Akcje serwisowe

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
paulr
Posty: 490
Rejestracja: 25 maja 2018, 3:54

Akcje serwisowe

Post autor: paulr »

Dziś przez przypadek dowiedziałem się że mój spojler może odlecieć:) jest akcja serwisowa, u mnie wymiana na nowy:)
pkrzychu
Posty: 49
Rejestracja: 17 cze 2018, 23:39

Re: Akcje serwisowe

Post autor: pkrzychu »

A może coś więcej napisz. Jak się dowiedziałeś jakieś objawy? Żadnej akcji serwisowej na stronach VW nie znalazłem
T-Roc 1,5 DSG energetic orange + czarny dach premium plus dodatki
paulr
Posty: 490
Rejestracja: 25 maja 2018, 3:54

Re: Akcje serwisowe

Post autor: paulr »

tylna półka bagażnika wydawała dźwięki jak 30 letni polonez, pojechałem i okazało się że od dziś jest sprawdzenie mocowania tylnego spojlera. Przy okazji więc sprawdzili i okazało się że kwalifikuje się do wymiany. Ale że akcja od dziś, czy w zasadzie od wczoraj to nie mieli nawet części wymiana więc za 3 tygodnie (taki mi pasowało)
Lukaszp125
Posty: 49
Rejestracja: 12 lip 2018, 13:20

Re: Akcje serwisowe

Post autor: Lukaszp125 »

Hej o ktory wy mowicie spojlerach tych co jest z swiatlem stop czy chodzi o połke w srodku za kanapa tylna
Awatar użytkownika
rogiipad1
Posty: 63
Rejestracja: 13 lip 2018, 18:18

Re: Akcje serwisowe

Post autor: rogiipad1 »

Jeszcze jest jedna wada, ktora ujawnia sie po czasie w tych samochodach. autohold.

https://www.trocforums.co.uk/viewtopic.php?f=11&t=795
Nie wytrzymałem czekania bez końca, MB Cla 180
Lukaszp125
Posty: 49
Rejestracja: 12 lip 2018, 13:20

Re: Akcje serwisowe

Post autor: Lukaszp125 »

Acha ciekawe co jeszcze wyjdzie i czy oni beda sami wzywac do serwisu czy co jak bedziecie cos wiedziec to dajcie znac albo link ale tylko polskiej strony hehe jak chodzi o Autohold to my nie uzywamy
paulr
Posty: 490
Rejestracja: 25 maja 2018, 3:54

Re: Akcje serwisowe

Post autor: paulr »

Ja wczoraj odkryłem jeszcze jedna dość istatna wada. A mianowicie swiatła led ktore nie grzeją przez co jadac wczoraj przy intensywnych opadac sniegu i wyjechaniu pozamiasto musiałem sie zatrzymac i je wytrzeć. Mimo iz przed ruszeniem nie bylo na nich sniego to podczas samwj jazdy caly przod idealnie zasypany. W tradycyjnych Hx cieplo by roztopiło. W ledach trzeba bedzie sie zatrzymywac;-)
Lukaszp125
Posty: 49
Rejestracja: 12 lip 2018, 13:20

Re: Akcje serwisowe

Post autor: Lukaszp125 »

E to nie taka wada u mnie jest wporzadku ze swiatlami
gregor36
Posty: 73
Rejestracja: 18 lis 2018, 12:19

Re: Akcje serwisowe

Post autor: gregor36 »

paulr pisze: 12 sty 2019, 12:15 Ja wczoraj odkryłem jeszcze jedna dość istatna wada. A mianowicie swiatła led ktore nie grzeją przez co jadac wczoraj przy intensywnych opadac sniegu i wyjechaniu pozamiasto musiałem sie zatrzymac i je wytrzeć. Mimo iz przed ruszeniem nie bylo na nich sniego to podczas samwj jazdy caly przod idealnie zasypany. W tradycyjnych Hx cieplo by roztopiło. W ledach trzeba bedzie sie zatrzymywac;-)
zgłoś to w serwisie może wtedy pomyślą nad usunięciem tej wady bo jak dla mnie to jest wada
1.5 TSI Premium,manual
pawelp
Posty: 37
Rejestracja: 08 paź 2018, 22:08

Re: Akcje serwisowe

Post autor: pawelp »

gregor36 pisze: 13 sty 2019, 15:54
paulr pisze: 12 sty 2019, 12:15 Ja wczoraj odkryłem jeszcze jedna dość istatna wada. A mianowicie swiatła led ktore nie grzeją przez co jadac wczoraj przy intensywnych opadac sniegu i wyjechaniu pozamiasto musiałem sie zatrzymac i je wytrzeć. Mimo iz przed ruszeniem nie bylo na nich sniego to podczas samwj jazdy caly przod idealnie zasypany. W tradycyjnych Hx cieplo by roztopiło. W ledach trzeba bedzie sie zatrzymywac;-)
zgłoś to w serwisie może wtedy pomyślą nad usunięciem tej wady bo jak dla mnie to jest wada
problem jest... na szczęście rzadko pada intensywny śnieg, marznący deszcz, .... czy podobnie zmarznięta maź wpada spod kół poprzedzających samochodów ....ale....

przednia szyba jest szklana...a jej "skrobanie" zimą ją rysuje... przednie reflektory wydaje mi się, że są bardzo delikatne ("plastiki ? ..jeszcze bardziej podatne na rysy... ) a porysowana "przednia szybka" reflektora z czasem traci swoje właściwości optyczne, oraz dodatkowo rozprasza strumień światła...., po za tym zatrzymywać się co jakiś czas dla wyczyszczania????

W "naszym" klimacie pakiet zimowy powinien zawierać dodatkowo podgrzewaną przednią szybę oraz "podgrzewane" reflektory LED (albo jakiś specjalny "system doprawiający ciało " z rozgrzanego tyłu reflektora - bo LEDy grzeją się "z tyłu"
- na "przednią szybę" reflektora... np. wtopione "radiatory" w postaci "cienkich drucików" ).
1.5 TSI ACT Manual; kolor energetic orange + czarny dach; Advance + pakiety drogowy, komfort, design, zimowy, podgrzewana kierownica, nawigacja.
ODPOWIEDZ