T-ROC wadliwe skrzynie biegów

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
Awatar użytkownika
wjabl
Posty: 22
Rejestracja: 29 gru 2020, 8:24
Lokalizacja: Wieliczka

Re: T-ROC wadliwe skrzynie biegów

Post autor: wjabl »

Wachacz pisze: 12 paź 2021, 17:59 Jeszcze jedno auto mam 5 lat na gwarancji dokupiłem 3 lata za 1900 zł w salonie mam to w nosie jak się będzie coś działo mam niemieckie ASO VW "pod nosem" nawet naszymi ASO nie będę sobie głowy zawracał myślę że Niemcy sobie poradzą beż problemu,jak na razie OK spoko tak trzymać- pozdrawiam.
Hej kolego,
czy te dodatkowe 3 lata gwarancji za 1900 to trzeba było zamówić razem z autem, czy może dokupiłeś później.
Czy jest to ubezpieczenie od napraw czy gwarancja VW ?
Również mam 1.5 TSI Manual, przejechane 12 000 km i na razie żadnych efektów dźwiękowych nie słyszę...a parkuję w garażu, więc było by to wyraźniej słyszalne.
...ale jak tak czytam co się dzieje...to pomyślałem, że może warto za te 1 900 PLN-ów się zabezpieczyć.
T-Roc 1.5 Premium Manual Black & White 18" Grange Hill lato 17" Merano zima
extreme84
Posty: 267
Rejestracja: 04 kwie 2021, 15:57

Re: T-ROC wadliwe skrzynie biegów

Post autor: extreme84 »

wjabl pisze: 13 paź 2021, 20:08
Wachacz pisze: 12 paź 2021, 17:59 Jeszcze jedno auto mam 5 lat na gwarancji dokupiłem 3 lata za 1900 zł w salonie mam to w nosie jak się będzie coś działo mam niemieckie ASO VW "pod nosem" nawet naszymi ASO nie będę sobie głowy zawracał myślę że Niemcy sobie poradzą beż problemu,jak na razie OK spoko tak trzymać- pozdrawiam.
Hej kolego,
czy te dodatkowe 3 lata gwarancji za 1900 to trzeba było zamówić razem z autem, czy może dokupiłeś później.
Czy jest to ubezpieczenie od napraw czy gwarancja VW ?
Również mam 1.5 TSI Manual, przejechane 12 000 km i na razie żadnych efektów dźwiękowych nie słyszę...a parkuję w garażu, więc było by to wyraźniej słyszalne.
...ale jak tak czytam co się dzieje...to pomyślałem, że może warto za te 1 900 PLN-ów się zabezpieczyć.
Z tego co ja wiem, to można było domówić w salonie tylko przed odbiorem auta. Ja wziąłem na 4 lata w sumie. Piszą, że to gwarancja, a dokladnie "Volkswagen Safe+, wszystko co daje gwarancja. Do 5 lat" - taki tekst mam wstemplowany w instrukcje obsługi wraz z data zakupu i kodem pakietu (wybrany limit kilometrów i lat).
T-ROC Advance Indium Grey 1.5 TSI Manual + pakiety: komfort, drogowy, zimowy, siedzenia komfortowe, kamera, ciemne szyby, hak
Awatar użytkownika
wjabl
Posty: 22
Rejestracja: 29 gru 2020, 8:24
Lokalizacja: Wieliczka

Re: T-ROC wadliwe skrzynie biegów

Post autor: wjabl »

extreme84 pisze: 13 paź 2021, 20:53
wjabl pisze: 13 paź 2021, 20:08
Wachacz pisze: 12 paź 2021, 17:59 Jeszcze jedno auto mam 5 lat na gwarancji dokupiłem 3 lata za 1900 zł w salonie mam to w nosie jak się będzie coś działo mam niemieckie ASO VW "pod nosem" nawet naszymi ASO nie będę sobie głowy zawracał myślę że Niemcy sobie poradzą beż problemu,jak na razie OK spoko tak trzymać- pozdrawiam.
Hej kolego,
czy te dodatkowe 3 lata gwarancji za 1900 to trzeba było zamówić razem z autem, czy może dokupiłeś później.
Czy jest to ubezpieczenie od napraw czy gwarancja VW ?
Również mam 1.5 TSI Manual, przejechane 12 000 km i na razie żadnych efektów dźwiękowych nie słyszę...a parkuję w garażu, więc było by to wyraźniej słyszalne.
...ale jak tak czytam co się dzieje...to pomyślałem, że może warto za te 1 900 PLN-ów się zabezpieczyć.
Z tego co ja wiem, to można było domówić w salonie tylko przed odbiorem auta. Ja wziąłem na 4 lata w sumie. Piszą, że to gwarancja, a dokladnie "Volkswagen Safe+, wszystko co daje gwarancja. Do 5 lat" - taki tekst mam wstemplowany w instrukcje obsługi wraz z data zakupu i kodem pakietu (wybrany limit kilometrów i lat).
Czyli już po zupie...
ale mimo wszystko zadzwonię jutro do dealera i podpytam
T-Roc 1.5 Premium Manual Black & White 18" Grange Hill lato 17" Merano zima
Wachacz
Posty: 509
Rejestracja: 27 wrz 2021, 18:22

