Videorejestrator

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
Awatar użytkownika
JacK666
Posty: 191
Rejestracja: 20 maja 2023, 20:14

Re: Videorejestrator

Post autor: JacK666 »

Spodziewałem sie dużo lepszej jakości dla takich parametrrów patrząc wcześniej na filmy demo zamieszczone w sieci.
Czy to może po prostu ten brak ostrości to przez deszcz i mokrą szybę?
R-line 2023, 1.5 manual, komfort, led plus, beats, kamera, 18 cali, easy open, keyless
Radio
Posty: 143
Rejestracja: 28 wrz 2022, 18:49
Lokalizacja: Małe senne miasteczko na Pomorzu Zachodnim.

Re: Videorejestrator

Post autor: Radio »

Endriu pisze: 14 gru 2023, 15:57
Radio pisze: 13 gru 2023, 14:37
Endriu pisze: 12 gru 2023, 13:05 jakość nagrań wystarczająca
Mógłbyś zamieścić jakieś zdjęcie zrobione wieczorem?, dobrze by było aby zdjęcie było zrobione podczas jazdy i pojazdem przed tobą, chciałbym zobaczyć jaka jest jakość i rozdzielczość kamery w realu.
Wrzuciłem własny film z tej kamery w max rozdzielczości 3840x2160, nie mam na razie w nocy, to znaczy mam ale tylko w rozdzielczości 2560x1440 zanim ustawiłem lepszą jakość w kamerze i tylko w lesie bez większych szczegółów.
https://youtu.be/Y0U0PmvHDiI
Wielkie dzięki za film, ogólnie spodziewałem się lepszej jakości nagrania, ale jak zmienisz rozdzielczość na wyższą to może będzie lepiej, chociaż nie spodziewam się rewelacji jeśli chodzi o nocne nagranie.
Endriu
Posty: 53
Rejestracja: 27 lis 2023, 10:48

Re: Videorejestrator

Post autor: Endriu »

JacK666 pisze: 14 gru 2023, 18:44 Spodziewałem sie dużo lepszej jakości dla takich parametrrów patrząc wcześniej na filmy demo zamieszczone w sieci.
Czy to może po prostu ten brak ostrości to przez deszcz i mokrą szybę?
Te demo w sieci to widać że przy ładnej pogodzie, u mnie dzisiaj pochmurno i deszczowo to też ma jakiś wpływ.
Wielkie dzięki za film, ogólnie spodziewałem się lepszej jakości nagrania, ale jak zmienisz rozdzielczość na wyższą to może będzie lepiej, chociaż nie spodziewam się rewelacji jeśli chodzi o nocne nagranie.
To już jest w najwyższej rozdzielczości, ale wrzuciłem go na TV 4k 55" to też inaczej wygląda.
T-Roc 2.0 TSI 4Motion R-line Sport
wycieraczka5
Posty: 3
Rejestracja: 03 sty 2024, 14:40

Re: Videorejestrator

Post autor: wycieraczka5 »

Zawsze dobrze mieć zamontowany wideorejesstrator :) nigdy nie wiadomo kiedy okaze sie potrzebny.
Pozdrawiam, 😊
ODPOWIEDZ