Kolor szary Induim metalik

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
Andrea52
Posty: 106
Rejestracja: 07 lip 2021, 16:18

Kolor szary Induim metalik

Post autor: Andrea52 »

Czy któryś kolega z forumowiczów ma swoje auto w kolorze szarym Indium metaliku, jeżeli tak proszę o ocenę wyglądu T-roca w tym kolorze i opinię na temat pielęgnacji.
funtchomas
Posty: 85
Rejestracja: 06 mar 2019, 22:55

Re: Kolor szary Induim metalik

Post autor: funtchomas »

Wygląd - piękny kolor do tego samochodu. Pielęgnacja - bez zastrzeżeń, nie widać mocno brudu. W necie są setki zdjęć. A najlepiej mieć swoją opinię...
2.0 TSI DSG 4Motion Indium Grey 8-)
Andrea52
Posty: 106
Rejestracja: 07 lip 2021, 16:18

Re: Kolor szary Induim metalik

Post autor: Andrea52 »

Dziękuję. Proszę kolego mi jeszcze napisać czy kolor zbliżony jest do ciemnego czy jasnego grafitu a może jeszcze można porównać do czegoś innego bo net nie odzwierciedla rzeczywistości . W zależności od kąta patrzenia na ekran ma bardzo różne natężenie barwy od jasno popielatej prawie że do czarnej.
W salonie nie mogłem zobaczyć bo nie było auta w tym kolorze i wybrałem sobie tak na wyobrażnię z myślą , że będzie to raczej ciemny grafit. Proszę o rozwianie moich wątpliwości.
Pozdrawiam.
funtchomas
Posty: 85
Rejestracja: 06 mar 2019, 22:55

Re: Kolor szary Induim metalik

Post autor: funtchomas »

:Proszę sobie zobaczyć kilkadziesiąt zdjęć- wtedy porównasz, do czego tylko sobie zażyczysz i określisz na swój sposób. A zdjęcia dość wiernie oddają rzeczywisty wygląd tego koloru :)
2.0 TSI DSG 4Motion Indium Grey 8-)
extreme84
Posty: 267
Rejestracja: 04 kwie 2021, 15:57

Re: Kolor szary Induim metalik

Post autor: extreme84 »

Podobno bardzo ładny kolor.. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to w tym tygodniu takiego odbiorę (zamiast urano, którego pierwotnie zamówiłem) i mogę wrzucić parę fotek :-D
T-ROC Advance Indium Grey 1.5 TSI Manual + pakiety: komfort, drogowy, zimowy, siedzenia komfortowe, kamera, ciemne szyby, hak
extreme84
Posty: 267
Rejestracja: 04 kwie 2021, 15:57

Re: Kolor szary Induim metalik

Post autor: extreme84 »

Odebrałem auto, kolor jest piękny, możesz spać spokojnie :-)

Wrzucam fotkę, ale nie odzwierciedla go całkiem, bo w rzeczywistości jest ładniejszy, taki grafitowo-metaliczny.
Załączniki
20210723_201032.jpg
20210723_201032.jpg (205.3 KiB) Przejrzano 3940 razy
T-ROC Advance Indium Grey 1.5 TSI Manual + pakiety: komfort, drogowy, zimowy, siedzenia komfortowe, kamera, ciemne szyby, hak
syl.via
Posty: 16
Rejestracja: 14 lip 2021, 13:49

Re: Kolor szary Induim metalik

Post autor: syl.via »

extreme84 pisze: 23 lip 2021, 21:55 Odebrałem auto, kolor jest piękny, możesz spać spokojnie :-)

Wrzucam fotkę, ale nie odzwierciedla go całkiem, bo w rzeczywistości jest ładniejszy, taki grafitowo-metaliczny.
Dobrze widzę, że w wersji advance +r line dół drzwi nie jest lakierowany?
T-ROC 1.5 TSI DSG, wersja Premium Rline, kolor Indium
extreme84
Posty: 267
Rejestracja: 04 kwie 2021, 15:57

Re: Kolor szary Induim metalik

Post autor: extreme84 »

To zwykłe advance, bez r-line. Mylący może być emblemat T-Roc na boku (wersja R-line będzie miała tu napisane R-line), ale kupiłem go w czasie długiego oczekiwania na auto :-D

105,41 zł 20%OFF | for 2018 2019 2020 2021 VW T-ROC TROC original door Side Wing Fender Emblem Badge sticker Trim
https://a.aliexpress.com/_uyFAT7

Polecam, bo okazało się, że to oryginalna część VW na rynek azjatycki, świetna jakość i dodaje pazura :-)
T-ROC Advance Indium Grey 1.5 TSI Manual + pakiety: komfort, drogowy, zimowy, siedzenia komfortowe, kamera, ciemne szyby, hak
syl.via
Posty: 16
Rejestracja: 14 lip 2021, 13:49

Re: Kolor szary Induim metalik

Post autor: syl.via »

Wow:) fajny bajer:) zapytalam, bo ciągle zastanawiam się czy nie zmodyfikować jeszcze swojego zamówienia, tzn wersję 1.5 premium Rline z dodatkami zamienić na advance Rline na rzecz silnika 2.0 tsi 4motion. Budżet juz nie może ulec zmianie :D
T-ROC 1.5 TSI DSG, wersja Premium Rline, kolor Indium
Spinner
Posty: 694
Rejestracja: 25 cze 2020, 11:25

Re: Kolor szary Induim metalik

Post autor: Spinner »

syl.via pisze: 23 lip 2021, 23:56 Wow:) fajny bajer:) zapytalam, bo ciągle zastanawiam się czy nie zmodyfikować jeszcze swojego zamówienia, tzn wersję 1.5 premium Rline z dodatkami zamienić na advance Rline na rzecz silnika 2.0 tsi 4motion. Budżet juz nie może ulec zmianie :D
Ani chwili się nie zastanawiaj! 2.0tsi, 4motion całkiem inna liga możliwości trakcyjnych przy wcale nie dużo większym zużyciu paliwa. Świetna współpraca dsg z jednostką napędową, dzięki 4motion bezpieczeństwo w trudnych warunkach pogodowych i trakcja w terenie (oczywiście 16 cm prześwitu stawia ograniczenia). Nie frustrujesz się z powodu szarpania, pisków i innych niespodzianek o jakich piszą koledzy jeżdżący 1.5. Ponadto: mokra skrzynia dsg a nie sucha, zawieszenie wielowahaczowe a nie belka skrętna, dobry, dynamiczny silnik z 320 Nm, których nawet diesel by się nie powstydził. Wersja Advance + pakiet komfort daje ci wszystko co potrzebne. Zrezygnuj z dużych felg, które dokładają masy nieresorowanej a więc zmniejszają komfort jazdy. Odpuść sobie wszelkie podgrzewania wszystkiego, na pewno nie bierz firmowej nawigacji (masz androidauto a więc google). Zegary analogowe są bardzo eleganckie a karty na centralnym wyświetlaczu dostarczają kompletu informacji.
ODPOWIEDZ