Zamykanie bagażnika pilotem?

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
Pado
Posty: 595
Rejestracja: 21 maja 2019, 21:14

Re: Zamykanie bagażnika pilotem?

Post autor: Pado »

głupie pytanie...jak się ma elektryczna klapę to da się bagażnik otworzyć, zamknąć ręcznie jeśli wstąpi jakaś awaria itd?
bobo90
Posty: 4
Rejestracja: 16 lut 2019, 21:33

Re: Zamykanie bagażnika pilotem?

Post autor: bobo90 »

funtchomas pisze: 01 lip 2019, 22:31
Dario pisze: 01 lip 2019, 20:15
funtchomas pisze: 29 cze 2019, 21:00 ę

Ja właśnie dzisiaj rozgryzłem jak to działa u mnie. A działa tylko, kiedy otworzę z pilota samą klapę- wtedy mogę ją zamknąć z pilota. Natomiast u mnie to nie działa kiedy odrygluję drzwi kierowcy. W sumie nie wiem dlaczego :roll:
Sprawdziłem u siebie i czy drzwi odblokowane, czy nawet drzwi kierowcy otwarte to mogę normalnie zamykac z pilota. Oczywiscie pod warunkiem bycia w zasięgu Keyless. Otwieram przez nacisnięcie znaczka VW i zamykam z pilota. Nie rozumiem czemu to u Was inaczej działa.
Poprawka :D Działa również przy otwartych drzwiach kierowcy :)
U mnie zamykanie w żadnej formie nie działa:-(
Hubert
Posty: 27
Rejestracja: 18 lis 2018, 10:34

Re: Zamykanie bagażnika pilotem?

Post autor: Hubert »

Wygląda na to,że bez Keyless można tylko otwierać klapę z pilota,bez zamykania. Ja nie mam bezkluczykowego otwierania i miałem zamykanie i otwieranie do wizyty w serwisie, po której opcja zamykania gdzieś wyparowała. Na pytanie co się stało Aso twierdzi,że mój model tego nie ma i już. Po raz kolejny utwierdzam się w fakcie, że pracownicy Aso są mało kumaci i sprawy wybiegajace tylko ciut poza standard grzeje im zwoje i nie potrafią konkretnie udzielić informacji. Tak samo jak z wymianą oleju w silniku czy skrzyni DSG.....ehhhhhh
2.0 TSI DSG 4Motion :twisted: :twisted:
MarioMc
Posty: 86
Rejestracja: 15 paź 2018, 20:04

Re: Zamykanie bagażnika pilotem?

Post autor: MarioMc »

Hubert pisze: 03 lip 2019, 8:52 Wygląda na to,że bez Keyless można tylko otwierać klapę z pilota,bez zamykania. Ja nie mam bezkluczykowego otwierania i miałem zamykanie i otwieranie do wizyty w serwisie, po której opcja zamykania gdzieś wyparowała. Na pytanie co się stało Aso twierdzi,że mój model tego nie ma i już. Po raz kolejny utwierdzam się w fakcie, że pracownicy Aso są mało kumaci i sprawy wybiegajace tylko ciut poza standard grzeje im zwoje i nie potrafią konkretnie udzielić informacji. Tak samo jak z wymianą oleju w silniku czy skrzyni DSG.....ehhhhhh
Hej,

Skoro tak jest, to jest to tylko kwestia dokodowania :-).
Zam 12.10.2018 - Odbiór 12.07.2019
1.5 TSI DADA DSG Premium/17"/Pakiet Komfort/Drogowy/Sport/Siedzenia komfort/Podgrzewana Tiptronic/Park Assist/Rear Assist/El Bagaznik/Keyless Full/Phone Comfort/Beats.
Matik
Posty: 13
Rejestracja: 15 maja 2019, 22:57

Re: Zamykanie bagażnika pilotem?

Post autor: Matik »

Tylko pytanie jak to dokodować?
T-Roc Premium 1.5 TSI DSG KURKUMA
AID, DCC, Kamera cofania, Instalacja telefoniczna, Elektryczna pokrywa bagażnika, Keyless Access
Pakiety: Drogowy, Komfort, Zimowy
ODPOWIEDZ