bład swiateł drogowych

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
Motik11
Posty: 57
Rejestracja: 31 gru 2019, 9:44

bład swiateł drogowych

Post autor: Motik11 »

witam forumowiczów t roc.Piszę z forum t crossa i mam pewien problemu was może szybciej ktos sie odezwie jak u nas na cross moze na email czy sms czy obojetnie otoz nie wiem czy dałem ciała z kodowaniem czy akurat zbieg okolicznosci z ta usterką .Miałem zakodowane przeciwmgielne z dlugimi i bylo ok do pewnego czasu i nie wiem czy deszcz miał wplyw na to bo na drugi dzien zaczęło wyskakiwac sprawdz swiatlo drogowe lewe i prawe błedow w światłach brak.Chcialbym gdzies uzyskac kodowanie światel led czyli jakie wartosci mają być moze ma ktoś dostep lub jak bedzie przegladał obd coś u siebie to by screena zrobil.wyswietla na poł sekundy sprawdz lewe swiatlo drodowe i czasem prawe.Bylem w serwisie i nic to nie dało.Bedę wzdieczny za wszelką pomoc.
Motik11
Posty: 57
Rejestracja: 31 gru 2019, 9:44

Re: bład swiateł drogowych

Post autor: Motik11 »

Panowie nie bylo tematu siadłem i znalazłem błąd gdzie zrobiłem nie ma tematu można skasowac
Alan1994
Posty: 28
Rejestracja: 16 gru 2020, 10:47

Re: bład swiateł drogowych

Post autor: Alan1994 »

Może opisz gdzie znalazłeś błąd, może się przydać innym forumowiczom
Motik11
Posty: 57
Rejestracja: 31 gru 2019, 9:44

Re: bład swiateł drogowych

Post autor: Motik11 »

jasność swiatel postojowych ma byc ponad 105 max jest 127 przy 105 miga ostrzezenie.inaczej dimming ab 2 ma byc110 i dimming cd 2 tyle samo 110.ja mialem inaczej i sypało sprawdz światło drogowe
ODPOWIEDZ