Jakie dodatki warto zamówić do T-Roca Premium?

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
extreme84
Posty: 267
Rejestracja: 04 kwie 2021, 15:57

Re: Jakie dodatki warto zamówić do T-Roca Premium?

Post autor: extreme84 »

W ASO? Jaki koszt? Zupełnie nie pomyślałem przy zamawianiu, że jej brak może być problemem, a teraz już za późno :-)
T-ROC Advance Indium Grey 1.5 TSI Manual + pakiety: komfort, drogowy, zimowy, siedzenia komfortowe, kamera, ciemne szyby, hak
Pado
Posty: 595
Rejestracja: 21 maja 2019, 21:14

Re: Jakie dodatki warto zamówić do T-Roca Premium?

Post autor: Pado »

Nie, samemu-masz mój osobny wątek na ten temat. Ja dokładałem bo miałem auto stockowe.
Aso ci tego nie dołoży...
Wahacz
Posty: 233
Rejestracja: 23 maja 2021, 19:12

Re: Jakie dodatki warto zamówić do T-Roca Premium?

Post autor: Wahacz »

Ktoś na forum pisał że ASO nie jest tym zainteresowane aby ten mechanizm zamontować ?.Naprawdę zecz bardzo niezbędna przy twardym zamykaniu bagażnika t roca miałem auto już gotowe w produkcji skonfigurowane bardzo mi tego i żonie brak w miejskim samochodzie.Po 5 letniej gwarancji zastanowię się czy nie zamontować koszt ok.2,5-3 tys.
Spinner
Posty: 692
Rejestracja: 25 cze 2020, 11:25

Re: Jakie dodatki warto zamówić do T-Roca Premium?

Post autor: Spinner »

Ha, ha. Nie mam tego ustrojstwa zamykającego klapę bagażnika i wczoraj, jak autko postało na słońcu i ciśnienie w sprężynach gazowych odpowiednio wzrosło to mój siostrzeniec, lat 13 i chłop na schwał, nie miał siły by zamknąć bagażnik. Nigdy jeszcze, w innych modelach, takiego numeru nie doświadczyłem. Nie wiem czy to świadczy o niemieckiej solidności czy portugalskim temperamencie?
Wahacz
Posty: 233
Rejestracja: 23 maja 2021, 19:12

Re: Jakie dodatki warto zamówić do T-Roca Premium?

Post autor: Wahacz »

Jest tak jak piszesz ale trzeba z tym oswoić też mam auto produkowane w Portugali nowe data pr. 5.04.mam 5 letnią gwarancję i nic się nie zamontuje ? Pewnie w ASO gdyby ten system zamykania klapy montowali to koszt byłby b.duży myślę że kilka tys.Na allegro kompletny system zam.bagażnika ok.2400 zł do t roca oferuje firma z Torunia.Czy po 5 latach jak człowiek przywyknie do ręcznego "działania"będzie chciał coś montować ???.
extreme84
Posty: 267
Rejestracja: 04 kwie 2021, 15:57

Re: Jakie dodatki warto zamówić do T-Roca Premium?

Post autor: extreme84 »

Podejrzewam, że nie, bo po 5 latach inwestowanie w już "stare" auto raczej nie będzie miało sensu :-)
T-ROC Advance Indium Grey 1.5 TSI Manual + pakiety: komfort, drogowy, zimowy, siedzenia komfortowe, kamera, ciemne szyby, hak
Wahacz
Posty: 233
Rejestracja: 23 maja 2021, 19:12

Re: Jakie dodatki warto zamówić do T-Roca Premium?

Post autor: Wahacz »

Tak dla ogólnej wiedzy średnia wieku aut w 2021r wynosiła 14,8 lat ?!?!? w Warszawie,Krakowie to 13 lat ?!?!? Autko w wieku 5 lat to młokos że średnią przejechanych ok.75 tys/km tak jeździ amatorsko przeciętny kierowca w Polsce a wielu dużo mniej.
extreme84
Posty: 267
Rejestracja: 04 kwie 2021, 15:57

Re: Jakie dodatki warto zamówić do T-Roca Premium?

Post autor: extreme84 »

Masz rację, tylko, że te auta z załóżmy 2007 czy 2008 roku nie miały pierdyliarda unijno-ekologicznych "ulepszeń", które mogą się zepsuć :-) sam sprzedałem niedawno focusa z 2008 (1.6 TDCi bez dwumasy i filtra DPF) i jeśli chodzi o silnik czy elektronikę, to może być tak, że pojeździ jeszcze dłużej niż nasze tiroki :-)
T-ROC Advance Indium Grey 1.5 TSI Manual + pakiety: komfort, drogowy, zimowy, siedzenia komfortowe, kamera, ciemne szyby, hak
Wahacz
Posty: 233
Rejestracja: 23 maja 2021, 19:12

Re: Jakie dodatki warto zamówić do T-Roca Premium?

Post autor: Wahacz »

Widzę że sąsiad w swoim t rocu ma zamontowane fabrycznie chlapacze element też b.potrzebny kamienie,deszcz może ktoś montował solidne chlapacze i ma namiar gdzie je kupić.
anon.
Posty: 113
Rejestracja: 28 kwie 2021, 9:58

Re: Jakie dodatki warto zamówić do T-Roca Premium?

Post autor: anon. »

Wpisz sobie w googla t-roc chlapacze to wyskoczą ci oferty
1.5 TSI GPF ACT DSG PREMIUM RAVENNA BLUE PANORAMA SPORT
ODPOWIEDZ