Videorejestrator

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
Bodzio955
Posty: 2
Rejestracja: 01 wrz 2021, 14:10

Re: Videorejestrator

Post autor: Bodzio955 »

Dzisiaj zamontowałem w dwutygodniowym T-ROC-u dwie kamerki Mio 826 i A30 i smartbox III. Trochę było gimnastyki ale się udało. Kable są widoczne tylko przy kamerze przedniej około 5 cm i trochę więcej przy tylnej, bo wychodziłem z podsufitki a nie w osłonę przewodów pomiędzy kabiną a klapą tylną. Wyszło dobrze także polecam i do odważnych świat należy. W nowym aucie wszystko ładnie odchodzi i się nie urywa. Odwagi.
Daro2
Posty: 191
Rejestracja: 06 cze 2022, 20:03
Lokalizacja: Podbeskidzie DE

Re: Videorejestrator

Post autor: Daro2 »

Witam Panowie i Pnie, postanowiłem odświeżyć temat bo od ostatniego wpisu minęło już sporo czasu i pewnie sporo nas tu przybyło. Jeszcze nie mam auta, nadal stoi w porcie ale żeby sobie osłodzić postanowiłem zakupić sobie jakieś budżetowe urządzenie. Czy możecie Państwo się pochwalić i polecieć coś o dobrych parametrach? nie jeżdżę w nocy, no czasami się zdarzy ale rzadko. Fajnie jak by była na przód i tył, wifi mile widziane i komendy głosowe po polsku.
T-Roc R-Line 1.5 DSG Kolor: Ascot Gray, Kamera Cofania, Elektryczna klapa, Pakiet Black Style, IQ. LIGHT Reflektory LED Matrix, System Easy Open & Close z alarmem, Pakiet Komfort, Digital Cockpit Pro,
Radio
Posty: 138
Rejestracja: 28 wrz 2022, 18:49
Lokalizacja: Małe senne miasteczko na Pomorzu Zachodnim.

Re: Videorejestrator

Post autor: Radio »

Nie wiem czy jest to budżetowy zestaw ponieważ przetestowałem parę tanich kamer i wróciłem do Mio, w podobnym temacie pisałem to....

Tiguan i T-Roc - kamery przód + tył firmy MiVue model 848 + tylna kamera M-50 Starvis + Smartbox III, zestawy używane cały czas, i wręcz niezastąpione podczas postoju, dzięki Smartboxowi mam ustawione minimalne napięcie 12V i czas działania 24 godziny, jak do tej pory przydały się kilkukrotnie, zwłaszcza ja postoju.

Miałem dwa starsze podobne zestawy Mio ale nie pamiętam już modeli, i tamte również z czystym sumieniem mogę polecić.
Daro2
Posty: 191
Rejestracja: 06 cze 2022, 20:03
Lokalizacja: Podbeskidzie DE

Re: Videorejestrator

Post autor: Daro2 »

Nikt więcej nie używa rejestratorów?
T-Roc R-Line 1.5 DSG Kolor: Ascot Gray, Kamera Cofania, Elektryczna klapa, Pakiet Black Style, IQ. LIGHT Reflektory LED Matrix, System Easy Open & Close z alarmem, Pakiet Komfort, Digital Cockpit Pro,
Gutek
Posty: 24
Rejestracja: 22 lip 2022, 12:57

Re: Videorejestrator

Post autor: Gutek »

Witam, ja mam i używam od niedawna Viofo A139 PRO w wersji 3CH. Na razie bez tyłu, bo nie mam ciepłego miejsca, żeby bawić się w upychanie kabla. Obawiałem się montażu głównej, bo w naszych T-Rockach mamy dużą, szeroką obudowę luterka/kamerki asystentów, ale w proponowanym miejscu przez producenta, tj. po stronie pasażera jest ok. Testy jakości już są na YT. Ja jestem zadowolony, zwłaszcza z nocnych nagrań. Faktycznie w nocy daje radę. Posiada tryb auto dla HDR (dla głównej) i IR (dla wewnętrznej), ale trzeba zrobić upgrade firmware jeśli nie ma ostatniego, bo były problemy z softem dla właśnie tych trybów. Czekam jeszcze na tryb geofence, gdzie można będzie zdefiniować miejsce, gdzie tryb parkingowy nie będzie uruchamiany, np. w zamkniętym garażu. Co chciałbyś jeszcze wiedzieć?
Daro2
Posty: 191
Rejestracja: 06 cze 2022, 20:03
Lokalizacja: Podbeskidzie DE

