Active Info Display vs. analogowe zegary

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
Dezext
Posty: 74
Rejestracja: 18 lut 2020, 14:53

Re: Active Info Display vs. analogowe zegary

Post autor: Dezext »

Czy jak macie podłączony telefon (apple car play, czy bluetooth) i jak puszczacie muzykę z Youtube to wyświetla wam się okładka albumu na zegarach albo na wyświetlaczu multimedialnym? U mnie to nie działa, wyświetla się tylko tytuł... wydaje mi się to trochę dziwne, w 3 letnim smarcie wyświetla mi się nawet okładka albumu...
morfeusz747
Posty: 296
Rejestracja: 26 sty 2020, 17:32

Re: Active Info Display vs. analogowe zegary

Post autor: morfeusz747 »

Przez bluetooth nie wyświetla się ani ze spotify, ani z YT ale to normalnie. Nie widziałem żeby w innych autach to się wyświetlało, bo przesyłamy samo audio.
Dezext
Posty: 74
Rejestracja: 18 lut 2020, 14:53

Re: Active Info Display vs. analogowe zegary

Post autor: Dezext »

morfeusz747 pisze: 06 paź 2020, 15:08 Przez bluetooth nie wyświetla się ani ze spotify, ani z YT ale to normalnie. Nie widziałem żeby w innych autach to się wyświetlało, bo przesyłamy samo audio.
No ok a kabel? U mnie też nie wyświetla a jak wspominałem w Smarcie działa to bardzo fajnie.
Dario
Posty: 92
Rejestracja: 01 sie 2018, 18:28
Lokalizacja: Kraków

Re: Active Info Display vs. analogowe zegary

Post autor: Dario »

Ja korzystam z Android Auto i głownie slucham muzyki przez YT Music - okladki albumow normalnie sie wyświetlają a przynajmniej na wyswietlaczu Discover Media. Co do AiD to nie patrzylem, sprawdze na dniach z ciekawosci. AiD to głównie dane podczas jazdy czy aktywny tempomat.
2.0TSI DSG 4Motion Premium Ravenna Blue/Black
Pakiet: Komfort, Drogowy, Sport, Zimowy, Siedzenia Komfortowe; Elektryczna Pokrywa Bagaznika
Dario
Posty: 92
Rejestracja: 01 sie 2018, 18:28
Lokalizacja: Kraków

Re: Active Info Display vs. analogowe zegary

Post autor: Dario »

Dario pisze: 10 paź 2020, 22:40 Ja korzystam z Android Auto i głownie slucham muzyki przez YT Music - okladki albumow normalnie sie wyświetlają a przynajmniej na wyswietlaczu Discover Media. Co do AiD to nie patrzylem, sprawdze na dniach z ciekawosci. AiD to głównie dane podczas jazdy czy aktywny tempomat.
P. S.
Na AiD nie wyswietlaja sie okładki albumow z Android Auto. Sa natomiast wyswietlane przy odtwarzaniu muzyki np. z karty SD.
2.0TSI DSG 4Motion Premium Ravenna Blue/Black
Pakiet: Komfort, Drogowy, Sport, Zimowy, Siedzenia Komfortowe; Elektryczna Pokrywa Bagaznika
ODPOWIEDZ