:55
mr.mister pisze: 06 mar 2021, 21:36 Panowie, a co jesli mam androida 8 bo mam troche starszy tel i android auto nie wyszukuje mi auta i zostaje mi tylko samo polaczenie telefonu przez bluetooth i tylko wykonywanie polaczen i sluchanie muzyki gdzie tak po prawdzie liczylem na nawigacje ktorej nie idzie odpalic?
W android 10 masz android auto zaimplementowany (chociaż niewidoczny) i wszystko działa na zasadzie plug & play + kilka zgód. Dla starszej wersji spróbuj tego https://www.youtube.com/watch?v=gpXHBZr6MeI
Dzieki kolego za link, wszystko dziala i z kabla i bezprzewodowo, lecz zastanawia mnie rzecz taka, ze niby auto nie moze polaczyc sie z telefonem bo jest komunikat, a jednak sie laczy i troche to mu zajmuje i używa sieci wifi, tylko ze siec wifi pokazuje mi jako moje auto... Moze jestem zielony w tym temacie :mrgreen:
Cieszy mnie, że się udało ale zastosuj się do uwagi kolegi EDO. Wyłącz wifi. Do komunikacji ze smartfonem kabelek albo bluetooth. Do korzystania z usługi We Connect nie potrzebujesz android auto.
mr.mister
Posty: 17
Rejestracja: 06 mar 2021, 21:00

Re: Jak oglądać YouTube na ekranie ?

Post autor: mr.mister »

Zauwazylem ze bez wifi telefon sie nie chce polaczyc z autem i na odwrot wiec chyba zostaje jedynie kabel. Przy laczeniu w telefonie automatycznie wl sie wifi mimo ze w aplikacj android auto jest zeby sie wcale nie wl...
Spinner
Posty: 691
Rejestracja: 25 cze 2020, 11:25

Re: Jak oglądać YouTube na ekranie ?

Post autor: Spinner »

Spinner pisze: 07 mar 2021, 23:56
mr.mister pisze: 07 mar 2021, 20:30
Spinner pisze: 06 mar 2021, 21:55

W android 10 masz android auto zaimplementowany (chociaż niewidoczny) i wszystko działa na zasadzie plug & play + kilka zgód. Dla starszej wersji spróbuj tego https://www.youtube.com/watch?v=gpXHBZr6MeI
Dzieki kolego za link, wszystko dziala i z kabla i bezprzewodowo, lecz zastanawia mnie rzecz taka, ze niby auto nie moze polaczyc sie z telefonem bo jest komunikat, a jednak sie laczy i troche to mu zajmuje i używa sieci wifi, tylko ze siec wifi pokazuje mi jako moje auto... Moze jestem zielony w tym temacie :mrgreen:
Cieszy mnie, że się udało ale zastosuj się do uwagi kolegi EDO. Wyłącz wifi. Do komunikacji ze smartfonem kabelek albo bluetooth. Do korzystania z usługi We Connect nie potrzebujesz android auto.
Przepraszam za dezinformację jak wyżej ale sprawdziłem i u mnie dzieje się tak samo jak u ciebie i wifi włącza się automatycznie. Zarówno wifi jak i bluetooth pokazują, że płączone są z VW... Cóż, nie zgłębiłem tematu a chciałem doradzać.
mr.mister
Posty: 17
Rejestracja: 06 mar 2021, 21:00

Re: Jak oglądać YouTube na ekranie ?

Post autor: mr.mister »

Spinner pisze: 08 mar 2021, 14:30
Spinner pisze: 07 mar 2021, 23:56
mr.mister pisze: 07 mar 2021, 20:30

Dzieki kolego za link, wszystko dziala i z kabla i bezprzewodowo, lecz zastanawia mnie rzecz taka, ze niby auto nie moze polaczyc sie z telefonem bo jest komunikat, a jednak sie laczy i troche to mu zajmuje i używa sieci wifi, tylko ze siec wifi pokazuje mi jako moje auto... Moze jestem zielony w tym temacie :mrgreen:
Cieszy mnie, że się udało ale zastosuj się do uwagi kolegi EDO. Wyłącz wifi. Do komunikacji ze smartfonem kabelek albo bluetooth. Do korzystania z usługi We Connect nie potrzebujesz android auto.
Przepraszam za dezinformację jak wyżej ale sprawdziłem i u mnie dzieje się tak samo jak u ciebie i wifi włącza się automatycznie. Zarówno wifi jak i bluetooth pokazują, że płączone są z VW... Cóż, nie zgłębiłem tematu a chciałem doradzać.
Spokojnie, nie obwiniam nikogo tylko szukam rozwiazania co jest nie tak i czy faktycznie zostaje tylko kabel, bo nie mam akurat przy sobie i nie wiem czy i jak on dziala bo wczoraj robilem to wszystko pod domem gdzie lapal zasieg wifi z routera w domu... A taki bylem zadowolony ze to dziala... 🤣🤣
Spinner
Posty: 691
Rejestracja: 25 cze 2020, 11:25

Re: Jak oglądać YouTube na ekranie ?

Post autor: Spinner »

mr.mister pisze: 08 mar 2021, 15:08
Spinner pisze: 08 mar 2021, 14:30
Spinner pisze: 07 mar 2021, 23:56
Cieszy mnie, że się udało ale zastosuj się do uwagi kolegi EDO. Wyłącz wifi. Do komunikacji ze smartfonem kabelek albo bluetooth. Do korzystania z usługi We Connect nie potrzebujesz android auto.
Przepraszam za dezinformację jak wyżej ale sprawdziłem i u mnie dzieje się tak samo jak u ciebie i wifi włącza się automatycznie. Zarówno wifi jak i bluetooth pokazują, że płączone są z VW... Cóż, nie zgłębiłem tematu a chciałem doradzać.
Spokojnie, nie obwiniam nikogo tylko szukam rozwiazania co jest nie tak i czy faktycznie zostaje tylko kabel, bo nie mam akurat przy sobie i nie wiem czy i jak on dziala bo wczoraj robilem to wszystko pod domem gdzie lapal zasieg wifi z routera w domu... A taki bylem zadowolony ze to dziala... 🤣🤣
Ja też jak wsiadam to mam połączenie z ruterem domowym ale jak włączę zapłon to załapuje VW i cała procedura łączenia trwa może z 5 sekund. Potem już wszystko odbywa się bez zarzutu. Jak pisałem, włączone są i wifi i bluetooth i oba połączone z MY VW...
mr.mister
Posty: 17
Rejestracja: 06 mar 2021, 21:00

Re: Jak oglądać YouTube na ekranie ?

Post autor: mr.mister »

Pod domem owszem ale juz jak wyjezdzam z pracy to nie ma tak fajnie ze laczy sie i wgl....
ODPOWIEDZ