Bak Paliwa

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
Alan1994
Posty: 28
Rejestracja: 16 gru 2020, 10:47

Bak Paliwa

Post autor: Alan1994 »

Witam wszystkich, mam problem ktoś lub coś podczas jazdy przedziurawiło mi bak. Nowy bak 5000 zł w Aso + 1500 wymiana. Robić to z Ac ? Czy odczuje spora różnice w ubezpieczeniu, o ile może wzrosnąć ubezpieczenie w % i czy tylko wzrośnie Ac czy oc również. auto w leasing i ubezpieczenie w Hestii.
Wahacz
Posty: 233
Rejestracja: 23 maja 2021, 19:12

Re: Bak Paliwa

Post autor: Wahacz »

Zadzwoń do ubezpieczyciela przedstaw sprawę oni Ci wszystko przeliczą ile stracisz czy wogóle stracisz,pewnie masz też kogoś znajomego kto "siedzi" w tych sprawach,ja mam "starego" kolegę u którego wszystko ubezpieczam on mi zawsze jak potrzeba wszystko prowadzi zawsze na plus.
Ufek
Posty: 141
Rejestracja: 07 sie 2021, 22:54
Lokalizacja: DOL

Re: Bak Paliwa

Post autor: Ufek »

Po pierwsze polisa może wzrosnąć o kilka stów na rok, przez dwa - trzy lata, ale masz koszt 6500 więc i tak jesteś do przodu. OC nie ma tu nic do tego. Auto w leasingu, ubezpieczenie gdzie - salon czy niezależna placówka, agencja? Ile lat jeszcze leasing czyli ile określone wymaganiami leasingu ubezpieczenie ... Masa danych do przeanalizowania, strategii finansów. Na forum tego nie ogarniesz. Dobry agent z doświadczeniem Ci potrzebny.
T-Roc Advance 1.5 TSI 150 KM manualtronic 6-biegowy - odebrany 23 grudnia 2021
Alan1994
Posty: 28
Rejestracja: 16 gru 2020, 10:47

Re: Bak Paliwa

Post autor: Alan1994 »

A czy może znasz takiego agenta ? Szkodę już zgłosiłem do ubezpieczyczalni i czy nie będzie za późno :/ nie znam się na tym za bardzo i dlatego pytam, ale znając życie Polak mądry po szkodzie …
paulr
Posty: 490
Rejestracja: 25 maja 2018, 3:54

Re: Bak Paliwa

Post autor: paulr »

Zrób z AC i tyle. Nigdy nie będzie tak że jedna szkoda spowoduje wzrost składki rocznej na tyle by kwoty 6500zl nie opłacało sie robić z AC. Dobrym rozwiązaniem ale przywiązującym do danej firmy jest ochrona zniżek. A ja że swojej strony polecam punkty w których jest kilku ubezpieczycieli i szybko obliczą gdzie co i za ile przy kolejnej skladce
Spinner
Posty: 694
Rejestracja: 25 cze 2020, 11:25

Re: Bak Paliwa

Post autor: Spinner »

No co ty? Tylko z AC! Z Hestią ślubu nie brałeś. Na kolejny okres zrób zawczasu casting ubezpieczycieli i być może nawet nie odczujesz podwyżki.
ODPOWIEDZ