Android Auto bezprzewodowo

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
Ziomekatomek
Posty: 243
Rejestracja: 22 sie 2021, 12:57

Re: Android Auto bezprzewodowo

Post autor: Ziomekatomek »

Spinner pisze: 11 gru 2021, 16:08 Kolego Ziomekatomek, powiem ci bez tajemnicy, przy podniesionej kurtynie, że Android 9 nie miał zaimplementowanego AA. Wyjaśniam, że w omawianym przypadku AA to nie Anonimowi Alkoholicy.
No popatrz, a ja mam Android 9 i u mnie bangla.
Podobno działa od Androida 6.
Przypominam, wątek jest o problemach w działaniu bezprzewodowym.
Ziomekatomek
Posty: 243
Rejestracja: 22 sie 2021, 12:57

Re: Android Auto bezprzewodowo

Post autor: Ziomekatomek »

marcin255 pisze: 11 gru 2021, 5:42 Byłem w serwisie , sami nie wiedzą jak ma być
https://www.youtube.com/watch?v=WNd6GMlLEWQ
Pewnie głupie pytanie. Miałeś puszczoną muzykę na telefonie zanim zacząłeś włączać Audio BT?
Spinner
Posty: 689
Rejestracja: 25 cze 2020, 11:25

Re: Android Auto bezprzewodowo

Post autor: Spinner »

Ziomekatomek pisze: 11 gru 2021, 16:35
Spinner pisze: 11 gru 2021, 16:08 Kolego Ziomekatomek, powiem ci bez tajemnicy, przy podniesionej kurtynie, że Android 9 nie miał zaimplementowanego AA. Wyjaśniam, że w omawianym przypadku AA to nie Anonimowi Alkoholicy.
No popatrz, a ja mam Android 9 i u mnie bangla.
Podobno działa od Androida 6.
Przypominam, wątek jest o problemach w działaniu bezprzewodowym.
Farcaiarz z ciebie! Powiadom o tej ciekawostce przyrodniczej wydawców androida bo oni ciągle upierają się, że android auto jest integralną częścią systemu dopiero od 10-siątki. Chyba, że mówimy od dwóch różnych rzeczach: ty masz na myśli sytuację, w której po licznych kombinacjach można było AA zainstalować , a ja mówię o sytuacji, że nic już nie trzeba instalować, a tym bardziej kombinować bo AA jest już częścią systemu.
Ziomekatomek
Posty: 243
Rejestracja: 22 sie 2021, 12:57

Re: Android Auto bezprzewodowo

Post autor: Ziomekatomek »

Spinner pisze: 11 gru 2021, 19:00
Ziomekatomek pisze: 11 gru 2021, 16:35
Spinner pisze: 11 gru 2021, 16:08 Kolego Ziomekatomek, powiem ci bez tajemnicy, przy podniesionej kurtynie, że Android 9 nie miał zaimplementowanego AA. Wyjaśniam, że w omawianym przypadku AA to nie Anonimowi Alkoholicy.
No popatrz, a ja mam Android 9 i u mnie bangla.
Podobno działa od Androida 6.
Przypominam, wątek jest o problemach w działaniu bezprzewodowym.
Farcaiarz z ciebie! Powiadom o tej ciekawostce przyrodniczej wydawców androida bo oni ciągle upierają się, że android auto jest integralną częścią systemu dopiero od 10-siątki. Chyba, że mówimy od dwóch różnych rzeczach: ty masz na myśli sytuację, w której po licznych kombinacjach można było AA zainstalować , a ja mówię o sytuacji, że nic już nie trzeba instalować, a tym bardziej kombinować bo AA jest już częścią systemu.

