aktualizacja nawigacji

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
mpozna75
Posty: 2
Rejestracja: 23 lip 2021, 16:15

aktualizacja nawigacji

Post autor: mpozna75 »

Posiadam t-roca z 2020, chciałbym zaktualizować nawiagację (mapy) w jaki sposób to zrobić bo nigdzie nie widzę gniazda z kartą SD
Awatar użytkownika
ARTURRO
Posty: 61
Rejestracja: 14 cze 2021, 16:54

Re: aktualizacja nawigacji

Post autor: ARTURRO »

Zobacz w schowku pod odtwarzaczem CD.
T-Roc 1.0 Advance z Digital Cockpit , kolor Ravenna +elektryczny system zamykania pokrywy bagaznika +kamera + pakiet komfort,zimowy + jeszcze kilka dodatków - zamówiony 13.05.21, produkcja na 27 tydzień :lol:
mpozna75
Posty: 2
Rejestracja: 23 lip 2021, 16:15

Re: aktualizacja nawigacji

Post autor: mpozna75 »

W tej wersji nie ma odtwarzacza CD
Tomekk73
Posty: 41
Rejestracja: 09 paź 2020, 13:32

Re: aktualizacja nawigacji

Post autor: Tomekk73 »

aktualizacja dokonuje się sama poprzez kartę esim, Czy jak jedziesz to na ekranie w górnym pasku świeci Ci się na biało ikona kuli ziemskiej?
witek_77
Posty: 1
Rejestracja: 30 lip 2021, 13:05

Re: aktualizacja nawigacji

Post autor: witek_77 »

Hejka. Tata w T-rocu (rok modelowy 2021, zakup grudzień 2020) w ready 2 discovery bez wbudowanej nawigacji, ale z e-sim itd., ma ten sklep niby i aktywne we connect itd. Pan sprzedając samochód mówił, że wersje offline są niepotrzebne bo będzie wersja online wkrótce (mówił to w grudniu 2020). Niemcy moga kupić WE UPGRADE i odpalić nawigację online. Jak to wygląda u nas ? Póki co korzysta z android auto, ale nie wiem czy Pan sprzedawczyk oszukał czy uruchomią tę nawi ale później ?
rob
Posty: 180
Rejestracja: 26 sie 2019, 3:47

Re: aktualizacja nawigacji

Post autor: rob »

Nie pomogę, ale zapewniam Ciebie, że nie masz co tęsknić za nawigacją fabryczną. Google Maps miażdży fabryczną navi w każdym aspekcie, ja choć ją mam znacznie częściej korzystam z map Google. Z tego co piszesz masz optymalny układ, no i zostało trochę kasy którą nie wydałeś na navi VW.
;) Premium 2.0 TSI 4Motion DSG, pakiety: komfort, drogowy, sport, zimowy, el. pokrywa bagażnika, Beats, DAB
tomilondyn
Posty: 2
Rejestracja: 10 sie 2021, 21:04

Re: aktualizacja nawigacji

Post autor: tomilondyn »

witam

podepnę się pod temat , mam T roc-a z tego roku , i aktualnie używam appconnect z mapami google, zastanawiam się nad zakupem oryginalnej navi , ale czytając forum zaczynam mieć wątpliwości czy jest sens. Po pierwsze zakup rozumiem TYLKO poprzez sklep VW ?, bo z tego co się orientuje slota na kartę w moim aucie nie ma. Czy warta uwagi jest ta navi, czy po prostu zostać z google?
grzesio_82
Posty: 4
Rejestracja: 13 lip 2020, 21:36

Re: aktualizacja nawigacji

Post autor: grzesio_82 »

#Tomilondyn# Jeśli masz Digital Cockpit to na Twoim miejscu bym wziął. Wykorzystasz w pełni jego funkcjonalność. Piękna sprawa mieć mapę między zegarami. Natomiast jeśli masz analogowe zegary to nie bierz, szkoda kasy.
Wiadomo, że Google Maps nic nie dorówna, ale nawigacja fabryczna nie jest zła, choć czasami się myli. Pokazuje również korki jeśli masz aktywne We Connect.
marcin255
Posty: 496
Rejestracja: 09 cze 2021, 20:04
Lokalizacja: Wrocław

Re: aktualizacja nawigacji

Post autor: marcin255 »

grzesio_82 pisze: 10 sie 2021, 22:08 #Tomilondyn# Pokazuje również korki jeśli masz aktywne We Connect.
Jak to jest? Mamy We Connect o bierzemy info Trafic a czy można nawigacji fabrycznej udostępnić połączenie z internetem np z telefonu żeby też działały korki ?
Zamówiony 09.06 -T-Roc 2.0 TSI Premium Sport+ bajery
12.10 produkcja 13.10 na statek 25.10 w Poznaniu. 29.10 dostarczony pod salon.
Odebrany 08.11.21
204 KM 360 Nm DSG mod
Obrazek
tomilondyn
Posty: 2
Rejestracja: 10 sie 2021, 21:04

Re: aktualizacja nawigacji

Post autor: tomilondyn »

grzesio_82 pisze: 10 sie 2021, 22:08 Jeśli masz Digital Cockpit to na Twoim miejscu bym wziął.
no akurat tego nie mam :)
ODPOWIEDZ