Akcje serwisowe

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
paulr
Posty: 490
Rejestracja: 25 maja 2018, 3:54

Re: Akcje serwisowe

Post autor: paulr »

Kalasznikow1989 pisze: 31 sty 2019, 11:18 Już kolejna akcja jest. Żona mnie poinformowała zdawkowo o jakimś spawie który jest za słaby w tylnych fotelach.
o to chodziło ... w serwisie nic na ten temat mi nie powiedzieli
Lukaszp125
Posty: 49
Rejestracja: 12 lip 2018, 13:20

Re: Akcje serwisowe

Post autor: Lukaszp125 »

Serio jest kolejna akcja serwisowa jak tak dalej będzie go trza sprzedac bo juz to wkużające hehehe a hamulce dalej piszczą co jakiś czas ale to jest tak lekko hamujesz puszcza wtedy jak mocno to nie ma a serwis mowi ze tak ma być ze one co jakis czas sie docierają ( oczyszczają) cos takiego. Jak wam piszcza to nekajcie aso to wreszcie cos zrobią może.
paulr
Posty: 490
Rejestracja: 25 maja 2018, 3:54

Re: Akcje serwisowe

Post autor: paulr »

Nie nie. Napisalem ze o fotelach i akcji serwisowej serwis ni c nie wie. Przynajmniej w moim przypadku. Hamulce u mnie nie piszczą. Ale moze to tak samo jak nie umialem wywolac efektu kangurowania.
The Rock
Posty: 227
Rejestracja: 17 lut 2018, 12:37

Re: Akcje serwisowe

Post autor: The Rock »

Lukaszp125 pisze: 26 lut 2019, 6:54 Serio jest kolejna akcja serwisowa jak tak dalej będzie go trza sprzedac bo juz to wkużające hehehe a hamulce dalej piszczą co jakiś czas ale to jest tak lekko hamujesz puszcza wtedy jak mocno to nie ma a serwis mowi ze tak ma być ze one co jakis czas sie docierają ( oczyszczają) cos takiego. Jak wam piszcza to nekajcie aso to wreszcie cos zrobią może.
Nie chcę być czepialski i rozumiem, że nie każdy musi być mistrzem ortografii, ale do qwy nędzy jakieś przecinki, kropki to od czasu do czasu można postawić chyba - po prostu ciężko się to czyta.
Lukaszp125
Posty: 49
Rejestracja: 12 lip 2018, 13:20

Re: Akcje serwisowe

Post autor: Lukaszp125 »

Sorki pisałem szybko, a wogole coś siada mi mi telefon bo raz puisze a raz nie. A hamulcami to nie wiem sam, jak będę zmieniał opony to wtedy popatrzę ja czy coś się nie dzieje..
paulr
Posty: 490
Rejestracja: 25 maja 2018, 3:54

Re: Akcje serwisowe

Post autor: paulr »

W jakims aucie mi piszczały. Serwis na gwarancji je rozebrał i delikatnie przeszlifował. ( podobno) ale piszczenie do konca klockow juz nie występowało.
ODPOWIEDZ