Kupilibyście drugi raz T-Roca?

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
Ufek
Posty: 141
Rejestracja: 07 sie 2021, 22:54
Lokalizacja: DOL

Re: Kupilibyście drugi raz T-Roca?

Post autor: Ufek »

Robkoz pisze: 15 wrz 2021, 8:14 Piszecie o pierdołach takich jak twarde plastyki czy ich spasowanie. Napiszcie coś o usterkach. No chyba, że wszyscy mają auta ze wspaniałymi skrzyniami albo udają, że nie słyszą jak one grzechoczą. Każdy kupił T-roca bo chciał a nie wylosował jak tu pisze jeden człowieczek. Kupując nowego vw oczekuje się trochę więcej pod względem jakości.
Obrazek
T-Roc Advance 1.5 TSI 150 KM manualtronic 6-biegowy - odebrany 23 grudnia 2021
extreme84
Posty: 267
Rejestracja: 04 kwie 2021, 15:57

Re: Kupilibyście drugi raz T-Roca?

Post autor: extreme84 »

Robkoz pisze: 15 wrz 2021, 8:14 Piszecie o pierdołach takich jak twarde plastyki czy ich spasowanie. Napiszcie coś o usterkach. No chyba, że wszyscy mają auta ze wspaniałymi skrzyniami albo udają, że nie słyszą jak one grzechoczą. Każdy kupił T-roca bo chciał a nie wylosował jak tu pisze jeden człowieczek. Kupując nowego vw oczekuje się trochę więcej pod względem jakości.
Jak głośne masz to grzechotanie? Ja póki co nic nie slyszalem, ale z reguły w czasie jazdy mam włączona muzykę, spróbuje się kiedyś wsłuchać.
T-ROC Advance Indium Grey 1.5 TSI Manual + pakiety: komfort, drogowy, zimowy, siedzenia komfortowe, kamera, ciemne szyby, hak
funtchomas
Posty: 85
Rejestracja: 06 mar 2019, 22:55

Re: Kupilibyście drugi raz T-Roca?

Post autor: funtchomas »

Robkoz pisze: 15 wrz 2021, 8:14 Piszecie o pierdołach takich jak twarde plastyki czy ich spasowanie. Napiszcie coś o usterkach. No chyba, że wszyscy mają auta ze wspaniałymi skrzyniami albo udają, że nie słyszą jak one grzechoczą. Każdy kupił T-roca bo chciał a nie wylosował jak tu pisze jeden człowieczek. Kupując nowego vw oczekuje się trochę więcej pod względem jakości.
U mnie nic w skrzyni nie grzechocze, natomiast grzechocze kierownica lub AID, skrzypi fotel i rączki w drzwiach. Z jednej strony pierdoła, z drugiej trudna do rozwiązania ( co i gdzie grzechocze tak naprawdę...) i niesamowicie wk***** przy naprawdę udanym samochodzie. A usterek uniemożliwiających jazdę póki co brak.
2.0 TSI DSG 4Motion Indium Grey 8-)
rob
Posty: 180
Rejestracja: 26 sie 2019, 3:47

Re: Kupilibyście drugi raz T-Roca?

Post autor: rob »

Nie pomoże zaklinanie rzeczywistości, wnętrze jest podle wykonane z dziadowskiego plastiku i tyle. Jeżdżę już 2,5 roku i tak po 6 miesiącach pojawiły się sporadyczne skrzypnięcia a obecnie już wszędzie i dookoła. Jest to mega wku.....ące :oops: A grzechotania skrzyni nie potwierdzam.
;) Premium 2.0 TSI 4Motion DSG, pakiety: komfort, drogowy, sport, zimowy, el. pokrywa bagażnika, Beats, DAB
Ufek
Posty: 141
Rejestracja: 07 sie 2021, 22:54
Lokalizacja: DOL

Re: Kupilibyście drugi raz T-Roca?

Post autor: Ufek »

rob pisze: 15 wrz 2021, 19:01 A grzechotania skrzyni nie potwierdzam.
To przypadłość manualnej skrzyni.
T-Roc Advance 1.5 TSI 150 KM manualtronic 6-biegowy - odebrany 23 grudnia 2021
elk84
Posty: 103
Rejestracja: 07 paź 2020, 15:17

Re: Kupilibyście drugi raz T-Roca?

Post autor: elk84 »

Ja mam manual i tez nic podejrzanego nie słyszę, a na liczniku już 10000km
EdRoc
Posty: 61
Rejestracja: 21 wrz 2020, 20:08

Re: Kupilibyście drugi raz T-Roca?

Post autor: EdRoc »

extreme84 pisze: 13 wrz 2021, 23:31 No ci wiecznie narzekający na twarde plastiki to chyba faktycznie albo dostali z przydziału albo nie mieli wyjścia - dealer ich zmusił do zakupu tego auta :-D
A tak serio, plastiki są twarde, ale dobrze spasowane i nie rażą ani taniością ani tandetą. Moim zdaniem kokpit wygląda elegancko, ale o gustach się nie dyskutuje.
Fakt - z wyglądu kokpit i materiały wyglądają elegancko - przy dotyku to jak to lubi ... :) ale też jest fakt że powierzchnie tych plastików są niestety trochę gładkie (chociaż faktura ma drobne zagłębienia ale sama powierzchnia jest niestety gładka) a tym samym czasami pojawia się blikowanie, szczególnie jadąc w słoneczny dzień (i pod słońce) lub nocą np. drogami oświetlonymi lampami ulicznymi np. autostrady w Belgii :(
Ufek
Posty: 141
Rejestracja: 07 sie 2021, 22:54
Lokalizacja: DOL

Re: Kupilibyście drugi raz T-Roca?

Post autor: Ufek »

Fakt - z wyglądu kokpit i materiały wyglądają elegancko - przy dotyku to jak to lubi ... :) ale też jest fakt że powierzchnie tych plastików są niestety trochę gładkie (chociaż faktura ma drobne zagłębienia ale sama powierzchnia jest niestety gładka) a tym samym czasami pojawia się blikowanie, szczególnie jadąc w słoneczny dzień (i pod słońce) lub nocą np. drogami oświetlonymi lampami ulicznymi np. autostrady w Belgii :(

I na to Ali ... ma radę Obrazek
T-Roc Advance 1.5 TSI 150 KM manualtronic 6-biegowy - odebrany 23 grudnia 2021
szyna
Posty: 72
Rejestracja: 23 sie 2021, 13:41

Re: Kupilibyście drugi raz T-Roca?

Post autor: szyna »

I pewnie mięciutkie w dodatku i przyjemne w dotyku dla tych co lubią deskę czasem pomacać ;-)
Advance 1,5 TSI manual, RM2022, pakiet drogowy, komfort, design + siedzenia "komfort" + kamerka.
-=-
Zamówiony 30.03, tydzien produkcji 17, potwierdzony dopiero 28, produkowany od 30 do 43(!) tygodnia :roll: 47 u dealera, odbiór 8.12 ;-)
booncol
Posty: 83
Rejestracja: 28 kwie 2021, 15:28

Re: Kupilibyście drugi raz T-Roca?

Post autor: booncol »

Pomagałem deskę przy odbiorze auta… i tyle :)
Mi osobiście nie przeszkadza. Wiedziałem co kupuje. Może w Focusie, którego żona najpierw chciała, materiały są bardziej miękkie, ale spasowanie w VW wydaje się dużo lepsze.
Golf VII R Variant 390
T-Roc Premium 1.5 DSG
ODPOWIEDZ