Kombinacja alpejska. Trzeba wejść do sklepu Play i wcisnąć zainstaluj.
Pozdrawiam.
Spinner
Posty: 689
Rejestracja: 25 cze 2020, 11:25

Re: Android Auto bezprzewodowo

Post autor: Spinner »

Kolego Ziomekatomek, ostatnim swoim komentarzem dałeś świadectwo tego, że nie masz pojęcia o czym piszesz. Problem polegał właśnie na tym, że androida auto nie było w polskim sklepie google play a zainstalowanie AA z innego źródła wymagało kombinacji. Jakich? A takich: https://www.youtube.com/watch?v=gpXHBZr ... hw&index=2
A więc nie popadaj w mentorski ton, tylko dwa razy się zastanów zanim coś palniesz.
Ziomekatomek
Posty: 243
Rejestracja: 22 sie 2021, 12:57

Re: Android Auto bezprzewodowo

Post autor: Ziomekatomek »

Spinner pisze: 11 gru 2021, 19:54 Kolego Ziomekatomek, ostatnim swoim komentarzem dałeś świadectwo tego, że nie masz pojęcia o czym piszesz. Problem polegał właśnie na tym, że androida auto nie było w polskim sklepie google play a zainstalowanie AA z innego źródła wymagało kombinacji. Jakich? A takich: https://www.youtube.com/watch?v=gpXHBZr ... hw&index=2
A więc nie popadaj w mentorski ton, tylko dwa razy się zastanów zanim coś palniesz.
Nie no fajnie. Tylko, że ten film ma dwa lata i jest mocno nieaktualny.

AA jest dostępny w sklep Play bez kombinacji alpejskich.
baxior
Posty: 273
Rejestracja: 30 sty 2021, 14:47
Lokalizacja: GDA
Kontakt:

Re: Android Auto bezprzewodowo

Post autor: baxior »

Potwierdzam, AA jest w sklepie😉
T-Roc Premium 1.5 TSI Manual Czarna Perła z pakietami i dodatkami😉
Maj 2021
Spinner
Posty: 689
Rejestracja: 25 cze 2020, 11:25

Re: Android Auto bezprzewodowo

Post autor: Spinner »

baxior pisze: 11 gru 2021, 20:27 Potwierdzam, AA jest w sklepie😉
Drodzy, czytajcie ze zrozumieniem! Rozmawialiśmy o czasach Androida 9 a nawet wspomnianego 6, a kwestia dotyczyła tego, że AA zintegrowany jest dopiero od 10-siątki. W czasach 9-wiątki i wcześniejszych AA nie było w sklepie playa i oficjalnie w Polsce nie powinien był działać. To, że obecnie jest w sklepie jest mi wiadome ale nie o tym dyskusja. Proszę, zakończmy ten temat bo robi się żenada i dziecinada.
baxior
Posty: 273
Rejestracja: 30 sty 2021, 14:47
Lokalizacja: GDA
Kontakt:

Re: Android Auto bezprzewodowo

Post autor: baxior »

Spinner pisze: 11 gru 2021, 21:17
baxior pisze: 11 gru 2021, 20:27 Potwierdzam, AA jest w sklepie😉
Drodzy, czytajcie ze zrozumieniem! Rozmawialiśmy o czasach Androida 9 a nawet wspomnianego 6, a kwestia dotyczyła tego, że AA zintegrowany jest dopiero od 10-siątki. W czasach 9-wiątki i wcześniejszych AA nie było w sklepie playa i oficjalnie w Polsce nie powinien był działać. To, że obecnie jest w sklepie jest mi wiadome ale nie o tym dyskusja. Proszę, zakończmy ten temat bo robi się żenada i dziecinada.
I czego się spinasz, złość piękności szkodzi. Potwierdziłem tylko, że dziś AA jest w sklepie. Sam mam androida 8 i wiem dobrze, od której wersji jest AA zintegrowane. Wiem, że trzeba było trochę w starszych wersjach androida pogrzebać w ustawieniach i zainstalować AA z strony www, bo nie było w sklepie.
Jak żenada jest to żenada dla Ciebie to nie czytaj.
Pozdr
T-Roc Premium 1.5 TSI Manual Czarna Perła z pakietami i dodatkami😉
Maj 2021
Berbecki
Posty: 16
Rejestracja: 25 wrz 2021, 9:51

Re: Android Auto bezprzewodowo

Post autor: Berbecki »

Może mi ktoś doradzi łączę się przez kabel zT Rokiem a jednak co chwilę jest przerwany sygnał. Posiadam Huawei p30 Gdzie jest Android 11 A niby ma się łączyć bezprzewodowo Proszę o pomoc
ODPOWIEDZ