Re: T-ROC wadliwe skrzynie biegów

Post autor: Wachacz »

Dokupiłem zamówiłem taką opcję przed odbiorem auta to jest przedłużona gwarancja o 3 lata czyli na 5 lat.Chciałem jeszcze dokupić pakiet przeglądów ale przy odbiorze samochodu już nie było takiej możliwości i może dobrze różnie o tych przeglądach mówią ?.
morfeusz747
Posty: 296
Rejestracja: 26 sty 2020, 17:32

Re: T-ROC wadliwe skrzynie biegów

Post autor: morfeusz747 »

Wachacz pisze: 14 paź 2021, 16:00 Dokupiłem zamówiłem taką opcję przed odbiorem auta to jest przedłużona gwarancja o 3 lata czyli na 5 lat.Chciałem jeszcze dokupić pakiet przeglądów ale przy odbiorze samochodu już nie było takiej możliwości i może dobrze różnie o tych przeglądach mówią ?.
W każdym cenniku są pakiety serwisowe, więc diler wprowadził cię w błąd.
Spinner
Posty: 680
Rejestracja: 25 cze 2020, 11:25

Re: T-ROC wadliwe skrzynie biegów

Post autor: Spinner »

Wachacz pisze: 14 paź 2021, 16:00 Dokupiłem zamówiłem taką opcję przed odbiorem auta to jest przedłużona gwarancja o 3 lata czyli na 5 lat.Chciałem jeszcze dokupić pakiet przeglądów ale przy odbiorze samochodu już nie było takiej możliwości i może dobrze różnie o tych przeglądach mówią ?.
Ja, zarówno przedłużenie gwarancji jak i pakiet przeglądów kupiłem właśnie podczas odbioru samochodu.
Wachacz
Posty: 509
Rejestracja: 27 wrz 2021, 18:22

Re: T-ROC wadliwe skrzynie biegów

Post autor: Wachacz »

Wtrakcie odbioru samochodu nie mogłem już dokupić pakietu przeglądów tak mi powiedział człowiek który wydawał mi auto czy mnie wprowadził w błąd ? A w jakim celu ? Przecież to pieniądze dla serwisów tak uczciwie z tego co piszą na forum o przeglądach to jest mi to obojętne nic się nie stało jakoś dam radę to do ceny auta pieniądze niewielkie-pozdrawiam.
baxior
Posty: 273
Rejestracja: 30 sty 2021, 14:47
Lokalizacja: GDA
Kontakt:

Re: T-ROC wadliwe skrzynie biegów

Post autor: baxior »

Odbiegacie od tematu, miało być o wadach skrzyń, a nie o pakietach. Załóżcie sobie nowy wątek dot. pakietów.
T-Roc Premium 1.5 TSI Manual Czarna Perła z pakietami i dodatkami😉
Maj 2021
Sancio1
Posty: 4
Rejestracja: 27 paź 2021, 0:50

Re: T-ROC wadliwe skrzynie biegów

Post autor: Sancio1 »

Witam, to mój pierwszy wpis, jestem bylym posiadaczem t-roc 1.5 manual, rowniez mialem problemy ze skrzynią biegów, najbardziej przerażające były zgrzyty przy włączaniu wstecznego, zero przyjemnosci z jazdy, czesto wyłączalem radio i nasluchiwałem jak się zachwuje skrzynia biegów. Duzo by pisać, pan w serwisie powiedział, że mogą spróbować coś zrobić, dodał, że wiele razy wymieniali skrzynię w T-rocu, a na koncu poradził mi zebym go poprosu sprzedał i tak też zrobiłem. Nidgy wiecej nie kupię VW. Pozdrawiam
balon
Posty: 102
Rejestracja: 29 lip 2021, 16:17

Re: T-ROC wadliwe skrzynie biegów

Post autor: balon »

Z ciekawości, nowemu kupującemu nie przeszkadzało te działanie skrzyni biegów?
Troc Premium indium grey 1.5 + dsg + pakiet sport + pakiet drogowy + keyless + automatyczny bagażnik + kamera cofania + felgi szare Kolumbus 17 - zamówiony 11.06 - wyprodukowany 14.10. Odbiór 23.11.
Passaretti B8 2021 Business z pakietami + dsg
ODPOWIEDZ