Akcje serwisowe

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
paulr
Posty: 490
Rejestracja: 25 maja 2018, 3:54

Re: Akcje serwisowe

Post autor: paulr »

droższe auta miały akcje serwisowe... Pewnie dlatego wysyłali poleconym za potwierdzeniem odbiory by w razie czego ich prawnik przed sądem bez problemu umiał udowodnić że oni błąd wykryli, i zostałeś o nim poinformowany, a że olałeś to.....
paulr
Posty: 490
Rejestracja: 25 maja 2018, 3:54

Re: Akcje serwisowe

Post autor: paulr »

Akcja serwisowa spojler... część 2:) albo mam wybitne szczęście albo... podczas 1 wizyty w serwisie wskoczyła akcja serwisowa na klej w spojlerze.
Wczoraj miałem mieć to zrobione... i... Akcja spojler runda 2... już podobno nie kleją itp tylko wymiana na nowy, ale nie wiem czy jak ktoś miał poklejony to też będzie wymieniony, czy tylko tak jak ja nie zdążyłem dać do sklejenia przed pojawieniem się nowych zaleceń:)
Kalasznikow1989
Posty: 9
Rejestracja: 22 sie 2018, 10:00

Re: Akcje serwisowe

Post autor: Kalasznikow1989 »

Już kolejna akcja jest. Żona mnie poinformowała zdawkowo o jakimś spawie który jest za słaby w tylnych fotelach.
paulr
Posty: 490
Rejestracja: 25 maja 2018, 3:54

Re: Akcje serwisowe

Post autor: paulr »

Wiadomo cos wiecej o tych fotelach. Bo mam 2 termin na spojler i srednio mi sie usmiecha za kilka dni znowu na fotele jechac;-)
Lukaszp125
Posty: 49
Rejestracja: 12 lip 2018, 13:20

Re: Akcje serwisowe

Post autor: Lukaszp125 »

Ja nic nie wiem ja tez mam drugi termin w sprawie spojlera jade w piatek
maksymilian
Posty: 15
Rejestracja: 10 lip 2018, 9:19

Re: Akcje serwisowe

Post autor: maksymilian »

Ja jadę we wtorek, czy możecie opisać ile trwa ten serwis. Czy kleją dalej czy wymieniają.
paulr
Posty: 490
Rejestracja: 25 maja 2018, 3:54

Re: Akcje serwisowe

Post autor: paulr »

Mi powiedzieli ze juz nie kleją tylko daja nowy ktory musi byc pomalowany... przy "starym" klejeniu mialo to byc kilka godzin. Ja unowilem sie z nimi na takiej zasadzie aby mieli juz wszystko przygotowane i pomalowane. Tylko wymiana ale ile czasu nie pytalem bo ja mi wygodniej oddac auto dzien wczesniej i odebrac jak zrobią wiec jak by o czas naprawy sie nie pytłem.
Lukaszp125
Posty: 49
Rejestracja: 12 lip 2018, 13:20

Re: Akcje serwisowe

Post autor: Lukaszp125 »

U mnie to było klejenie zawiozłem auto na a odebrałem go po 13 godz wiec tyle trwa wszystko klejenie a co do hamulców ze piszczą to teraz jezdze na auto hold bo wczesniej nie jezdzilem na nim
paulr
Posty: 490
Rejestracja: 25 maja 2018, 3:54

Re: Akcje serwisowe

Post autor: paulr »

Po 2 tygodniach urlopu, musiałem wstać dziś wcześniej rano (8-00) by oddać auto na wymianę /naprawę czy co tam mają zamiar robić, wczoraj dostałem smsa przypominającego o dzisiejszej wizycie, a dziś w serwisie dowiedziałem się że.... brakło VW jakiejś części by można było dokonać naprawy. Wszystko jest brak jednej części, podobno części tej nie ma możliwości narazie zamówić nawet. I teraz tak, dla mnie było to tylko tyle że musiałem wstać wczęsniej rano, i dojechać do serwisu, ale mam go jakieś 5 minut drogi od domu. Ale jak ktoś ma dalej i ja np jechał bym z godzinę i dowiedział się że dziś z naprawy nici to pewnie bym się zdenerwował. Bo jeszcze trzeba by wrócić i znowu zmarnowany czas. A więc jestem chyba jedną z pierwszych osób, które dowiedziały się o akcji naprawczej, bo 2 razy wyskoczyła podczas wizyty w serwisie, i nadal mam spojler, który mogę zgubić. Aha, o fotelach nic nie wiadomo:)
Jorgus1312
Posty: 9
Rejestracja: 25 sty 2019, 8:27

Re: Akcje serwisowe

Post autor: Jorgus1312 »

Fotelach??? O czym nie wiem.
ODPOWIEDZ