Videorejestrator

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
aciu
Posty: 32
Rejestracja: 30 lip 2018, 11:34

Videorejestrator

Post autor: aciu »

Zastanawiam się nad montażem video rejestratora, co raz więcej psychopatów na drodze. Ma ktoś z was? Jaki model? Gdzie zamontowany? Jak schować kabel zasilający? Podzielcie się swoimi doświadczeniami.
paulr
Posty: 490
Rejestracja: 25 maja 2018, 3:54

Re: Videorejestrator

Post autor: paulr »

Kabel schowasz w podsufitce, pozniej slupku i wyjdziesz pod dywanik przy drzwiach. Kabel widac tylko przy kamerce reszta idealnie schowana. Ja mam rozdzielacz podlaczony do gniazdka z tyłu i w 1 slupku idzie kabel do kamerki a w 2 do uchwytu na przedniej szybie do ladowania telefonu. A wszystko w szufladzie fotela pasazera. A co do kamerki to mialem kilka lat mio. Ale ostatnio juz jej czas nastal. Wiec kupilem na aliexpress yi dash cam. Sa aukcje z wysylka z Hiszpani wiec idzie bez podatkow kilka dni a cena cebula w porownaniu do wartosci auta. Okolo 150zl a nagrywa chyba lepiej jak stara mio ktora kupowalem kiedys za blisko 1000zl;-) ba ta yi jest na tyle mala ze miesci sie idealnie za listerkiem przez co jest tez malo widoczna.
joand
Posty: 24
Rejestracja: 24 gru 2018, 20:06

Videorejestrator

Post autor: joand »

Czy ktoś posiada w t rocu?

//MOD: wątek został połączony z wcześniejszym o tym samym temacie i... tematyce.
Zamówiony 19.12.2018
VM2CBMUY
Termin produkcji: 6 tydz. :arrow: 10 tydz. :arrow: 12 tydz. :arrow: 13 tydz. :arrow: 15 tydz. :shock: :shock:
paulr
Posty: 490
Rejestracja: 25 maja 2018, 3:54

Re: Videorejestrator

Post autor: paulr »

Ja ;-)
Tiggy
Posty: 160
Rejestracja: 14 lut 2019, 8:01

Re: Videorejestrator

Post autor: Tiggy »

To może ja zrobię antyreklamę: mam Blaupunkt Bp 2.0 Fhd i nie jestem zadowolony.
Poza błędnym softem na jednej sztuce (w sumie mam 3 sztuki), który powoduje, że w dowolnym momencie przestaje nagrywać z znapisem "Memory Card Error" to jakość obrazu jest słaba. W dzień - jeszcze ok, w nocy słabo.
paulr
Posty: 490
Rejestracja: 25 maja 2018, 3:54

Re: Videorejestrator

Post autor: paulr »

Ja mialem "drogie" mio modelu juz nie pamietam. W ktorym szybko padła bateria. 2x naprawa na gwarancji i za 3 razem to samo. Najgorsze bylo to ze ta bateria w zasadzie byla do trybu parkingowego. Ale juz trudno i tak nigdy z tego nie korzystalem bo ta bateria i tak byla kiepska. Ale nie dziala bateria nie dzial data. Nie dziala data to kazdy start kamerki by nagrywala to najpier ustawienie daty. Inaczej tylko swieci ekran by ją ustawić. Teraz w kazdym samochodzie posiadam yi dash cam zamowione bezposrednio z chin i jakosc porownywalna w dzien natomiast w nocy moze i lepiej.. oczywiscie nie ma co oczekiwac ze bedzie nagrywac idealnie w nocy kamera za 100kilka zl. Ale za te cene (zamowienie z chin) kamera jest naprawde calkiem ok.
joand
Posty: 24
Rejestracja: 24 gru 2018, 20:06

Re: Videorejestrator

Post autor: joand »

Słuchajcie - a to schowanie kabla w podsufitce jest do zrobienia samemu?😅
Zamówiony 19.12.2018
VM2CBMUY
Termin produkcji: 6 tydz. :arrow: 10 tydz. :arrow: 12 tydz. :arrow: 13 tydz. :arrow: 15 tydz. :shock: :shock:
paulr
Posty: 490
Rejestracja: 25 maja 2018, 3:54

Re: Videorejestrator

Post autor: paulr »

Bez problemu. U mnie tylko widac kabel miedzy przednią szybą a dzwiami. Przechodzi z podsufitki przez slupek na wierzchu a puzniej juz w dol w uszczelce. Mozna wyjąc na przednim slupku ten plastik i schowac go calkowicie ale ja mam szczescie do zaczepow wiec te kawaleczek jest na wierzchu. ;-)
Fogiu
Posty: 11
Rejestracja: 09 lip 2019, 14:43

Re: Videorejestrator

Post autor: Fogiu »

Ja dziś zamontowałem taki z dwoma kamerami. Trochę gimnastyki było z ukryciem kabli ale ostatecznie się udało. Najtrudniej doprowadzić było gruby kabel do wstecznej kamery. Czy ktoś próbował już zdjąć przedni boczny słupek?
T-Roc Premium, 1.5TSI, manual, 2019r
gregor36
Posty: 73
Rejestracja: 18 lis 2018, 12:19

Re: Videorejestrator

Post autor: gregor36 »

Fogiu pisze: 13 lip 2019, 0:21 Ja dziś zamontowałem taki z dwoma kamerami. Trochę gimnastyki było z ukryciem kabli ale ostatecznie się udało. Najtrudniej doprowadzić było gruby kabel do wstecznej kamery. Czy ktoś próbował już zdjąć przedni boczny słupek?
Daj lin co to za sprzęt montowałem i jak byś mógł foto jak to w aucie się prezentuje
1.5 TSI Premium,manual
ODPOWIEDZ