Videorejestrator

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
Braders
Posty: 146
Rejestracja: 22 cze 2022, 18:03

Re: Videorejestrator

Post autor: Braders »

Hmmm tą oryginalną da się zdemontować od ręki? Czeka mnie wycieczka do Austrii a tam za kamerkę są słone kary ;-) Swoją mam bez możliwości szybkiego demontażu więc jeżeli ktoś planuje opuścić granice Polski lepiej się przygotować.
Larry___
Posty: 7
Rejestracja: 24 lip 2022, 17:12

Re: Videorejestrator

Post autor: Larry___ »

kupiłem kamerę 4K na Aliexpress, z podpięciem pod lusterkiem pod czujnik deszczu. wszystko dobrze spasowane, z zewnątrz na pierwszy rzut oka nie widać, że mam kamerę :-) tania nie była, ale efekt i funkcjonalność na wysokim poziomie
Braders
Posty: 146
Rejestracja: 22 cze 2022, 18:03

Re: Videorejestrator

Post autor: Braders »

daj linka
okomaroko
Posty: 27
Rejestracja: 12 kwie 2023, 11:01

Re: Videorejestrator

Post autor: okomaroko »

Braders pisze: 09 sie 2023, 21:38daj linka
podpinam się pod prośbę Bardersa
:arrow: T-ROC LIFT STYLE 1.5 DSG
Skanda
Posty: 1
Rejestracja: 10 sie 2023, 14:40

Re: Videorejestrator

Post autor: Skanda »

Ja zamontowałem Kamerę samochodową VANTRUE T3 + Cellink Cellink Neo 6 6000mAh. Podpiąłem wszystko pod gniazdo zapalniczki. Nie grzebałem w przewodach zasilających samochodu. Na postoju kamera nagrywa kiedy obiekt (ktoś) zbliży się tylko do pojazdu no i oczywiście w czasie jazdy też. Super sprawa. Już się wszystko zwróciło kiedy cegła z rozebranego właśnie domu kiedy przejeżdżałem spadła pod samochód...
Larry___
Posty: 7
Rejestracja: 24 lip 2022, 17:12

Re: Videorejestrator

Post autor: Larry___ »

okomaroko pisze: 09 sie 2023, 23:20
Braders pisze: 09 sie 2023, 21:38daj linka
podpinam się pod prośbę Bardersa
https://pl.aliexpress.com/item/10050054 ... pt=glo2pol
mondryg49
Posty: 1
Rejestracja: 16 sie 2023, 16:16

Re: Videorejestrator

Post autor: mondryg49 »

brak napięcia w usb
stello
Posty: 14
Rejestracja: 03 kwie 2023, 7:46

Re: Videorejestrator

Post autor: stello »

Witam
Ja zamontowałem Navitel R 250 Dual
Wiem to nie arcydzieło ,ale chodziło mi aby zarejestrowało sytuacje i miejsce a nie odciski placów ,od tego jest Policja😂
Tylną kamerę zamontowałem na środkowym tylnym zagówku
elk84
Posty: 103
Rejestracja: 07 paź 2020, 15:17

Re: Videorejestrator

Post autor: elk84 »

Larry___ pisze: 15 sie 2023, 9:27
okomaroko pisze: 09 sie 2023, 23:20
Braders pisze: 09 sie 2023, 21:38daj linka
podpinam się pod prośbę Bardersa
https://pl.aliexpress.com/item/10050054 ... pt=glo2pol
Własnie czegoś takiego szukałem! Zamówiłem, dostałem i ... za cholerę nie mogę zdjąć oryginalnej osłony lustaerka. Instrukcja VW mówi żeby najpierw zdemontowac taki mały panel z kontrolką wyłączanie poduszki powietrznej pasażera, ale nie wiem jak sie do tego zabrać. Próbwałem podważać z każdej strony - wygina sie, ale nie puszcza.
Możesz udzielić jakichś wskazówek jak sie do tego zabrać?
peter766
Posty: 5
Rejestracja: 05 gru 2023, 9:14

Re: Videorejestrator

Post autor: peter766 »

montaz rejestratora samochodowego, to super decyzja! 👍 mam takiego i naprawde pomaga, szczegolnie teraz, kiedy na drogach jest coraz wiecej niebezpiecznych sytuacji. co do modelu, to polecam takie, ktore maja dobra jakosc obrazu, nawet w nocy. 🌙 wazne tez, zeby mial stabilna prace i nie przegrzewal sie. jesli chodzi o montaz, to wiekszosc ludzi umieszcza rejestrator na przedniej szybie, blisko lusterka wstecznego. 🚗 to dobre miejsce, bo nie blokuje widocznosci i lapie duzo na kamerze. a kabel zasilajacy? no to juz wieksze wyzwanie. 😅 ale spokojnie, da sie to ogarnac. najlepiej poprowadzic go wzdloz krawedzi przedniej szyby, a potem obok slupka A, schowac pod obiciem dachu i doprowadzic do gniazdka zapalniczki. trzeba tylko uwazac, zeby nie przeszkadzal w prowadzeniu auta. mam nadzieje, ze pomoglem! jak masz jeszcze jakies pytania, to dawaj znac. bezpiecznej jazdy! 🚘✌️
ODPOWIEDZ