Książka serwisowa.

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
adrian-24
Posty: 43
Rejestracja: 10 gru 2018, 8:00

Książka serwisowa.

Post autor: adrian-24 »

Jeśli chodzi o książkę serwisową, ja nic nie otrzymałem, ponoć jest w wersji elektronicznej. Czy ktoś się orientuje jak to wygląda i jak to funkcjonuje?
Iso
Posty: 32
Rejestracja: 17 lip 2018, 11:18

Re: Książka serwisowa.

Post autor: Iso »

Jest tylko "elektroniczna".
adrian-24
Posty: 43
Rejestracja: 10 gru 2018, 8:00

Re: Książka serwisowa.

Post autor: adrian-24 »

Proszę o więcej informacji, jak można uzyskać do niej dostęp?
gregor36
Posty: 73
Rejestracja: 18 lis 2018, 12:19

Re: Książka serwisowa.

Post autor: gregor36 »

adrian-24 pisze: 11 lut 2019, 17:48 Proszę o więcej informacji, jak można uzyskać do niej dostęp?
Dołączam się
1.5 TSI Premium,manual
Pado
Posty: 594
Rejestracja: 21 maja 2019, 21:14

Re: Książka serwisowa.

Post autor: Pado »

OT

W instrukcji na pierwszej stronie jest wlepka, mnie sprzedawca uczulil, żeby to mieć ze sobą , szczególnie za granicą - podobno komuś nie uznano gwarancji bez tego za granicą...
Leo
Posty: 22
Rejestracja: 25 lis 2022, 15:31

Re: Książka serwisowa.

Post autor: Leo »

https://userguide.volkswagen.de/public/vin/login/de_DE pod tym adresem masz instrukcję do T-Roca. Wpisujesz tylko swój VIN i wybierasz język polski. Jest ona tylko online. Niemniej jednak instrukcję książkową musisz dostać razem z samochodem. Dziś nie dają już jedynie książek jedynie serwisowych. Wlepka, o której pisze Pado powinna być gdzieś w bagażniku pod tapicerką. U mnie nie było, ale wymusiłem na moim dilerze tą wlepkę z kodami PR (w formie elektronicznej). Te kody pokazują całe wyposażenie samochodu i kiedyś były w książce serwisowej.
Wachacz
Posty: 508
Rejestracja: 27 wrz 2021, 18:22

Re: Książka serwisowa.

Post autor: Wachacz »

Człowiek piszę i pyta o książkę serwisową a nie instrukcję obsługi ?.
Ziomekatomek
Posty: 243
Rejestracja: 22 sie 2021, 12:57

Re: Książka serwisowa.

Post autor: Ziomekatomek »

Od jakiegoś czasu nie wydają książki serwisowej. Wszystko ma być w systemie VW. Mnie nawet naklejki nie wkleili do instrukcji obsługi, musiałem się prosić, żeby gość na serwisie odręcznie dane z systemu wpisał.
Wachacz
Posty: 508
Rejestracja: 27 wrz 2021, 18:22

Re: Książka serwisowa.

Post autor: Wachacz »

Już ktoś pisał że książka w wklejką jest konieczna za granicą,będę na dniach w ASO Niemieckim na wgraniu nowego programu SOS to zapytam jak to jest z książką.
Wachacz
Posty: 508
Rejestracja: 27 wrz 2021, 18:22

Re: Książka serwisowa.

Post autor: Wachacz »

Pado pisze: 20 cze 2019, 19:28 OT

W instrukcji na pierwszej stronie jest wlepka, mnie sprzedawca uczulil, żeby to mieć ze sobą , szczególnie za granicą - podobno komuś nie uznano gwarancji bez tego za granicą...
Miałem t roca w Niemieckim ASO na akcji serwisowej SOS nikt nie wymagał instrukcji z wlepką tylko dowód rejestracyjny i było wszystko OK zrobili działa sprawnie,jest wpis w książce elektronicznej jak byłem teraz na przeglądzie to Pani sprawdzała.pozdrawiam
ODPOWIEDZ