Re: Videorejestrator

Post autor: Daro2 »

Kamera ok. ale trochę za droga. Myślałem coś do 500 ale wpadła mi teraz ta kamera i bardzo mocno się zastanawiam nad nią, w sumie nie zależy mi za bardzo nad HDR bo nie jeżdżę po nocach ale jak już jest to tylko na plus.
https://www.mio.pl/produkty/kamery-samo ... mivue-848/
T-Roc R-Line 1.5 DSG Kolor: Ascot Gray, Kamera Cofania, Elektryczna klapa, Pakiet Black Style, IQ. LIGHT Reflektory LED Matrix, System Easy Open & Close z alarmem, Pakiet Komfort, Digital Cockpit Pro,
Radio
Posty: 138
Rejestracja: 28 wrz 2022, 18:49
Lokalizacja: Małe senne miasteczko na Pomorzu Zachodnim.

Re: Videorejestrator

Post autor: Radio »

Jak poczekasz do świąt wielkanocnych to będziesz miał jeszcze taniej, Mio na święta wprowadza casback, ja za kamerkę 848 i tylną A50 dostałem jak dobrze pamiętam 250 zł zwrotu, a ogólnie kamera jest super.
Daro2
Posty: 191
Rejestracja: 06 cze 2022, 20:03
Lokalizacja: Podbeskidzie DE

Re: Videorejestrator

Post autor: Daro2 »

Radio pisze: 18 lut 2023, 20:58 Jak poczekasz do świąt wielkanocnych to będziesz miał jeszcze taniej, Mio na święta wprowadza casback, ja za kamerkę 848 i tylną A50 dostałem jak dobrze pamiętam 250 zł zwrotu, a ogólnie kamera jest super.
Nie śpieszy mi się z zakupem, mogę poczekać, a jak ogólnie wrażenia odnośnie tej kamerki? Masz cały komplet? Łącznie z tym co się podłącza pod instalacje?
T-Roc R-Line 1.5 DSG Kolor: Ascot Gray, Kamera Cofania, Elektryczna klapa, Pakiet Black Style, IQ. LIGHT Reflektory LED Matrix, System Easy Open & Close z alarmem, Pakiet Komfort, Digital Cockpit Pro,
Radio
Posty: 138
Rejestracja: 28 wrz 2022, 18:49
Lokalizacja: Małe senne miasteczko na Pomorzu Zachodnim.

Re: Videorejestrator

Post autor: Radio »

Pisałem już o tym powyżej, mam dwa takie pełne zestawy....
https://www.mio.pl/produkty/kamery-samo ... ll-pakiet/

Jestem z nich mega zadowolony, tym bardziej że to już moje następne kamerki tej firmy na moich samochodach, nie mam zastrzeżeń, nooo.... może oprócz jednej jaką jest cena :D ale widzę że ten zestaw staniał o 100 zł od czasu gdy ja kupowałem więc nie jest źle ;)
paulr
Posty: 490
Rejestracja: 25 maja 2018, 3:54

Re: Videorejestrator

Post autor: paulr »

Mam do was pytanie. Mam już kamerkę od 5 lat od kiedy mam t rock. Kupiłem sobie teraz nowa 70mai omni 360 którą podłączyłem po prostu zamiast starej i do gniazda zapalniczki. Jednak do tej kamery można dokupić hardware kit 4g. Gdzie można sterować kamera zdalnie przez internet a dodatkowo jest dużo lepszy tryb parkingowy. Jednak trzeba się podłączyć po 2 bezpieczniki i masę. Zasilanie po stacyjce, stałe zasilanie z akumulatora. A jako że jak mi ktoś powie który bezpiecznik to podłącze ale samemu to trochę gorzej ogarnąć by poszukać:-) podłączał już ktoś coś w takiej konfiguracji i pomoże ogarnąć pod który bezpiecznik się podłączyć? Teoretycznie mogę dać auto do elektryka i pewnie za kilka zł ogarnie ale na instrukcji jest pokazane by te 2 kabelki po prostu owinąć o nogę bezpiecznika i będzie działać tylko o ktore;-)
ODPOWIEDZ